Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Enkil będę wdzięczny jak coś znajdziesz, kolor nie ma aż takiego znaczenia a moja jest w stanie opłakanym.

Tapnięte z fona

Bierz od Mechanika, moje są z datownikami, i jedna w znośnym stanie nie ma nóżek. Pozostałe okazało się że do utylizacji :(

Przykro ki ale cię nie poratuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Enkil za fatygę. Mechanik moja tarcza jest metalowa ale jeślu jest wymienna z plastikiem to jestem zainteresowany. Możesz podesłać jakąś fotkę? Z góry dziękuję.

 

Tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce takie Sławy

Lodówka ma pęknięte szkło niegrożnie,ale jednak ;) poza tym chodzi ładnie koperta jak widać super 100zł i ładną z wysokimi indeksami ,chodzo dobrze ,trzeba trochę wypucować ;) 80zł

 

Zgodnie z ustaleniami na PW biorę obie sławy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...ależ jestem wkurzony  :angry:  Czaiłem się na tą Mołnię a tu mi wypadł wyjazd do apteki i nie zdążyłem. Może ktoś ma takową na sprzedaż? Zależy mi właśnie na tym kolorze, ewentualnie w pomarańczowym.

http://allegro.pl/zegarek-na-biurko-i5056805363.html


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ale to bardziej zielonkawa niż pomarańczowa - zresztą widziałeś - teraz ją wziąłem do łap a ona dalej chodzi od chyba tamtego tygodnia - ile one mają rezerwy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Enkil za fatygę. Mechanik moja tarcza jest metalowa ale jeślu jest wymienna z plastikiem to jestem zainteresowany. Możesz podesłać jakąś fotkę? Z góry dziękuję.

 

Tapnięte z fona

Nie jest zamienna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką ale to bardziej zielonkawa niż pomarańczowa - zresztą widziałeś - teraz ją wziąłem do łap a ona dalej chodzi od chyba tamtego tygodnia - ile one mają rezerwy ??

Paweł...widziałem Twoją...jest jednak inna - bardziej prostokątna i inna czcionka na tarczy. Najgorsze jest to, że tamten kolor pasował nam do salonu i żona mnie namawiała na licytację a dałem d4 :( Ratujcie - dobrze płacę - jak zawsze z resztą :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zamienna ;)

No cóż, dzięki. Szukam dalej ;-)

 

Tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-7 dni

to do mojego pytania? :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne - nie ma problemu - dzięki bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem....Zdzisiek pewnie ma, bo kiedyś taką chyba pokazywał w temacie o większych Mołniach....halo????


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o rezerwę chodu co pytał Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o rezerwę chodu co pytał Paweł

Wiem...wiem... Dzięki ci Bardzo nie wiedziałem że aż tyle myślałem że max 2-3dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Chętnie zakupię dekiel do "cienkiej" Molniji w lepszym stanie niż ten na zdjęciu....Może ktoś z szanownych kolegów posiada takowy luzem, choć pewnie to pytanie z cyklu o rzeczy deficytowe...A może się mylę i...? :) Będę wdzięczny za pomoc !

 

post-63389-0-00295400-1423425468_thumb.jpg

 

Pozdrawiam !

 

ps.dodam ze zdjęcie dekla pochodzi z Molniji którą juz posiadam .Ostatnio nabyłem ładną sztukę którą pokazywałem w "nowych nabytkach" ,niestety z deklem w znacznie gorszym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...ależ jestem wkurzony  :angry:  Czaiłem się na tą Mołnię a tu mi wypadł wyjazd do apteki i nie zdążyłem. Może ktoś ma takową na sprzedaż? Zależy mi właśnie na tym kolorze, ewentualnie w pomarańczowym.

http://allegro.pl/zegarek-na-biurko-i5056805363.html

A ja nie rozumiem : mogła zalicytować żona , a jeśli nie to wstawiłbym do snajpera milion bazylionów złotych polskich i musi być mój choćby nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem : mogła zalicytować żona , a jeśli nie to wstawiłbym do snajpera milion bazylionów złotych polskich i musi być mój choćby nie wiem co.

 

Żona nie bawi sie w licytacje zegarkowe i nie zawsze akceptuje moje pasje :) Pewnie nie tylko moja tak ma :) A snajpera nie używam, bo to żadne emocje :P

 

EDIT: Już nie szukam taiej Mołni...Marek - dziękuję bardzo :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Żona nie bawi sie w licytacje zegarkowe i nie zawsze akceptuje moje pasje :) Pewnie nie tylko moja tak ma :) A snajpera nie używam, bo to żadne emocje

 

EDIT: Już nie szukam taiej Mołni...Marek - dziękuję bardzo :)

Moja była już żona też nie akceptowała mojej pasji....

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin...moja jednak nie zawsze - czasem mówi "kup....ładny jest " :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc właśnie nie rozumiem ,przecież pisałeś , ze chciała go do salonu.Moja tak jak wszystkie żony akceptuje moją pasję kiedy jest jej tak wygodnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciala...jak jej pokazałem - wtedy powiedziała magiczne "kup" :) A u nas "kup" znaczy zadbaj o to, żeby było w domu ;) Skoro scedowała na mnie obowiązek kupna, to nie czuła się zobowiązana do śledzenie czegokolwiek na aukcjach :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.