Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy zegarek elektronika ma jakąś manualną możliwość regulacji szybkości (chodu pracy )

jak by co to poproszę wiadomość na pw

 

nowe-z-soboty-011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć pracy,

kupię kopertę do poljota de luxe 29j, w stanie od dobrego w górę, gdyby ktoś z kolegów posiadał


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na bazarek po rakietę wieczny kalendarz z brązową tarczą oraz rakietę tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na bazarek po rakietę wieczny kalendarz z brązową tarczą oraz rakietę tv

Link?


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania vostoka europe gaz-14 limousine wersja niebieska. Zegarek nowy raz mierzony zakupiony 28.02.2015r. w Valdi Time w galerii katowickiej. Cena 1000zł. Szip po mojej stronie. Proszę o kontakt na priv. Zdjęcia wrzucę wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię radziecki wykonany z 14 karatowego złota w stanie conajmniej dobrym za rozsądną cenę. Preferowana rakieta, poljot. Inne też będę brał pod uwagę. Tylko męskie. Proszę o kontakt na pw.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie też  złotego łucza poljota rakiete  itp  propozycje na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się.

Kupię Poljota 55g w jak najlepszym stanie wizualnym na w miarę punktualnym chodzie. W razie czego zapraszam na priv.

Cena do 170 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Pabiede bicolor. Zegarek od kolegi TabaQ. Stan bdb, po przegladzie, na chodzie. Robi na plus jakies 20 -30 sek na dobe. Wymiary 34/41. Tarcza czysta, szkielko bez rys, koperta czysta. Cena 45 plus przesylka.

Przypomne sie. Cena 40 plus przesylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na bazarek po rakietę wieczny kalendarz z brązową tarczą oraz rakietę tv

 

Hmm..... Miałem kiedyś taką Rakietę z wiecznym kalendarzem ale kopertę miała mosiężną chromowaną a nie jak w inseracie : stalową.. Były te zegarki ze stalowymi kopertami ?

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się nigdy z multikalendarzem ze stalową kopertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli unikat. Jeśli to skladak to nie za mojej kadencji- zegarek kupiony przez forum od forumowicza Paweł Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy Rakieta w żadnym modelu nie robiła stalowej koperty a szkoda.

A Rakieta diver nie była czasem stalowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyli unikat. Jeśli to skladak to nie za mojej kadencji- zegarek kupiony przez forum od forumowicza Paweł Bury

Wszystkie koperty tych rakiet były chromowane lub złocone .Nie przypominam sobie tej transakcji ale na pewno nie opisałem jej jako stalowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurka chatka- to ja namieszalem. Przy tym odniesieniu do mojego opisu zrozumiałem błędnie ze problemem jest oryginalność tego zestawu- kolor koperty i tarczy a nie materiał. Sorki. Oczywiście Paweł Bury nie sprzedał mi jej jako stalowej tylko po prostu w tym kształcie. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie- "stalowa" to dla mnie kolor. Poinformuję o tym zainteresowanego kupnem a jak to wpłynie na jego decyzję wystawię z prawidłową informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja odniosłem się do "stalowości " tych kopert - oczywiście te koperty były tylko mosiężne jako korpus  i potem chromowane albo złocone w zależności od modelu

Się namieszało  ;)   :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.ALAMO na sąsiednim forum twierdzi że stalowa,a ja mu wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z katalogu też wynika że ma stalową kopertę. A prócz divera stalowa kopertę ma też rakieta budzik :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch - teraz to już pojechałes :D

No to mam cel - zdobycie obu modeli stalowej Rakiety :)

 

Buran69 - to pewnie i Sława diver też jest stalowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.