Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Pawle napisałam Pw

spoxx2006 m.in. Poljot de luxe automatic Cholerka, nie zdążyłam :(

ma ktoś na sprzedaż takiego??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle napisałam Pw

spoxx2006 m.in. Poljot de luxe automatic Cholerka, nie zdążyłam :(

ma ktoś na sprzedaż takiego??? :D

Prawie mam

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę trolujemy ale pokarzę najwyżej kolega mod jutro zamiecie pod dywan ten spam za co już dziś Mu dziękuję 

Było ale pojszło już do nowych 

post-68206-0-28399500-1451770211_thumb.jpg

post-68206-0-14777200-1451770219_thumb.jpg

post-68206-0-19235800-1451770238_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, ladne, tego nurka to pamietam ze juz kiedys sprzedawales:) chyba ze to kolejny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Rozważę wymianę nowego g-shock'a DW5600 (bez papierów) na jakiegoś wostoka. Wostok ma być w stanie bdb, duży i ma mieć bogato i kolorowo na tarczy.

Casio trade value 180zł.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się. Poszukuję czarnego Sputnika w krabie w możliwie najlepszym stanie. Z ewentualnymi ofertami zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zdecydowanie kupię, wymienię na "coś" taką Sekondę.

 

vr9hjm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię  slave chorągiewkę do 100pln w dobrym stanie.Zdjęcie zapożyczone 

post-59322-0-47654100-1451826116_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuję:

szkiełka do mojego Kirowskiego, niestety pękło.

post-44737-0-56754200-1451826873_thumb.jpg

Tarczy d tego Łucza, ta jest nienajlepsza.

post-44737-0-07471000-1451826911_thumb.jpg

 

Mogących pomóc proszę o wiadomość PW.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Poljota. Na chodzie - nie pamiętam historii serwisowej więc może wymagać czyszczenia. Zegarek nie powycierany (jakieś paprochy ma pod szkiełkiem). Cena za zegarek 75 zł z moją przesyłką. Jakby ktoś chciał z nową pozłacaną bransoletką (oczywiście radziecką) z fotki to komplet 100 zł z moją przesyłką.

Więcej fotek tu:

http://pokazywarka.pl/0lezoq/

 

poljot.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Biorę amfibie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tamto ogłoszenie uważam za nieaktualne, ponieważ zegarek został wyczyszczony i szkło zostało wypolerowane.

 

A więc jeszcze raz:

oferuję zegarek Moskwa z Pierwszej Moskiewskiej Fabryki Zegarków, mechanizm 16 kamieniowy z wysokim mostkiem sygnowany na rok 1956. Zegarek jest na dokładnym chodzie, niestety przy nakręcaniu coś przeskakuje, moim zdaniem nie jest to sprężyna, bo wtedy nie dałoby się zegarka nakręcić do oporu, a jest to możliwe, nie przeszkadza to w codziennym użytkowaniu.

Koperta jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada żadnych wżerów ani przetarć, nawet o rysy ciężko. Tarcza z naturalnym jak na wiek zegarka nalotem patyny co jest widoczne na zdjęciach. Koronka i wskazówki oryginalne. Szkło czyste, świeżo po polerce.

Cena jakiej oczekuje za taki stan zegarka, który ma już 60 lat to 50zł z wliczoną wysyłką.

 

Ok, zależy mi na szybkiej sprzedaży, więc aż 20% taniej, czyli 40zł z wysyłką.

 

Dodatkowo na sprzedaż mam 3 używane oryginalne radzieckie bransolety do Poljota:

CENA 12zł + 5zł wysyłka, przy kilku sztukach ponegocjujemy.

ZOSTAŁA JUŻ TYLKO JEDNA 15,5-17,5cm regulowana na zapięciu !

 

SPRZEDANE

 

gallery_46829_2066_424002.jpg

 

gallery_46829_2066_229366.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifuploadfromtaptalk1451777518295.jpg

 

 

Szukam wskazówek lub tylko minutowej do właśnie zreanimowango poljocika:) strasznie sie mnie podoba taki oldschool na nadgarstku;) lub ewentualnie cały werk uszkodzony ze wskazówkami

widziałam takiego na allegro, ale nie pamietam po ile. sprawdz sobie, moze się opłaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę kajdan do poljota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sebolski, nim pojawi się admin, przypomnę, że już wcześniej była dyskusja nt. wspomnianego sprzedawcy. O ile w tym dziale użytkownicy prezentują do sprzedaży SWOJE zegarki (ew. poszukują), to posiadane przez obce osoby bardzie pasują do tematów typu "Ruskie okazje", albo "Nie przepłacajcie". 

 

Przesyłanie "jakiś" zdjęć zegarków, bez konkretnego opisu stanu, do tego cała sprawa pośrednictwa nie za bardzo chyba tutaj pasuje. Rozumiem, że znalazłeś źródło być może i ciekawych egzemplarzy, ale cały ten proces w jaki tutaj forumowicze byliby zamieszani raczej nie przypomina zwyczajowych transakcji z tego wątku. To bardziej przypomina sytuację w której ja bym wstawił tutaj zdjęcia zegarków np. szwagra, które on może i chce sprzedać, ale nie wiadomo za ile, nie wiadomo w jakim są stanie, "i raczej proszę dowiadywać się we własnym zakresie" - takie info powinno być kwestią jednego posta, a nie całej foto-story.

 

Do tego, jak koledzy już wcześniej zauważyli, Pan Kolekcjoner może nie ogarniać zarówno Internetu, jak i rzeczywistości... Czy jest sens w takim wypadku wrzucać tu cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Sebolski, nim pojawi się admin, przypomnę, że już wcześniej była dyskusja nt. wspomnianego sprzedawcy. O ile w tym dziale użytkownicy prezentują do sprzedaży SWOJE zegarki (ew. poszukują), to posiadane przez obce osoby bardzie pasują do tematów typu "Ruskie okazje", albo "Nie przepłacajcie".

 

Przesyłanie "jakiś" zdjęć zegarków, bez konkretnego opisu stanu, do tego cała sprawa pośrednictwa nie za bardzo chyba tutaj pasuje. Rozumiem, że znalazłeś źródło być może i ciekawych egzemplarzy, ale cały ten proces w jaki tutaj forumowicze byliby zamieszani raczej nie przypomina zwyczajowych transakcji z tego wątku. To bardziej przypomina sytuację w której ja bym wstawił tutaj zdjęcia zegarków np. szwagra, które on może i chce sprzedać, ale nie wiadomo za ile, nie wiadomo w jakim są stanie, "i raczej proszę dowiadywać się we własnym zakresie" - takie info powinno być kwestią jednego posta, a nie całej foto-story.

 

Do tego, jak koledzy już wcześniej zauważyli, Pan Kolekcjoner może nie ogarniać zarówno Internetu, jak i rzeczywistości... Czy jest sens w takim wypadku wrzucać tu cokolwiek?

Ok. Zrozumiałem. gość ma jeszcze kilka nosow więc pomyślałem, że ktoś się zainteresuje tutaj zanim przepadną. Ok. Podszkole go i będzie sam wystawiac.

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.