Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna Pobieda ZIM, jeszcze datowana, 3-57. Cena 65 zł + 5 zł wysyłka. (SPRZEDANE)

post-64774-0-54791000-1425393713_thumb.jpg

post-64774-0-41438100-1425393716_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej chce sprzedać limuzyne vostoka a bodajże w dziale poszsukuje właśnie ktoś takowego szuka :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalówki to : Rakieta diver, Słava diver, również Czajki Diver sa stalowe oraz Zarie diver chyba też są stalowe

 

a chodzi d divera Rakiety bateryjkowego czy manualnego?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 zł za wskazówki z wykruszonym wypełnieniem? No way.

Dotyczy oczywiście 55g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,

poszukuję fazowanego szkła do zegarka sława 26j z zieloną tarczą takiego, jak na zdjęciu. Jeśli ktoś ma, ewentualnie może zorientować mnie w cenie takiej przyjemności, to proszę o info na PW

 

p1180156l.jpg

 

nie wiem, czy w odpowiednim miejscu pytam, jeśli nie, to proszę mnie poprawić 

 

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poważny i jestem zdecydowany (nie jak kolega "niezdecydowany") zapłacić na prawdę dużą kasę...jeśli ktoś ma:

szukam koperty ze stałymi teleskopami do Pobiedy czerwonej "12". Za samą kopert zapłacę...dużo :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się ośmieszę, ale czemu by nie spytać... Czy ma ktoś na sprzedaż CZEJKĘ REZONATOR w dobrym stanie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat poważny i jestem zdecydowany (nie jak kolega "niezdecydowany") zapłacić na prawdę dużą kasę...jeśli ktoś ma:

szukam koperty ze stałymi teleskopami do Pobiedy czerwonej "12". Za samą kopert zapłacę...dużo :D

Może bym coś i znalazł tylko nie wiem co to dla Ciebie znaczy " na prawdę duża kasa "  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się ośmieszę, ale czemu by nie spytać... Czy ma ktoś na sprzedaż CZEJKĘ REZONATOR w dobrym stanie? :)

Daniel, wstyd to żaden pytać. Widzisz, ja też tak zapytałem rok temu, i znalazł się pewien gość, który miał :) I sprzedał :) Info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wiem wiem, nie ma nikt do sprzedania poniższej POBIEDY..... a może ktoś ma takiego ŁUCZA na zbyciu? Taki duży ponad 40mm koperta...

 

 

post-78685-0-90580000-1425449539.jpg

post-78685-0-77457100-1425449602.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamy po 80 , Sława na 3056 - 100 . wszystko po serwisie ... Pytania prośby o więcej zdjęć na PW ... 

 

post-41508-0-99124700-1425479201_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW w sprawie białej Kamy


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,

poszukuję fazowanego szkła do zegarka sława 26j z zieloną tarczą takiego, jak na zdjęciu. Jeśli ktoś ma, ewentualnie może zorientować mnie w cenie takiej przyjemności, to proszę o info na PW

 

 

 

nie wiem, czy w odpowiednim miejscu pytam, jeśli nie, to proszę mnie poprawić 

 

Radek

przeszukaj Alle kiedyś kupowałem u gościa szkła fasonowe do hekso za 7 albo zeta za nówkę ! nie pamiętam nicka ale myślę że spokojnie znajdziesz.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej chce sprzedać limuzyne vostoka a bodajże w dziale poszsukuje właśnie ktoś takowego szuka :)

Dzięki kolego już wysłałem informację do kolegi z bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż kilka zegarków:

 

1. Mołnia na 3602, stan bardzo dobry minus, cóż wiele opisywać, koperta oraz dekielek posiadają w paru miejscach jakieś drobne ryski. Tacza czyściutka, łądne oksydowane na niebiesko wskazówki, szkło czyściutkie. Zegarek świeżo po konserwacji zegarmistrzowskiej.

CENA 90zł + przesyłka.

med_gallery_46829_2066_1389692.jpg

 

 

 

2. Rakieta, werk 2609.HA, stan wizualny oceniam na dobry, tarcza posiada przerysowanie od źle osadzonej wskazówki minutowej, szkło pęknięte, ale trzyma się bez problemu, koperta w bardzo dobrym stanie, cięzko znaleźć rysy. Mechanizm ma prolem z wystartowaniem, ale jak wystartuje to chodzi dokładnie.

CENA 30zł + przesyłka.

med_gallery_46829_2066_1017868.jpg

 

 

 

3. Pobieda 1MFZ, stan tarczy pozostawia wiele do życzenia, koperta znośna jeśli popatrzymy na wiek zegarka, szkło do polerki ale nie jest spękane. Mechanizm niestety się zatrzymuje jak chwile pochodzi, myślę, że raczej z przeznaczeniem na cześci.

CENA 15zł + przesyłka.

med_gallery_46829_2066_667077.jpg

med_gallery_46829_2066_1579481.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamy za 75 zł. ... Wszystkie niesprawne ( tam gdzie nie ma wskazówek - nie ma też mech.) Balanse uwalone... Do reanimacji... Koperty oryg. , mech też...

post-41508-0-82018300-1425491166_thumb.jpg

 

Wostok niesprawny za 20 zł. szkło całe do polerowania

post-41508-0-95562600-1425491181_thumb.jpg

 

 

Sportiwne - stany różne , 3 na dole od lewej nawet ruszyły po nakręceniu ( i stop sek.  działały) Jaki jest ich stan tech ... do przeglądu....  cena za wszystkie 129

post-41508-0-01917200-1425491226_thumb.jpg

 

Pytania , prośby o więcej zdjęć na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukaj Alle kiedyś kupowałem u gościa szkła fasonowe do hekso za 7 albo zeta za nówkę ! nie pamiętam nicka ale myślę że spokojnie znajdziesz.

dziękuję, chyba znalazłem ale z tego co widzę ma kwadrat do Poljota i heksagon do Śławy, zapytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, chyba znalazłem ale z tego co widzę ma kwadrat do Poljota i heksagon do Śławy, zapytam

Nie mam ( czyt. nie chce mi się szukać ...  :)  ) , mam jeszcze do Poljota tacho....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kupię poljota 55g z niebieskim ringiem w przyzwoitym stanie za rozsądne pieniądze, info PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiałem na bazarku, ale wrzucę i tu:

1. Amfibia beczka.

di-BHYTD0D0.jpg

di-WU918L46.jpg

di-KZJ29DC4.jpg

Zegarek w dobrym stanie +, mankament to ubytki lumy na wskazówkach, odrapania na bezelu widoczne na zdj. + jakieś ślady na tarczy. Zegarek na dobrym chodzie. Sprzedaję z bransoletą. Cena: 119 zł z wliczona wysyłką.

2. Ałmaz.

di-LUX3RQJW.jpg

di-B0E2G7UB.jpg

di-BU885XEI.jpg

Zegarek w dobrym stanie -, mankament to: wydaje mi się, że podmieniony półmostek koła balansowego ? - nie gra ślad powierzchni po obróbce z resztą (ale widziałem to już w kilku Ałmazach, więc nie wiem o co z tym chodzi ?), uszczelka do wymiany, mnie się go dość ciężko nakręca - jak Łucza 2209, nie wiem czy to cechuje te zegarki, ale jest jak najbardziej sprawny, był czyszczony przez zegarmistrza i chodzi dobrze, ślady rdzy na regulatorze. Sprzedaję z paskiem. Cena z wysyłką: 65 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.