Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa za 30 zł. Aktualne do 13:15.'dziś.

 

NIE AKTUALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Zamienię na jakąś damkę albo mesha 16 :)apure8un.jpghuba2yba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sprzedaż dwa garniturowe poljoty , biały i granatowy , po 50zł + wysyłka za każdy oferta na bazarku

5cec313b-60d9-426d-b20c-5794356853a6_zps

427e12e5-f60a-4619-b5eb-ad2febf928e0_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się.

 

Zakupię kopertę do Poljota De Luxe AU20 w jak najlepszym stanie, dobrze zapłacę a nawet przepłacę. Jestem zdesperowany :D

Dodatkowo, chętnie kupię ładną tarczą do złoconej Wołny z 3-60 oraz wskazówki do Komandira ZAKAZ MO z linku z podpisu. Zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię rakietę. Nie wiem jaki to model, ale dysponuję obrazkiem :) najchętniej w stanie jak na foto: nesu8yty.jpg

 

Zapraszam na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię rakietę. Nie wiem jaki to model, ale dysponuję obrazkiem :) najchętniej w stanie jak na foto:

Zapraszam na PW

 

ten model w chromie czy złocony pojawia się kilka razy w roku - i to łącznie z ebayem wiec życzę przede wszystkim cierpliwych poszukiwań tygodniami na aukcjach. na PW na pewno nie będziesz miał zatrzęsienia propozycji sprzedaży  


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przypominam się ze sprzedażą Poljota w cenie 60zł, do lekkiej negocjacji, ale najchętniej wymieniłbym się na jakiś zegareczek z lat 50, 60.

Dodam że poljot mocno późni, ~10-15min na dobe, mimo że był czyszczony nie tak dawno. Więcej info tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/103900-poljot-lata-60-te/

 

c6d59aa2e1189f6emed.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię rakietę. Nie wiem jaki to model, ale dysponuję obrazkiem :) najchętniej w stanie jak na foto: nesu8yty.jpg

 

Zapraszam na PW

Tę Rakietę, to co druga osoba chętnie kupi :)

Ja to nawet chętnie kupię taką kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model w chromie czy złocony pojawia się kilka razy w roku - i to łącznie z ebayem wiec życzę przede wszystkim cierpliwych poszukiwań tygodniami na aukcjach. na PW na pewno nie będziesz miał zatrzęsienia propozycji sprzedaży

No tak... Żółtodziub jestem. To mnie nie pocieszyliście, Panowie... Ale za to czuję się zmotywowany :) podacie mi może chociaż model? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Żółtodziub jestem. To mnie nie pocieszyliście, Panowie... Ale za to czuję się zmotywowany :) podacie mi może chociaż model? Dzięki!

Ja mam taki werk 2603 (16kamieni) i w tym jest ten sam. Ta, którą pokazałeś jest ładniejsza...

u7aqypa5.jpg

8yra3y7e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Żółtodziub jestem. To mnie nie pocieszyliście, Panowie... Ale za to czuję się zmotywowany :) podacie mi może chociaż model? Dzięki!

 

w katalogu z 1968 pozłacana widnieje pod numerem 2603/663025 ale szczerze to ten numerek (w całości) Ci nic nie da . szukaj po liczbie kamieni i numerze werku 16 kamieni werk 2603

 

to moja srebrna dwunastka http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78956-moje-rakiety/?p=960979


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię zdecydowanie, dam zegarek w zamian lub nawet nerkę (ale kota)  B)

koronkę stalową do Poljota 55g


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też! Ja też! :rolleyes: Niestety ja mogę tylko kupić za to zdecydowanie! Nie mam kota :o

Podaj adres to Ci wyślę … kota  :P


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Żółtodziub jestem. To mnie nie pocieszyliście, Panowie... Ale za to czuję się zmotywowany :) podacie mi może chociaż model? Dzięki!

Ja pocieszę CIe jeszcze bardziej  :) też poluje na ten model :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj adres to Ci wyślę … kota  :P

Ja mogę wysłać nawet 6 ;D dziś mi się kotka okociła :D Dodam że mały przebieg , nie bite, ksiązka servisowa i  co najlepsze ;D import z niemiec na kołach nie na lawecie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista: http://tinyurl.com/rp-watches-sale-test

 

Przeprowadzka i stworzenie nowej gabloty zdopingowały mnie do krytycznego przejrzenia kolekcji. Okazuję się, że mam około stu zegarków w kategorii "Na sprzedaż/wymianę". Na szybko wygenerowałem spis: http://tinyurl.com/rp-watches-sale-test

 

Lista ta została wygenerowana automatycznie z bazy danych. Może zawierać zegarki, które jednak nie są na wymianę. Może też zawierać nieaktualne zdjęcia. Teraz weryfikuję tą listę, robię nowe zdjęcia i dodaję opisy. Aktualna lista będzie rosnąć tutaj: http://tinyurl.com/rp-watches-sale. Część zegarków jest u zegarmistrza i pojawią się w spisie niedługo.

(publikuję listę niezweryfikowaną, bo nie chciałem czekać miesiąc aż skończę ją weryfikować)

 

Zegarki te są na wymianę. Generalnie nie zamierzam ich sprzedawać (no chyba, że zaproponowana kwota będzie na tyle szokująco wysoka, że z powodu doznanego szoku zmienię zdanie :) ). Spędzam dużo czasu na przeglądaniu Allegro w poszukiwaniu nowych zegarków. Robiąc listę na wymianę, chciałem sobie ulżyć i przerzucić trochę pracy na Was :) Sorry, taki lajf :)

 

Na co chcę się wymienić? Głównie na to co jest interesujące (lata '40, '50, '60), a nie znajdziecie tego tu: http://www.watches.prochowicz.com

Zegarki w lepszym stanie niż te, które mam też wchodzą w rachubę.

 

Dodatkową listę życzeń będę budował tutaj: http://tinyurl.com/rp-watches-wish

 

Czekam na propozycje :)

post-4379-0-32658000-1397636618_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo kto wyczyścił połowę Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza rproch :D Kolekcja jak u Antonowa, niektóre niezłe perełki.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę Rakietę, to co druga osoba chętnie kupi :)

Ja to nawet chętnie kupię taką kopertę.

Myślicie że ta koperta jest od tego zegarka?

 

post-35857-0-42172700-1397658130.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa sprawa.

Mam trupka "12" w takiej samej pozłacanej kopercie jak PiotrekLbn.

Trupka dostałem za free więc nikt nie miał interesu w zamiankach.

Ciekawe skąd taka zbieżność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w katalogu taka widnieje koperta z charakterystycznymi uszami skierowanymi na zewnątrz i to właśnie ona powinna być wzorcowa dla tego modelu . moim zdaniem rozbieżność wynika z tego ze koperta pokazana przez PiotrekLbn jest najbardziej pospolita wiec kiedyś ktoś mógł ja zamienić

 

jedynym wyjątkiem jakim znam jest dwunastka z czarną tarczą znanego kolekcjonera ale sadze ze to model prototypowy jakich wiele on posiada http://fotki.yandex.ru/users/asasin0611/view/203421/?page=1

 

a to fotka z katalogu z roku 1968

post-34995-0-10285600-1397673554.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.