Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak sprzedam swoją zamrażarkę :) Stan ładny, sprawna i po czyszczeniu. Koperta bez ubytków czy rdzy. Delikatne ślady użytkowania. Szkło całe, aczkolwiek ktoś przy polerce zajechał na krawędź i ją spłaszczył ;) Dlatego dodaję drugie szkło gratis. Cena 140zł REALIZACJA z dodatkowym szkłem, paskiem i wysyłką. Bez negocjacji i bez dziecinnych propozycji!

post-60883-0-82189600-1444670915_thumb.jpeg

post-60883-0-14107000-1444671002_thumb.jpg

post-60883-0-52577700-1444671025_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja chetnie kupie do lodówki czarno bialej

 

ring - obojetnie czy z cyrylica czy ze zwyklym alfabetem.. byle by byl stan bdb.

 

i ew tarcze kalendarza dni tyg z cyrylicą...


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, bierę Lodówkę, uwolnię Cię od niej :) Reszta na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBNIŻKA CENY!!!

W pięknym stanie, tarcza nie spękana i nie wyblakła, od góry i z boków jak nowy, trochę gorzej od dołu. Więcej zdjęć ewentualnie na prv.

Niestety również mocno śpieszy.

110 zł  90zł z wysyłką. Sprzedaję bez paska.

post-49869-0-65683300-1444723522_thumb.jpg

post-49869-0-66569900-1444723533_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do apelu kolegi Jarosława, też chętnie nabędę idealną kopertę :)

 

Wysłane z mojego SM-N9005


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z kolegów poratuje ringiem wewnętrznym do takiego "złotego", w ładnym stanie.Proszę o pw.

 

post-63389-1444748190,4107_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż nowa Rakieta. Zegarek w kartonowym pudełku bez papierów. Na dobrym chodzie choć może wymagać przeczyszczenia. Cena 110 zł z moją przesyłką.

 
img-1868.jpg
 
img-1869.jpg

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Damska amfibia w ładnym stanie zachowania. Zegarek na chodzie, ale nie sprawdzałem dokładności i nie znam historii przeglądów. Świetna koperta bez wżerów i obić. Fajna mieniąca się granatowa tarcza klimatycznie spękana jak to u wostoczków. Wskazówki idealne, szkło ma jakieś nieliczne ryski łatwe do spolerowania. Ładna  nie zjechana koronka. Zegarek sprzedaję tylko z teleskopami za 55 plnów (z wliczoną wysyłką priorytetem). Żona moja już ma i bardzo sobie chwali, bo to bardzo wdzięczny i trwały model. Chętnych zapraszam na PW  Znalazła dobrą przystań ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

3 Poljoty na punktualnym chodzie. Kostki mają pęknięte szkiełka. Całość za 65zł + ship

Możliwe wymiany i negocjacje6cd3cf7a9775d7832222e044880c50b8.jpgfd95c72f23a129837e08c97aeafeda9f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypadkiem nie jest składak? Koperta wygląda jak o Poljota De Luxe w automacie, a na tarczy jest napisane 17. Nie jestem pewien, ale ktoś bardziej obeznany mógłby się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wygląda że tarcza jest zbyt mała w stosunku do koperty.

 

Wysłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oryginalny poljot kirowski na werku 2409, z giloszowaną tarczą, i kopertą z zakręcanym deklem, która była wzorem dla kopert błonia, typ chyba 3 jak dobrze pamiętam. 2 tyg. temu puscilem na alle błonexa z identyczną tarczą, tylko w chromowanej kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią zakupię takiego poljota jak wyżej pokazywała Fanka, ale w stanie tylko BARDZO ŁADNYM niemal idealnym, bez odprysków chromu, wżerów i z całym szkiełkiem.

 

Ps. Zdjęcie zapożyczone od Fanki.

post-33253-0-56593400-1444919008.jpg

 

To może ma ktoś jeszcze granatową lub czarną wersję.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią zakupię takiego poljota jak wyżej pokazywała Fanka lub rzymiankę, ale w stanie tylko BARDZO ŁADNYM niemal idealnym, bez odprysków chromu, wżerów i z całym szkiełkiem.

 

Ps. Zdjęcia zapożyczone od Fanki i kolegi mhu z bazarku.

Tommly PW.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż idzie:

1. K-43 Złatoust 1956 rok. Mechanizm sprawny, zegarek w świetnym stanie. 250 zł + wysyłka

63a13d5f58350.jpg

968c12c769bf9.jpg

 

2. Zaria 3055 - minibudzik, zegarek + budzik - sprawne. 80 zł + wysyłka

6b600504caa7c.jpg

2693163c336b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcenka - do jutra wieczorem 96 zł z moją przesyłką potem idzie na allegro.

 

 

Na sprzedaż nowa Rakieta. Zegarek w kartonowym pudełku bez papierów. Na dobrym chodzie choć może wymagać przeczyszczenia. Cena 110 zł z moją przesyłką.

 
img-1868.jpg
 
img-1869.jpg

 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Poljota jak na zdjęciu (lub częśći do niego -> kopertę, tarczę).

Tak jak pisałem mogą być też poszczególne elementy jak tarcza czy koperta -> najbardziej zależy mi na kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska amfibia w ładnym stanie zachowania. Zegarek na chodzie, ale nie sprawdzałem dokładności i nie znam historii przeglądów. Świetna koperta bez wżerów i obić. Fajna mieniąca się granatowa tarcza klimatycznie spękana jak to u wostoczków. Wskazówki idealne, szkło ma jakieś nieliczne ryski łatwe do spolerowania. Ładna  nie zjechana koronka. Zegarek sprzedaję tylko z teleskopami za 55 plnów (z wliczoną wysyłką priorytetem). Żona moja już ma i bardzo sobie chwali, bo to bardzo wdzięczny i trwały model. Chętnych zapraszam na PW  W realizacji...

 

pozwolę sobie bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.