Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Zrozumiałem. gość ma jeszcze kilka nosow więc pomyślałem, że ktoś się zainteresuje tutaj zanim przepadną. Ok. Podszkole go i będzie sam wystawiac.

 

wypassportowane z tapatalka

BellaUrsa dzięki, wyręczyłeś mnie w tłumaczeniu :)

Kolego Sebolski  w Nowy Rok rk7000 na czerwono napisał Ci zasady wystawiania na sprzedaż zegarków w tym dziale. Nic się od tego czasu nie zmieniło więc proszę żebyś nie wystawiał CUDZYCH zegarków. Resztę doczytaj w notce Romana z 1-1-2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie, wierzę, że @Sebolski chciał dobrze, no bo w sumie szkoda by było gdyby jakies egzemplarze przepadły, no ale w tym przypadku wydaje mi się, że byłaby szansa na więcej krzywych akcji, niektórzy kolekcjonerzy mają tak, że wolą, żeby towar zgnił lub wrósł w ziemię niż żeby opuścić kilka złotych - najlepiej jakby każdy chętny pojechał sobie do Pana Kolekcjonera i ustalał wszystko w cztery oczy, a tak to jeszcze z dobrej chęci ktoś się wkręci w pośrednictwo, wyjdą jakieś niedomówienia co do ceny, ustalenia nie będą się zgadzały i awantura gotowa. Nie ma co zaczynać roku od awantur na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, byłem u tego pana i sugeruje jednak na żywo zobaczyć co oferuje bez sugestii w jedną czy drugą stronę.

Pozdr

 

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buteleczka wskazówek do mira (lub wostoka na 2209, 2214) - 7 kompletów + minutowa dodatkowa

950c2795f5eba54290cb800018a188fc.jpg7b1a70b798493de16650bb200f3ed9f5.jpg

 

 

Nie używane, Stare ale nowe :), bez sekundników. 30 zł za buteleczkę.

Nie na sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Czajkę damską produkcji radzieckiej , mechanizm 17 J ,koperta złocona bardzo ładna bez jakichkolwiek rys i przetarć, śliczna, oryginalna tarcza w stanie idealnym - foto, wskazówki i indeksy oryginalne, koronka oryginalna, szkiełko oryginalne w stanie idealnym, dekielek wciskany, średnica koperty do koronki około 18 mm, w komplecie zintegrowana z zegarkiem oryginalna, złocona, przepiękna bransoleta, całkowita długość zegarka z bransoletą około 18 cm. Polecam

cena : 120 zł

 

Link do Galerii: http://tufotki.pl/hR4w6

 

hR4w6-D8Umo5.JPG?v=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ciekawy i niespotykany zegarek, sam takiego szukam, ale w oryginalnej kopercie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, masz. Masz może fotkę prawilnej? To koperta o podobnym kształcie ale z takim łukowatym załamaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, masz. Masz może fotkę prawilnej? To koperta o podobnym kształcie ale z takim łukowatym załamaniem ?

Rakieta%20Antarktyda%2024%20godziny.jpeg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W katalogu an face wyglądają podobnie, tu widać właśnie to charakterystyczne załamanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobnie jeszcze z frontu wyglądają rakiety antymagnetyczne... ale w nich to już uskok spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

peregrinus - Twoja powinna mieć złoconą do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska ZARIA (zgapiłem sie :) ) w bdb stanie. Nie sprawdzałem czy punktualna. Złocona au10. Tylny dekielek z przeźroczystego plexi.

Cena 35zl z wysyłką.post-73201-0-24052500-1452079266_thumb.jpgpost-73201-0-30157700-1452079477.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Oj tam, czepiasz się szczegółów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka na sprzedaż ...

Damki  po 20 zł.  ( łucz nie na chodzie reszta chodzi )

Zaria , Moskwa po 35 na chodzie

Łucz , Komandirski , Poljot po 55 zł. na chodzie  (do P. dodaję szkło i ring , Komandirski pęknięcie szkła pod 2 , Łucz brzydka tarcza na 3 mogę dodać inną)

 

Zapytania na PW.

 

post-41508-0-68746500-1452089657_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandir pw

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pozbędę się poljota ... za 60 zł + przesyłka stan jak widać nie wiem czy jest sprawny ....

post-30233-0-62515700-1452091703_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.