Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie kupię rakietę 24 w rozsądnej cenie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię: Wostoczka Komandirskiego na jakiś ciekawy zegarek radziecki z dużą kopertą. Mój jest dokładnie w takim stanie jak na tym zdjęciu http://www.nhtwatches.com/Watchesgallery/galleries/Russian/Vostok/Komandirskie/Vostok_Komandirskie_Submarine_Antimagnetic.JPG


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poszły :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać ;)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł: 50 dyszek to jednak sporo!!! :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle na sprzedaż za 50 zł z wysyłką

c13880e1add8d9f4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka WYPRZ !!!

wszystkie zegarki sprawne po 5 dyszek sztuka i dyszka wysyłka

Pisać Brać Przebierać ;)

Nie jestem expertem i wiele mi do tego brakuje. , ale wydaje mi się , że rakieta w prawym górnym rogu jest w identycznej kopercie jak pobieda pierwsza z lewej w drugim rzędzie.

Może takie były? , chciałbym wiedzieć bo do takich kopert mam dostęp i mam werki rakiety do których koperty nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem ale opisze ci różnice

Rakieta ma kopertę mniejszą o 1.2mm od Pobiedy zarówno w średnicy koperty bez koronki jak i od uch do ucha - poza tym Rakieta ma mniej wypukły dekiel i inną ramkę szkła oraz podtoczenie na dekiel - to tak na szybko co ja wypatrzył

post-68206-0-18556200-1402854939_thumb.jpg

post-68206-0-19850100-1402854946_thumb.jpg

post-68206-0-97370900-1402854952_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych są wskazówki pomieszane, m.in. Wostok na dole ma od Rakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś potrzeba pobedowych kkopert mniej więcej (na oko), takich jak wyżej omawiane tomoge mieć około 7 szt., +/- 3 szt., jednak w stanie wskazującym na użycie - mają rysy. Po 5 zł., szt. + szip. I może to potrwać bo są u zegarmistrza w wiadrze :)

 

Co do pokazanych zdjęć , faktycznie trochę inne są, jednak czy jest to koperta rakiety? Często przeglądam katalogi rakiet i taka nie rzuciła mi się w oczy, co nie znaczy, że jej nie było.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej nie spotkałem się z oryginalną Rakietą w kopercie z rozstawem uszu 16 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia - tarcza i mechanizm pasują idealnie - tarcza ma dokładnie 29.5mm i na pewno nie była jakoś docinana - ile mają tarcze w tych dużych rakietach ??

post-68206-0-94875400-1402858112_thumb.jpg

post-68206-0-19562100-1402858118_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tą moją Rakietą ?? podróba ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka podróba ??? Na tarczy Rakieta jest ? Jest ! Werk sygnowany jest ? Jest ! Kopertę się zmieni.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tą moją Rakietą ?? podróba ??

Po prostu ma kopertę od Pobiedy z małą sekundą (dlatego ma bardziej płaski dekiel niż w tej Twojej Pobiedzie z centralnym sekundnikiem). Werk będzie pasował idealnie, bo ma średnicę 26,0 mm - taką samą miały werki Pobied. Sam werk, tarcza, wskazówki są OK, tylko koperta jest podmieniona :) Ale tak jak napisał Przedmówca "to się podmieni", co zważywszy na dostępność tych kopert nie będzie arcytrudne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ma kopertę od Pobiedy z małą sekundą (dlatego ma bardziej płaski dekiel niż w tej Twojej Pobiedzie z centralnym sekundnikiem). Werk będzie pasował idealnie, bo ma średnicę 26,0 mm - taką samą miały werki Pobied. Sam werk, tarcza, wskazówki są OK, tylko koperta jest podmieniona :) Ale tak jak napisał Przedmówca "to się podmieni", co zważywszy na dostępność tych kopert nie będzie arcytrudne :)

OK Dzięki - sprawa wyjaśniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz czajki ciągle jest na sprzedaż na bazarku slawa za 50 zł

b2ae677a-d5b7-4342-9f20-d50abf1dc7a7_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacyjna wyprzedaż -z pierwszego zdjęcia  25zł sztuka + 10zł wysyłka - wszystkie chodzące do ewentualnego mycia i regulacji ale niekoniecznie niechodzi tylko Pobieda

 

Zdjęcie drugie po 45zł sztuka + 10 wysyłka - wszystkie sprawne oprócz olimpijskiego do ewentualnego mycia i regulacji ale niekoniecznie

 

Zdjęcie trzecie 35zł sztuka + 10 wysyłka - wszystkie sprawne

post-68206-0-66736300-1402985217_thumb.jpg

post-68206-0-34163400-1402985562_thumb.jpg

post-68206-0-66227100-1402985571_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.