Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Może zainteresuje Marlenę Czajka- stan 4, cena 40zl ...bransoletka damska, w uszach 8 mm, a szerokość bransy 10mm- 20 zł.+ poczta oczywiście. Reszta na PW.  Cena Czajki obniżona..

post-69665-0-22888000-1440874021_thumb.jpg

post-69665-0-07920200-1440874141_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz kolejne-Cornvin kostka stan 4, cena 60+poczta.....damski Łucz-stan 2 cena 20 zl+poczta.....Stara Montana , stan-1, cena 10zl+poczta.   Cena Cornavina obniżona.

post-69665-0-36204400-1440874472_thumb.jpg

post-69665-0-25636600-1440874492_thumb.jpg

post-69665-0-98666600-1440874572_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz -Zaria damska, nie na chodzie, stan na oko 2, na części lub do nauki albo co kto chce- 10 zł +poczta, a także Wostok na części lub do nauki cena 10zl + poczta, Wszelkie mobingi na PW. Zapraszam.

post-69665-0-60438100-1440875055_thumb.jpg

post-69665-0-07440800-1440875076_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że muszę nazbierać na nowy aparat fotograficzny (wakacyjnie straciłem swój) na sprzedaż trafia trochę zegarków.

 

img-5961.jpg

 

Z tej fotki wszystkie na chodzie - mogą wymagać regulacji lub czyszczenia.

Wszystkie chromowane po 35 zł plus wybrana przesyłka, złocona slawa 45 zł plus przesyłka. Dopuszczam oczywiście negocjacje bo aparat mi potrzebny mocno ( widać po załączonych fotkach  :( )

Sprzedane dwie rakiety górne od lewej i rakieta papirus

 

img-5964.jpg

 

Z tej fotki zegarki nie chodzące. Czarna moskwa i sputnik mają uszkodzone osie balansu, reszta balanse ma całe. Cena za sztukę 30 zł plus przesyłka.

Lodówka, sputnik i dwa kirowskie w realizacji.

Propozycje, pytania i inne proszę pisać na PW. 

W związku z tym że nie mam aparatu nie jestem w stanie przesłać bardzo dokładnych zdjęć, ale jak ktoś będzie chciał fotkę koperty lub mechanizmu to postaram się wysłać. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę PW w sprawie Sputnika, Rakiety z pierwszej fotki w górnym rzędzie od prawej oraz z drugiej fotki z pierwszego górnym rzędzie od lewej. Czyli... a w sumie to mało ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o cierpliwość ale odpisuję na PW w kolejności przysyłania wiadomości na PW. W tej chwili w realizacji jest na 100% lodówka, mały kirowski i kirowki krab.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o cierpliwość ale odpisuję na PW w kolejności przysyłania wiadomości na PW. W tej chwili w realizacji jest na 100% lodówka i mały kirowski.

Osoba która przysłała 4 z kolei wiadomość chce kupić wszystkie zegarki. Obecnie czekam na odpowiedź. Reszcie Forumowiczów odpiszę po jej otrzymaniu ( więc nie wiem czy dziś).

Jak nie byłem trzeci to daj nick tej osoby. Zbanujemy dożywotnio  i będzie sprawa załatwiona :angry:   :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie byłem trzeci to daj nick tej osoby. Zbanujemy dożywotnio  i będzie sprawa załatwiona :angry:   :ph34r:

Roman przepraszam, ale musiałbyś zbanować ośmiu  :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... ośmiu.

Dałbym radę ale aż tak to mi nie zależy  :P

Żartuję oczywiście B)  

Grzegorz  -małe szanse ale czekam cierpliwie tak jak wszyscy.

 

 

Będę sam sobie musiał dać ostrzeżenie za OT albo poproszę innego jm  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3+6+9+12 = 30 żł + ile wysyłka :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZIM  stan dobry , na dobrym chodzie , jak na zdjęciach , bransoleta leningrad , 15zł + 6 zł wysyłka

cddbb968-fdd5-499c-9174-0473884aba1d_zps

dcb466ac-2262-4507-8bef-8036c31e4fd4_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię 3-4 koperty do rakiety, takie jak na foto.

2fb727697bbc1b279aafeb135ede58fa.jpg

 

Ed.

Mogą być w słabym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki and koledzy zapraszam po moje zegarki.Jeśli komuś coś się podoba piszcie swoje propozycje cenowe.Zawsze można się jakoś dogadać. Pozdro.    P.S. Cienie na niektórych to wina foto,a nie szkiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Biore zima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki and koledzy zapraszam po moje zegarki.Jeśli komuś coś się podoba piszcie swoje propozycje cenowe.Zawsze można się jakoś dogadać. Pozdro.

Na razie widze tylko Zima, ktorego już wziął W1500, a gdzie reszta?

 

A faktycznie, są na poprzedniej stronie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.