Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłbym staroruską Amfibię w dobrym stanie z tarczą na której tło stopniowo przechodzi z jasnego w coraz ciemniejszą zieleń - wiecie jaką, jest dość popularna. Bym Ją co dzień nosił, dbał jak o siebie samego, a Ona tą zielenią stymulowałaby mój organizm do produkcji endorfin, dzięki którym czułbym się szczęśliwy.

Dziękuję

Twój tekst mnie mocno ujął. Mam taką amfibie i dla kogoś komu da szczęście jestem gotowy się jej pozbyć. Przypomnij po 20.00 na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię na kupony NBP (lub inne, obiegowe lub nie);

 

Przyjmę w darowiźnie;

 

lub szczerze się zaopiekuję   :)

 

Szukane:

 

1. Tarcza do Molnii taka lub podobna z tej serii.

 

post-74389-0-34914900-1452781107_thumb.jpg

 

2. Rakieta Big Zero.

 

post-74389-0-94006000-1452781329.jpg

 

3. Sława Arbuz.

 

 post-74389-0-09459900-1452781343.jpg

 

[fotki z Sieci i Forum - dziękuję]

 

 

Wszelkie oferty proszę na PW.


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak.  :D


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym staroruską Amfibię w dobrym stanie z tarczą na której tło stopniowo przechodzi z jasnego w coraz ciemniejszą zieleń - wiecie jaką, jest dość popularna. Bym Ją co dzień nosił, dbał jak o siebie samego, a Ona tą zielenią stymulowałaby mój organizm do produkcji endorfin, dzięki którym czułbym się szczęśliwy.

Dziękuję

moales nic nie kupowac po nowym roku zdaje sie :) takie postanowienie sylwestrowe :)

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam wałka do amfibii beczki- jest on pilnie potrzebny memu znajomemu zegarmistrzowi, i może dobrze zapłacić, lub dać coś w zamian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ koło, które dostałem od Pawła okazało się mieć za krótką ośkę, szukam nadal koła sekundowego do takiego z kalendarzem.

 

attachicon.gifabc9937f4094084cb98626eb6a7338dc.jpg

Nadal szukam...


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moales nic nie kupowac po nowym roku zdaje sie :) takie postanowienie sylwestrowe :)

 

Nill Satis Nisi Optimum

 

nie wyszło :P

 

rk7000

dzięki, piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam. PW

Dziękuję serdecznie :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się.

Szukam żółtego szkiełka rozmiar 312 (Pobieda) może być używane w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię (a oprócz tego chętnie zobaczę jak powinny wyglądać w oryginale)  wskazówki do zegarka Kometa. Tarcza jest ładna, niestety wskazówki podmienione + sekundowej brak, do tego uszkodzony balans. Czy taki mechanizm występował w innych zegarkach - nie mam pojęcia o damkach, ale tą chętnie bym pozostawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię (a oprócz tego chętnie zobaczę jak powinny wyglądać w oryginale)  wskazówki do zegarka Kometa. Tarcza jest ładna, niestety wskazówki podmienione + sekundowej brak, do tego uszkodzony balans. Czy taki mechanizm występował w innych zegarkach - nie mam pojęcia o damkach, ale tą chętnie bym pozostawił

Tak wygląda w oryginale. Moja też jeszcze przed spa dlatego z takimi rysami na szkle ;) I sorki za marne zdjęcie ale robione teraz do żarówki.

post-49869-0-72430600-1452878258_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kchrapek, Twoja jest trochę inna-taka jaką  znalazłem - zdjęcie ze strony "czwarty wymiar". Moja ma pionowy napis kometa i mały sekundnik bez szczegółowej podziałki oraz cyfr. Ale pewnie  wskazówki  powinny być takie same. A jak z mechanizmem, czy balans będzie pasował od czegoś bardziej popularnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie ze strony "czwarty wymiar"

To jest egzemplarz Krisa. Dokładnie taki model jak mój. Ja się nie spotkałem z innymi (choć nie mówię że nie ma). To dość rzadki zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest egzemplarz Krisa. Dokładnie taki model jak mój. Ja się nie spotkałem z innymi (choć nie mówię że nie ma). To dość rzadki zegarek.

Spróbuję za dnia zrobić zdjęcie - teraz nie widać dokładnie tarczy+znaczne pomniejszenie pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zegarek Moskwa z Pierwszej Moskiewskiej Fabryki Zegarków, mechanizm 16 kamieniowy z wysokim mostkiem sygnowany na rok 1956. Zegarek jest na dokładnym chodzie, niestety przy nakręcaniu coś przeskakuje,ale bez problemu da się nakręcić do oporu, nie przeszkadza to w codziennym użytkowaniu.


Koperta jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada żadnych wżerów ani przetarć, nawet o rysy ciężko. Tarcza z naturalnym jak na wiek zegarka nalotem patyny co jest widoczne na zdjęciach. Koronka i wskazówki oryginalne. Szkło czyste, świeżo po polerce.


Cena jakiej oczekuje za taki stan zegarka, który ma już 60 lat to 35zł + wysyłka 6zł (REALIZACJA)


 


gallery_46829_2066_417359.jpg


 


2. Wostok z mechanizmem 2209, czyli typowym wołem roboczym z Czystopola. Zegarek na dokładnym chodzie. Wizualnie w dobrym stanie, tarcza w stanie dobrym, koperta również. Szkiełko posiada pęknięcie na rancie, ale poza tym jest czyste, bez rys, świeżo po polerce.


Do zegarka dokładam nowy czarny pasek widoczny na zdjęciu.


Cena za zegarek to 55zł + wysyłka 6zł (REALIZACJA)


 


gallery_46829_2066_1344423.jpg



"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.