Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie :D

W pierwszym przypadku to jak kupić całą paczkę, żeby zjeść jednego cukierka, raczej słabo opłacalna inwestycja.

Ta druga z zatoki chyba lepsza alternatywa.

Zawsze możemy się zrzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupię komplet wskazówek oraz mechanizm działający do takiej Slavy.

post-41580-0-80676400-1427016845_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, że to są same papiery i pudło :P

wiem ;) cenią sie na Ukrainie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream skad tak kosmiczna cena ? Powinnismy zrobic chba dział nie przepłacajmy na forum 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bandzior- podstawowa zasada z jaką trzeba się zapoznać tu na forum. Nie komentujemy cen zegarków wystawionych przez kolegów. To każdego indywidualna sprawa po jakiej cenie sprzedaje a inni mają rozum i wolną wolę czy chcą wyłożyć określoną kwotę za zegarek z ogłoszenia czy nie. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu.  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream skad tak kosmiczna cena ? Powinnismy zrobic chba dział nie przepłacajmy na forum 

Kolego a skąd Twój komentarz do transakcji ? albo pasuje i kupujesz albo nie pasuje i zegarek nie trafia do Ciebie... wolny rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo pasuje i kupujesz albo nie pasuje i zegarek nie trafia do Ciebie... wolny rynek

Akurat ten argument trochę nie trafiony, idąc tym tokiem rozumowania trzeba usunąć dział "Nie przepłacajmy na allegro".

 

To każdego indywidualna sprawa po jakiej cenie sprzedaje a inni mają rozum i wolną wolę czy chcą wyłożyć określoną kwotę za zegarek z ogłoszenia czy nie. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu.  <_<

j.w.

P.S.Żeby nie było niedomówień, do ceny kolegi Nightdream-a nie odnoszę się w żaden sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie udzielam sie na forum ale czytam je .Mozna wrócić do wczesniejszych postów i poczytać jak to nikt nikomu nie zwraca uwagi kiedy cena jest duża . Druga sprawa jest taka że niektórzy narzekają na wysokie ceny proponowane na innych portalach a tu sie okazuje ze nikt zasady nie przestrzega i kiedy przyjdzie coś sprzedać to ceny są porównywalne . Rozumiem że wolny rynek itp ale jeśli ktos komus zwraca uwage to też powinien sie zachowywac w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...gdybym zaoferował tego Łucza za 2 stówki, poszedłby od ręki w ciągu chwili zakładam. Widywaliśmy jednak w wyższych cenach egzemplarze ładne, czasem nawet bardzo, aczkolwiek komplet sprzedażowy (papiery i inne duperele) pozwalają na inne spojrzenie na dany egzemplarz, który z kolekcjonerskiego punktu widzenia ma inną wartość. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bandzior- przekładając na prosty język płacisz dodatkowo za papierek, który zwykłemu użytkownikowi zegarka jest do niczego niepotrzebny, za to z punktu widzenia kolekcjonera stanowi nie lada gratkę w połączeniu z zegarkiem w stanie NOS. Proste.

 

Ale nie o tym była mowa. Mnie nie podoba się fakt komentowania ceny i tyle. Z tego co zdążyłem zaobserwować przez te parę lat- jest tu nie pisany zwyczaj nie komentowania cen czy to na  bazarku czy to w tym dziale i niech tak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Przypomnę się. Kupię taką rakietę, koniecznie w chromie, stan co najmniej dobry. zdjęcie od TabaQ znowu pożyczone ;)

post-67549-0-46091700-1427039745.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spokój jest i radość też.W końcu trafił się jasny Poljot w ładnym stanie, tarcza idealna, tylko szkiełko pęknięte, prawie że zbite ale ORYGINAŁ :) Ten kancik faktycznie wygląda ładnie. Ale każde nowe i całe szkiełko, będzie cacy. Jak sądziecie lepiej zwykły plastik czy faktycznie kombinować z mineralnym?

 

(przepraszam za lekki OFF TOP, ale przewiduje że to ostatnie marudzenie nt. szkiełka)

Tak dla potomnych,

 

Dziś kupiłem płaskie szkiełko mineralne (szkło) i próbowałem zamontować w 55g.

Misterny plan upadł ponieważ szkiełka nie da się wcisnąć gdyż opiera o wskazówki,

Czyli jednym słowem LePupa blada ;)  


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/VINTAGE-RARE-USSR-RUSSIAN-GOLD-PLATED-MENS-WATCH-RAKETA-BEAUTIFUL-BLACK-DIAL-/231288451974?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35d9ddb386quotename="fankaDaktarina" post="1426797" timestamp="1427039748"]Przypomnę się. Kupię taką rakietę, koniecznie w chromie, stan co najmniej dobry. zdjęcie od TabaQ znowu pożyczone ;)

jest na zatoce ale cena juz jest wysoka a myślę ze to jeszcze nie koniec :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Ale ja w chromie chcę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w pudełku taka rakietka leżakuje, tylko muszę mechanizm przełożyć do drugiej koperty bo w tej ma pęknięte szkiełko i trochę styraną czasem kopertę.

Nawet w chromie ale nie, nie na sprzedaż. Szkoda że druga biała ma nitowaną w dwóch miejscach tarczę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w chromie chcę...

 

Była chyba niedawno taka na allegro, poszła zdaje się za około 140 zł.

A może to była pozłacana? Kurczę, usunąłem ją z obserwowanych i nie jestem już pewnien. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.