Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy i koleżanki.

Przepraszam wszystkich za zamieszanie ze sprzedażą kolekcji. Teraz już mogę napisać co i jak:

Pieniądze potrzebne są na leczenie, rehabilitację i podstawowe potrzeby małego chłopca:

http://www.zmigrod.com.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&sub=312&menu=2&schemat=0&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=2994

Z racji tego, że chłopiec mieszka wraz z dwójką rodzeństwa i mamą w zasobach, którymi zarządzam z racji pracy, znam sytuację jakby od podszewki. Filip ma 1,5 roku, do tego ma brata 12 lat i siostrę 17. Mieszkają w małym mieszkaniu na wsi niedaleko Żmigrodu. W mieszkaniu nie ma centralnego, nie ma łazienki. Mieskanie mieści się na pierwszym piętrze w zasobach dawnego PGR'u. Sąsiedztwo to meliniarze i zbieraczka odpadów!!! Chłopiec jest pod stałą opieką medyczną, nie je samodzielnie, tylko przez gastrostomię, nie oddycha inaczej niż przez respirator. Nie chodzi, Nie mówi, chociaż jest bardzo kontaktowy, uśmiecha się, mocno ściska palca dłoni, którą mu się poda…niesamowite przeżycie. Ojciec zostawił ich kiedy dziecko się urodziło, nie płaci alimentów a do tego zażądał od swojej żony spłaty połowy wartości mieszkania….Zaj…bałbym go gdyby tylko trafił w moje ręce, z resztą nie tylko ja mam na to ochotę. Pomagam im służbowo jak tylko się da, ale prywatnie też czułem taką potrzebę. Stąd pomysł sprzedania kolekcji. Za namową żony, wzieliśmy kredyt i już mamy go gotowego do przekazania. My sobie poradzimy ze spłatą…nie poradziłbym sobie jednak z wiedzą o tym wszystkim i z pozostawieniem tego wszystkiego losowi. 

Przepraszam więc wszystkich za zamieszanie, a D@dikowi dziękuję za datek - już został przekazany :)

Jeśli ktoś chciałby pomóc, w linku jest numer konta fundacji, można też skontaktować się ze mną.

Pozdrawiam,

Artur Kanicki


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię:

Poljot 55 g lub poljot 3133

jakby ktoś coś miał na zbyciu to piszcie

Przyjmę też inne propozycje zegarków casualowych, dużych, codziennych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damski ŁUCZYK do sprzedania - zegarek w idealnym stanie jak nowy - piękna zdobiona tarcza - zegarek oczywiscie sprawny

Cena 70zł + 10zł wysyłka

 

SPRZEDANY !!!!!

post-68206-0-63392700-1393970674_thumb.jpg

post-68206-0-31826000-1393970685_thumb.jpg

post-68206-0-84897300-1393970769_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow widzę, że są jeszcze ludzie na tym świecie. W takim razie przekaże coś od siebie oraz 1% i oby się wszystko potoczyło w odpowiednim kierunku. A może by temat na głównej stronie chociażby rusków bo tego posta niedługo wetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow widzę, że są jeszcze ludzie na tym świecie. W takim razie przekaże coś od siebie oraz 1% i oby się wszystko potoczyło w odpowiednim kierunku. A może by temat na głównej stronie chociażby rusków bo tego posta niedługo wetnie

Dziękuję. postaram się jutro stworzyć wątek na głównej stronie. A może ktoś z szanownego zarządu klubu dołoży swoje 5gr w aranżację tematu? Jestem gotowy do napisania, ale pomoc bylaby wskazana jak cholera...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, tak jak napisałem na pw jestem - małe wsparcie + 1% 

Pozwoliłem sobie też na prośbę o umożliwienie przeprowadzenia małej inicjatywy na forum, prośbę napisałem do prezesa.

Wstrzymaj się chwilę z tworzeniem wątku i może też napisz pw do Dariusza.

Resztę ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Poljot 55 g  :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy i koleżanki.

Przepraszam wszystkich za zamieszanie ze sprzedażą kolekcji. Teraz już mogę napisać co i jak:

Pieniądze potrzebne są na leczenie, rehabilitację i podstawowe potrzeby małego chłopca:

http://www.zmigrod.com.pl/asp/pl_start.asp?ref=1&typ=13&sub=312&menu=2&schemat=0&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=2994

