Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Post nie do końca w temacie, ale napiszę. Interesuje mnie gdzie można kupić, oraz ile kosztuje nowa koperta do mołni - pasówka. Spodobał mi się ostatnio pomysł na modyfikację kieszonki, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 5 zł szkłow hurtowni  + wstawienie u majstra 10zł.

Wczoraj mi majster do Kirowa szkło dorabiał. Zapłaciłem 20 zł ale było warto bo pierwszy raz widziałem jak to się robi  :)

 

Ed

Nightdream - kiepskie "oświecenie" -  pewnie z 95% zegarków radzieckich ma szkło z "krzywizną"

Mógłbym zrozumieć walor kolekcjonerski ale na pewno nie za 80 zł do 55g  :P

Romek...chyba się nie zrozumieliśmy ;) Nie chodzi mi o dorabiane szkło za 80zł ale o oryginalne, czyli płaskie, którego zaletą jest to, że nie zniekształca obrazu tarczy - takie jak pokazał kolega Łyski :) Mam dwa 55g, ale w obu jest szkło wypukłe niestety; wcześniej miałem też dwa 55g ale poszły do ludzi...tam w jednym było płaskie i zaręczam, że różnica jest znaczna. I nie chodzi o 95% zegarków radzieckich z wypukłym szkłem, bo niektórym zegarom to obojętne jakie mają szkło, bo ich tarcza wygląda dobrze i z płaskim i z wypukłym. To takie moje subiektywne zdanie i jednocześnie odpowiedź, dla czego szukam akurat płaskiego.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi majster do Kirowa szkło dorabiał. Zapłaciłem 20 zł ale było warto bo pierwszy raz widziałem jak to się robi  :)

 

 

A jak to robił Twój zegarmistrz? :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post nie do końca w temacie, ale napiszę. Interesuje mnie gdzie można kupić, oraz ile kosztuje nowa koperta do mołni - pasówka. Spodobał mi się ostatnio pomysł na modyfikację kieszonki, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Na allegro widziałem ostatnio po 160 zł ze szklanym deklem, psze:

http://allegro.pl/stalowa-koperta-z-deklem-szklanym-do-molnii-omegi-i4974053715.html


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no normalnie nie wytrzymałem i muszę zapytać - gdzie w Polsce są  majstry, które szkło za 5 zeta zakładają?? Pracuję w wa-wie a tu wiadomo ceny usług jak w Szwajcarii, ale nigdzie w Polsce nie spotkałem się z ceną 5 zet za szkło. Natomiast u nas na forum takie info często się pojawia, rozumiem, że tyle (no prawie tyle) kosztuje szkło w hurtowni ale żeby z usługą ???

W Krakowie 5 PLN (szkło z założeniem) w pięciu miejscach, reszta 10 i więcej. Ja kupuję w hurtowni za 2,50 - 2,80 PLN (taka cena przy zakupie min 20 szt)  i sam sobie zakładam :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprzedam Poljota telewizorka. Zegarek w bardzo ładnym stanie zachowania (koperta i tarcza). Zegarek spieszy ok 10 minut na dobę i nie zawsze działa przycisk szybkiej zmiany daty. Cena 70 PLN z moją wysyłką.

 

post-41034-0-27348000-1422042960_thumb.jpg

post-41034-0-02176400-1422043098_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli powiem że szukam tarczy do Rakiety tzw Kopernika to nie będziecie się ze mnie śmiali? Szara by była ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu nie ma. Kwiatek, przypadkowo znalazłem u siebie taka tarczę. Niestety jest czarna i ma napis sdielano w rosij. Jak zainteresowany to na PW.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Wolałbym szarą bo te czarne chyba były w oksydowanych kopertach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje mechanizmu 2628 podwójna data do poljota telewizorka jaki sprzedaje kol hipek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym szarą bo te czarne chyba były w oksydowanych kopertach?

Tak, mam też kopertę do niej ale bez dekla i ramki do szkła.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu takie cuda można wykopać u kolegów, to może ktoś ma taką zieloną tarczę?

 

7ff04bac825acd4f53bf6b7a9159aeac.jpg

 

Albo czarną z motylkami? :D. W tym samym rozmiarze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, niestety mam tylko niebieską...  :D Jakoś nie mogę trafić w wasze kolory  :wacko:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jeszcze kopertę w złotym kolorze to możemy handlować :)

 

A omotylkach co je kisisz to ani mru mru ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Grzegorz dzięki za szybką odpowiedź i za to że mnie nie wyśmiałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, niestety koperty nie mam   :(  A motylki mam tylko jedne i zostają u mnie :ph34r: .


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam szkiełka i figlarnego sekundnika do czegoś takiego:

(fotka Daniela, mam nadzieję że sie nie obrazi)

 

post-74389-0-76851300-1422047646.jpg


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma komplet wskazówek do kopernika? Chętnie kupię :)

Kupię też chętnie 30 j mechanizm z tarczą i wskazówkami pasujacy do stalowej koperty. :)

Jak koncert to życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A może ktoś ma komplet wskazówek do kopernika? Chętnie kupię :)

Kupię też chętnie 30 j mechanizm z tarczą i wskazówkami pasujacy do stalowej koperty. :)

Jak koncert to życzę :)

Romku daj mi swoją tarczę a wskazówek szukaj dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że kwiatek ma wskazówki, bo tarczy szuka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.