Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Oj grubo!!! Nawet bardzo grubo :o A dla mnie to już zupełnie jak dziś wysoliłem za medyczną :(

Tanio nie jest, ale biorąc pod uwagę dostępność to już inaczej to wygląda. Ja za nią dałem niewiele mniej kilka lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie jest, ale biorąc pod uwagę dostępność to już inaczej to wygląda. Ja za nią dałem niewiele mniej kilka lat temu

O jakiej dostępności piszesz? To jest jakaś dostępność? :D  Wcale nie dziwi mnie cena, po prostu dla mnie za dużo -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o rezerwację Czajki rezonatora do 21 jeśli można, do czasu zobaczenia zdjęć na komputerze.

Ja jednak zwalniam, kupowanie w ciemno takich mechanizmów to ryzyko :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wskazówek do Pobiedy, takich jak na zdjęciu poniżej. (Ułamała mi się końcówka wskazówki minutowej)  :angry:

Wzór jest popularny, więc może ma ktoś u siebie jakieś trupka z dobrymi wskazówkami, którego mógłby oddać / sprzedać.

post-64774-0-09919600-1422390142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wskazówek do Pobiedy, takich jak na zdjęciu poniżej. (Ułamała mi się końcówka wskazówki minutowej)  :angry:

Wzór jest popularny, więc może ma ktoś u siebie jakieś trupka z dobrymi wskazówkami, którego mógłby oddać / sprzedać.

 

może będę miał komplet, sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie dużego starta w ładnym stanie jeśli ktos posiada prosze o pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bazarku wystawiam Sławę Lodówkę KMF  :)

Mnie się wydaje ,że z tym KMF to nie masz racji,.Ta Slawa ma inskrypcje KFG Краснознаменный флотский госпиталь im Mikołaja Pirogowa .,co można przetłumaczyć na nasze jako"Red Fleet Hospital",,https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C_%D0%BE_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5_%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to  mayor przetłumaczyłeś  na "nasze"  :D

Wiesz że niedawno była dyskusja na temat tego skrutu?

Gregch pokazywał nawet temat z rosyjskiego forum, tam też były gdybania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje ,że z tym KMF to nie masz racji,.Ta Slawa ma inskrypcje KFG Краснознаменный флотский госпиталь im Mikołaja Pirogowa .,co można przetłumaczyć na nasze jako"Red Fleet Hospital",,https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C_%D0%BE_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5_%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5

 

masz rację, KFG - stary już jestem i nie dowidzę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiiko SNKE57, Seiko SNK803, Orient Sparta (EV0N002W), Orient Curator (FFD0J004W0), SeaGull 1963, Orient Bambino (SER2400EW0), Parnis Power Reserve Automatic B2, Gerlach RWD-6, Gerlach CWS Sokół 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak u kogoś się wala.......... B)

 

 

Poszukuję żółtej ("złoconej") wskazóweczki sekundnika do zegarka kieszonkowego ISKRA. Może ktoś wspomoże ?       :unsure:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sie przypomnę, może komus zbywa pasówka na Mołni, nawet stara znoszona lub jakas koperta do osadzenia nowszego wyższego werku?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, też poszukuje takowej pasówki, lub koperty na taki cel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ostatnio szukałem i koledzy podrzucili mi taki link:

http://allegro.pl/stalowa-koperta-z-deklem-szklanym-do-molnii-omegi-i5023208077.html?source=mlt

 

Myślałem, że będzie taniej.  :blink:

Można i taniej, tylko trzeba samemu z Chin sprowadzić. Miałem kiedyś taki etap z kombinowaniem pasówki i najtańszą opcją jaką znalazłem było kupno dużego taniego kwarca na allegro i troche zabawy. Wyszło tak sobie (dlatego że koperta była podłej jakości) więc odpuściłem. Ale mechanizm pasował nawet do otworu na wałek. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, czy do starej cynkalowej koperty, w której siedzi wrak starego werku wejdzie nowszy wyższy, czy nie ma szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregch mógłbyś powiedzieć trochę więcej na ten temat? bo też o tym myślałem. Jaki to kwarc był w tych idealnych wymiarach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji, czy do starej cynkalowej koperty, w której siedzi wrak starego werku wejdzie nowszy wyższy, czy nie ma szans?

Trzeba zmierzyć, albo włozyć w celu sprawdzenia. Mam kilka cynkalowych i nie do każdej wchodzi a nawet jak wchodzi to jest kłopot z otworem na wałek.

 

Gregch mógłbyś powiedzieć trochę więcej na ten temat? bo też o tym myślałem. Jaki to kwarc był w tych idealnych wymiarach :)

Żeby nie zaśmiecać wątku podeślę Ci info na PW.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś mam dwie kompletne nowe pasówki świeżo po przeglądach i w stalowych kopertach - jednak cena raczej nie będzie wam odpowiadała 300zł razem z wysyłką.

Jedyne co to dekle zostały zmienione na pełne przeszklonych nie mam

Mój kolega , zresztą forumowy (ma dostęp do części i wszystkie narzędzia) też próbował złożyć samemu pasówkę żeby wyszło taniej , nawet odstąpiłem mu po kosztach mechanizm - wszystko razem wyszło drożej niż kupno gotowej Charkowskiej pasówki  i wyglądało tak-sobie  :(

post-68206-0-84167700-1422458096_thumb.jpg

post-68206-0-82151600-1422458105_thumb.jpg

post-68206-0-53472200-1422458111_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów poszukuje tarczy do rakiety wordtimer

pozdrawiam

witam przypomnę się kolegom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.