Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Cholerka, bardzo lubię oglądać wrzucane przez Ciebie zdjęcia, zawsze mają fajny klimat.
Jednak skoro tak postanowiłeś, to życzę wszystkiego dobrego w przyszłym roku i na nowej drodze życia bez forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, szkoda kogokolwiek tracić. Jak rok temu się rejestrowałem na forum, to też mi się wydawało, że co tydzien będę wyrywał jakiegoś vintage'a, ożywiał, regenerował, odrestaurowywał - tak to wygląda w innych tematach, że co i raz się ktoś chwali nowym, ciekawym nabytkiem. U mnie okazało się, że po rodzinie zebrałem 4 zegarki mechaniczne i jeden stoper, z powodów finansowych uruchomiłem 1 zegarek, kupiłem przez forum 1 ruska, a z powodów czasowych nawet ani razu nie byłem w stanie wybrać się na pchli targ, żeby chociaż popatrzeć na rynek. Załamka, ale z drugiej strony cały czas na forum siedzę, podziwiam, coś podłubię przy paskach w wolnej chwili, wyczyściłem metrona i kukułkę w tzw. międzyczasie, bo rozstawać się ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, bardzo lubię oglądać wrzucane przez Ciebie zdjęcia, zawsze mają fajny klimat.

 

:blink:  Nie mylisz mnie z kimś innym przypadkiem? Moje zdjęcia to przecież amatorszczyzna.

 

Również życzę wszystkim wszelkiej pomyślności!

 

"Bez forum" to opcja maximum - mało realna. Będę szczęśliwy jeśli uda się zrealizować plan minimum t.j. żadnych, hmm hmm, nowych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zostawiłeś sobie furtkę:

Wymiany - zamiany dopuszczam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ta "amatorszczyzna" do mnie trafia. Wszelkiej maści Primy, Kirowskie krabiki, Casio z kalkulatorem, stare Glashutte etc. uchwycone w ciekawy sposób nieustannie poprawiają mi humor, jak przeglądam wątek "co masz dziś..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zostawiłeś sobie furtkę:

Wymiany - zamiany dopuszczam :)

 

 

Teoretycznie tak, ale przecież te moje sikoreczki to jak dzieci. Każdy wyczyszczony przez p. Rosiaka, ubrany w ładną pieluszkę, w kołysce sobie leży. Jakże je wymieniać?

 

@Stierlitz

niegodnym, ale dziękuję. Mam łzy w oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 
Macie jedyną, niepowtarzalną szansę poratować studenta bez grosza. 
Na sprzedaż idzie jeden z moich sputników. 
Stan zegarka jest ok. Jest sekundnik, tarcza w dobrym stanie-bez żadnych ubytków. Koperta też ok. Zegarek wymaga czyszczenia bo czasem staje. Niestety, zbyt długo leżał w pudełku z innymi egzemplarzami. Za dopłatą 30 zł mogę dodać mechanizm kirowskiego po przeglądzie. Jeśli się jest kompletnym leniem można zamienić. 
Cena początkowa to 200 zł. Można negocjować. Nie ma opcji wymiany.
Ja sobie i tak zostawiam tego w lepszym stanie, chociaż serce boli :( Więc kończcie to szybko. 
PC270410_zps9pt2f1jl.jpgPC270420_zpsyiz1j9nx.jpgPC310440_zpsyydaz28j.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię lub przyjmę taka kopertę junoszowską, najlepiej ze szkiełkiem i deklem,

mam sporo rzeczy na wymianę w razie czego,

 

pozdrawiam!

 


 

3941873_sprzed04.jpg


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbieram na coś ekstra, dlatego kilka zegareczków na sprzedaż.

 

1. Znany i lubiany Poljot 55g, na dokładnym chodzie, wszystko działa (po przeglądzie zegarmistrzowskim). Wizualnie bdb, tarcza ładna, wskazówki, koperta, szkło i koronka również. Jedyny mankament to płyta datownika jest przybrudzona w niektórych miejscach.

