Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania zegarki które juz mi się znudziły, czas na inne.

1) Wostok stan jak dla mnie dobry+ zlecenie AU 10+

Lekkie przetarcia na uszach i koronce. Przybrudzona tarcza na krawędzi. Na dokładnym chodzie. 80, - z przesyłką, bez paska. 2aa75e0726f983c95b473cfa9e39d00d.jpged13cdc4d8221f9694b67fa21879d6af.jpgf05356dd7251dfde367af5d9798dd7b6.jpg

2) Wostok stan także dobry+. Chodzi jak chronometr ;) na 24h spieszy na płasko 4s. Złocenie AU 10, przetarcia bardzo nieznaczne. Szkiełko pęknięte na godzinie 8 praktycznie niewidoczne jak się patrzy z przodu (zdjecia), nie przeszkadza. Tarcza ma delikatne przybrudzenia. 70, - z wysyłką bez paska.

67512374e9daf2d67ad57869fe03b429.jpgcd6f514b1c8f795179cb239dd85dce8f.jpg8c6db33b9173d559af69f225a1705af2.jpg

Razem 140, - z wysyłką. Reszta na priv. Gorąco polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się wymienię z takiego Poljota:na takiego: (zdjęcie pożyczone z forum) zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Nikt się nie chce wymienić? Może być dopłata z mojej strony za jakiś ładny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się pożegnać (chyba że nikt jej nie weźmie) Pobiedy z pierwszej moskiewskiej, pochodzącej z okresu 3-56.

Zegarek kupiony na forum, nie byłem z nim u zegarmistrza, mimo to bardzo dobrze chodzi i pięknie cyka. Jako ciekawostka to że posiada koronkę diamentową, oraz całą lume we wskazówkach. Co do minusów, to szkiełko posiada ryse ale spolerowaną tak że jej nie widać na godzinie 12stej. Tarcza delikatnie brudna, no i koronka też nie w najlepszym stanie ale daje radę :)

a7a145f3ac8ff955a62553c3926682b1.jpgc2b7b2740ed4c9866a46b23b6969e7d1.jpg

Cena z wysyłką i paskiem to... 80zł.

Wszelkie zażalenia proszę kierować do mnie na PW :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłbym sobie w tym miesiącu:

 

Poljota 55g (preferowany ten jasny, ale czarny tez moze byc) badz rakiete 24h w przyzwoitym stanie.

 

Jesli ktos chce sie pozbyc ktoregos z powyzszych - zapraszam na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłbym sobie w tym miesiącu:

 

Poljota 55g (preferowany ten jasny, ale czarny tez moze byc) badz rakiete 24h w przyzwoitym stanie.

 

Jesli ktos chce sie pozbyc ktoregos z powyzszych - zapraszam na priv.

w przyzwoitym stanie jest na ale. i to nawet kolegi z forum.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

do sprzedania taki komplecik. Reorganizacja zbiorów :)

Nie jestem ekspertem i nie potrafię podać ile każdy powinien kosztować dlatego też wystawiam całość jako komplet.
Cena 1400 zł. Mam nadzieję, że nie przeholowałem. Paski albo w bardzo dobrym stanie albo nowe.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany pojedynczymi modelami proszę pisać na priv razem z propozycją.
Wysyłka kurierem. Koszt 9 zł.

 

mam nadzieję, że nie złamałem żadnego puntu regulaminu.
To mój pierwszy post w tym temacie pomimo długiego stażu na forum.

 

pozdrawiam

post-23483-0-24226800-1446725403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię garniturowca, tylko w dobrym stanie, najlepiej po przeglądzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie.
Krab - sprzedany.
Na wszystkie pytania odpowiem późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wskazówki do rakiety Kopernik :) tej z białą tarczą.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się Panowie, kupię:

 

Takiego Komandira, kiedyś miałem Zdiełano, teraz chętnie przygarnąłbym Zakaz, ale ładną zwykłą wersję też rozpatrze:

 

 

Starta w ładnym stanie:

 

 

Wszystkie zdjęcia zostały zapożyczone bez zgody właściciela, Krisa, mam nadzieję, że to nie problem.

Przypomnę się, a co !


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłbym złoconą kopertę z ringiem do Rakiety WT w stanie jak najlepszym. Płacę sporo ;)

 

A przy okazji, takie cudny Krabik w niemal idealnym stanie zarówno koperty jak i tarczy (absolutnie żadnych przetarć czy ubytków), oczywiście sprawny i na dokładnym chodzie. Cena 300zł z wysyłką i paskiem.

FOTO MINIATURKA - polecam kliknąć :D

 

post-60883-0-45297900-1446744621_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią kupię w całości Poljota z takimi tarczami jak kolega pokazuje wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustaleniami ze sprzedającym rezerwuję drewnianą Rakietę do jutra do godziny 10.

 

Edit: Rezerwacja zwolniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry:  :angry:  :angry:

Całe szczęście że mnie nie stać i mam nadzieję że szybko sprzedasz i nie będzie kusić!  :angry:  :angry:  :angry:

Romek....Ciebie stać na wiele, więc nie żartuj :P Jeśli kolega johdeacon jej nie weźmie, będzie do łyknięcia :) Chętnych jest wielu, ale....jak nie tu, to znowu, jak poprzednia, poleci za naszą zachodnią granicę :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może koperty na zbyciu do takich tarcz, była by fajna subkolekcja :)tarcze są nowe.

 

Z kopertami nie będzie łatwo. Mogę powiedzieć, że pierwsza od lewej w dolnym rzędzie idzie do złoconej, a niebieska do chromowanej. Tych z góry nie jestem pewien, nie widziałem ich jeszcze całych, ale podejrzewam, że obie do złoconych. Gdybyś chciał sprzedać, jedną albo obie z pierwszego rzędu to chętnie kupię :)

 

Kirowski bajera, ale nie na moją kieszeń na chwilę obecną... niestety. O drewnie nawet nie mówię, bo taka u mnie raczej nie zagości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kirowski bajera, ale nie na moją kieszeń na chwilę obecną... niestety. O drewnie nawet nie mówię, bo taka u mnie raczej nie zagości :D

Kirowski jak to Kirowski...ma swoją cenę :) Drewniak w tym wydaniu, to klasa sama w sobie :) Rzadka ozdoba każdej kolekcji.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, nie neguję tego faktu. Warto zainwestować w obie sztuki i to nie podlega dyskusji, tylko nie każdy może sobie na to pozwolić :) A kto kupi, będzie miał prawdziwe perełki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustaleniami ze sprzedającym rezerwuję drewnianą Rakietę do jutra do godziny 10.

 

Jednak dałem się ponieść emocjom. Święta idą, trza kupić prezenty dzieciakom. Muszę zwolnić rezerwację, a więc bijta się o Rakietę w drewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.