Z racji tego, że chłopiec mieszka wraz z dwójką rodzeństwa i mamą w zasobach, którymi zarządzam z racji pracy, znam sytuację jakby od podszewki. Filip ma 1,5 roku, do tego ma brata 12 lat i siostrę 17. Mieszkają w małym mieszkaniu na wsi niedaleko Żmigrodu. W mieszkaniu nie ma centralnego, nie ma łazienki. Mieskanie mieści się na pierwszym piętrze w zasobach dawnego PGR'u. Sąsiedztwo to meliniarze i zbieraczka odpadów!!! Chłopiec jest pod stałą opieką medyczną, nie je samodzielnie, tylko przez gastrostomię, nie oddycha inaczej niż przez respirator. Nie chodzi, Nie mówi, chociaż jest bardzo kontaktowy, uśmiecha się, mocno ściska palca dłoni, którą mu się poda…niesamowite przeżycie. Ojciec zostawił ich kiedy dziecko się urodziło, nie płaci alimentów a do tego zażądał od swojej żony spłaty połowy wartości mieszkania….Zaj…bałbym go gdyby tylko trafił w moje ręce, z resztą nie tylko ja mam na to ochotę. Pomagam im służbowo jak tylko się da, ale prywatnie też czułem taką potrzebę. Stąd pomysł sprzedania kolekcji. Za namową żony, wzieliśmy kredyt i już mamy go gotowego do przekazania. My sobie poradzimy ze spłatą…nie poradziłbym sobie jednak z wiedzą o tym wszystkim i z pozostawieniem tego wszystkiego losowi. 

Przepraszam więc wszystkich za zamieszanie, a D@dikowi dziękuję za datek - już został przekazany :)

Jeśli ktoś chciałby pomóc, w linku jest numer konta fundacji, można też skontaktować się ze mną.

Pozdrawiam,

Artur Kanicki

 

wow! Szacun! gdybym wiedział to bym się z Tobą nie targował o Slave :(


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur- rozmawialiśmy prywatnie. Mnie też kiedyś ktoś pomógł swoją determinacją gdy byłem dzieckiem i dlatego mam teraz obie ręce.  Przygotuję aukcje, z której cała kasa pójdzie na rzecz Filipka. Poinformuję o niej tutaj...wiele nie mogę, ale ile dam rady to tyle pomogę!

 

 

Jesteś WIELKI- co już Ci mówiłem.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam dwie piękne zawieszki na szyję - zegareczki sprawne w idealnym stanie jak nowe w komplecie z łańcuszkami

Cena za sztuke 70zł + 10zł wysyłka

post-68206-0-44828500-1394015616_thumb.jpg

post-68206-0-80947300-1394015623_thumb.jpg

post-68206-0-64391900-1394015630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam zegarek..................sprawny w 100% nie noszony cena do uzgodnienia

post-60412-0-68646700-1394027811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam zegarek..................

Według regulaminu którego jak widzę nie czytałeś po primo należy podać CENĘ ! :)  A po secundo warto napisać czy działa i parę innych rzeczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

w sprzedaży (przesyłka 5,50 zł):

 

1. CZARNA MOSKWA - cena 65 zł

stan zew. super, mechanizm do czyszczenia, tarcza na jednym kołeczku, nowe szkło - reszta ORYGINAŁ

0ec1c5019f50.jpg

 

2. RAKIETA - cena 85 zł

na chodzie - całkiem punktualna, nowe szkło

d4f95a5e6da8.jpg

 

3. RAKIETA - cena 85 zł

na chodzie - całkiem punktualna, nowe szkło

ae60fcd471b4.jpg

 

 

 

Wystawiam też na alle pod nickiem dalw: sława, ruhla, junghans, rakieta, rakieta kieszonka itd. Zapraszam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz zamieszczasz ten sam zegarek, a na dodatek powielasz ogłoszenie i to nie podając ceny . Jeszcze chwilę i cię mod uspokoi :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pisze do MODA, bo syf się tylko robi. Od sprzedaży jest znany portal aukcyjny, jak nie masz konta to wystaw na tablicy i przestań tutaj zaśmiecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

w sprzedaży (przesyłka 5,50 zł):

 

1. CZARNA MOSKWA - cena 65 zł

stan zew. super, mechanizm do czyszczenia, tarcza na jednym kołeczku, nowe szkło - reszta ORYGINAŁ

0ec1c5019f50.jpg

 

2. RAKIETA - cena 85 zł

na chodzie - całkiem punktualna, nowe szkło

d4f95a5e6da8.jpg

 

3. RAKIETA - cena 85 zł

na chodzie - całkiem punktualna, nowe szkło

ae60fcd471b4.jpg

 

 

 

Wystawiam też na alle pod nickiem dalw: sława, ruhla, junghans, rakieta, rakieta kieszonka itd. Zapraszam.

pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ponawiam:

 

 

1. 30 25 20 PLN + ship

kgnz.jpg

g8pc.jpg

 

 

 

2. 20 15 10 PLN + ship

y2kg.jpg

qtzr.jpg

 

 

3. Wostok

30 20 15 PLN + ship

6sph.jpg

 

 

Prosze o pytania na PW

 

 

EDIT: Zestaw sprzedany ale beda inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.