Sprzedaję bez paska widocznego na zdjęciu

Cena 160zł + wysyłka (proponuję tutaj cenę 8zł bo na pewno wyjdzie gabaryt B ) REALIZACJA

gallery_46829_2300_746446.jpg

 

2. Wostok 'zachód słońca', dosyć rzadki egzemplarz. Mechanicznie, spóźnia jakieś 2 minuty na dzień, ale regulacja jest w położeniu neutralnym, więc myślę, że bez najmniejszego problemu można to wyregulować, ja po prostu nie mam w obecnej chwili czasu się tym zajmować. Wizualnie: koperta w dobrym + stanie, z przodu jakieś drobniutkie ryski, a z tyłu elikatne wżery w pobliżu pierścienia mocującego dekielek. Tarcza, koronka, wskazówki w bardzo dobrym stanie.

Za zegarek w takim stanie winszuję sobie 120zł + 6zł wysyłka ( w komplecie dopasowany wizualnie pasek w kolorze granatowym) REALIZACJA

gallery_46829_2066_325542.jpg

 

gallery_46829_2066_1057618.jpg

 

3. Moskwa, klasyk z 1956 roku. mechanicznie na dokładnym chodzie, niestety podczas nakręcania coś przeskakuje, myślę, że nie jest to sprężyna, bo zegarek da się nakręcić do oporu. Wizualnie, tarcza i koperta w dobrym stanie, jak na swój wiek w bardzo dobrym. Jedyne co trzeba zrobić to przepolerować szkło i umyć kopertę, jeśli komuś sie nie będzie chciało zrobię to w wolnej chwili.

Cena 40zł + 6zł wysyłka

gallery_46829_2066_1367032.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje Poliota55g

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Nie mylisz mnie z kimś innym przypadkiem? Moje zdjęcia to przecież amatorszczyzna.

 

Również życzę wszystkim wszelkiej pomyślności!

 

"Bez forum" to opcja maximum - mało realna. Będę szczęśliwy jeśli uda się zrealizować plan minimum t.j. żadnych, hmm hmm, nowych zakupów :)

Pełną zgoda, robisz bardzo klimatyczne fotki.

Przepraszam za OT. ;)

Wszystkiego dobrego!

 

Małe zegarki mierzą czas tak samo jak duże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą strona o glupotach poszła precz.

Kolega Sebolski - jesteś pewny że możesz proponować czyjeś zegarki i bez ceny?!

Dlatego napisałem, że nie wiem czy w tym miejscu mogę. Poza tym nie było czasu aby pytać się gościa o cenę bo jest ich zbyt dużo a nie miałem tyle czasu. Jegomość starej daty nie zabardzo porusza się w internecie więc poprosił mnie o pomoc. I tyle. Jeśli ktoś będzie jakimś zainteresowany to może do niego zadzwonić i niech pstryknie mu focie konkretnego zegarka i wyślę maila bo to raczej umie.

 

wypassportowane z tapatalka

 

Edycja

MOD

Jest Nowy Rok więc tylko delikatnie Przypominam że w tym dziale obowiązują podobne zasady jak na "bazarku"

Sprzedajemy zegarki które są w NASZYM posiadaniu, pokazując WŁASNE zdjęcia i PODAJĄC cenę.

 

To nie alle w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wiemienie tego ładnego Kirowskiego (do serwisu), na inny sowiecki zegarek, możliwa moja dopłata. Nad sprzedażą się zastanowić mogę, ale cięzko mi go wycenić :) Więc wymiana. By cena regulaminowo była to niech będzie 60zł.

 

4039874_IMG_8068.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, gdybyś się jednak zdecydował na sprzedaż, to ustawiam się w kolejce i proszę o pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje Poliota55g

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Poszła PW. Rezerwacja potwierdzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Wostoka Amfibie beczkę w dobrym stanie do 150zł. Bądź jakąś pasówkę do 230zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chce idealną rakietę dla niewidomych na fajnym, grubaśnym pasku z podkładką za 80 zł z moją wysyłką? (Koszt samego paska to 35 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.