Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za model rakety? Jaki mechanizm, srednica itd

 

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Średnica 33mm bez koronki, mechanizm 2609.HA a model taki jak widać  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię na Amfibie lub Komandira. Gra nosi ślady użytkowania. Zachowana w ładnym stanie. Ma jakiś mały jakby zaciek na ekranie, co nie wpływa na jakość gry i czytelność ekranu. W pełni sprawna.

Zapraszam na PW

 

post-31719-1453391318,9679_thumb.jpgpost-31719-1453391325,6271_thumb.jpgpost-31719-1453391333,1485_thumb.jpg

 

I druga, w pełni sprawna019bc3b57c6554941cf15a58999b4228.jpg5aae1a87f0e28619c510f142bdd72884.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Może koledzy macie zalegające ;) w szufladzie, wiadrze, pudełku* :

- komandirskiego KGB

- poljota budzik z przełomu lat 80/90 w okrągłej kopercie, tarcza z indeksami.

 

Nie muszą być NOS-y, wystarczy stan dobry, dobry +

 

W razie zainteresowania proszę o PRIV

 

 

 

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam balansu do takiej pobiedy. Plyta chyba od zima.

attachicon.gifuploadfromtaptalk1453396253773.jpgattachicon.gifuploadfromtaptalk1453396275585.jpg

Płyta od zima - bo tam składano właśnie te wszystkie nowsze i już znacznie gorsze Pobiedy - w Fabryce Imienia Maslennikowa (ZIM) na tym samym mechaniźmie 2602. Ten sam mechanizm tyle , że już oszpecony - podobnie jak z nowszymi Mołniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta od zima - bo tam składano właśnie te wszystkie nowsze i już znacznie gorsze Pobiedy - w Fabryce Imienia Maslennikowa (ZIM) na tym samym mechaniźmie 2602. Ten sam mechanizm tyle , że już oszpecony - podobnie jak z nowszymi Mołniami.

 

Że znaczy, że gorszy sort? nie warta wskrzeszenia czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizmy 2602 czyli od pobied słyną z niezawodności. One są chyba nawet do teraz produkowane, ale z biegiem czasu związek radziecki i teraz federacja rosyjska coraz gorszej jakości mechanizmy robiła.

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że znaczy, że gorszy sort? nie warta wskrzeszenia czy jak?

Te Pobiedy pod koniec (lata 70/80-te) były produkowane już tylko w ZIM. Mechanizmy 2602 z lat 50-tych z np 1,2MFZ są pięknie zdobione, a tu - ot taka surówka, jak to ze starymi Mołniami - piękne lata 50-te i coraz gorzej pod koniec - surówka bez zdobień. To samo tyczy się nie tylko mechanizmu ale i całego projektu zegarka - porównaj Pobiedy stare z tymi ZIM-owskimi, jest różnica, prawda?

Ale nie znaczy to że nie warta wskrzeszenia - wszak i to jest kawał radzieckiej historii zegarmistrzostwa i przecie o to tylko tu chodzi.

A jeśli chodzi o jakość to ZIM był jakościowo najsłabszą fabryką zegarków w ZSRR, więc i inne jakościowo są mechanizmy z np 2MFZ w porównaniu z ZIM-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zakupie każdą ilość Wostoków z koronką na 2 o'clock.,Preferowany stan NOS.,Mile widziane zegarki z motywami militarnymi.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój tekst mnie mocno ujął. Mam taką amfibie i dla kogoś komu da szczęście jestem gotowy się jej pozbyć.

 

rk7000 bardzo Ci dziękuję za pomoc. Amfibia jest tak wspaniała jak to sobie wyobrażałem.

 

4aVUu3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupię szkiełko do sławy lodówki (lub trupka z całym szkiełkiem)
med_gallery_26467_715_28615.jpgzdj z internetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie duzego starta. Info poprosze na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Pobiedy pod koniec (lata 70/80-te) były produkowane już tylko w ZIM. Mechanizmy 2602 z lat 50-tych z np 1,2MFZ są pięknie zdobione, a tu - ot taka surówka, jak to ze starymi Mołniami - piękne lata 50-te i coraz gorzej pod koniec - surówka bez zdobień. To samo tyczy się nie tylko mechanizmu ale i całego projektu zegarka - porównaj Pobiedy stare z tymi ZIM-owskimi, jest różnica, prawda?

Ale nie znaczy to że nie warta wskrzeszenia - wszak i to jest kawał radzieckiej historii zegarmistrzostwa i przecie o to tylko tu chodzi.

A jeśli chodzi o jakość to ZIM był jakościowo najsłabszą fabryką zegarków w ZSRR, więc i inne jakościowo są mechanizmy z np 2MFZ w porównaniu z ZIM-em.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

 

wypassportowane z tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż ląduje piękna pobieda tzw czerwona dwunastka z 2 kwartału 1951 roku. Koperta zegarka w stanie dobrym, mogą znaleźć się gdzieś jakieś ubytki i porysowania, ale i tak tragedi nie ma :) tarcza w stanie dobrym, koronka również. Wskazówki piękne i oryginalne. Mechanizm świeżo po przeglądzie i regulacji zegarmistrzowskiej. Niestety była uszkodzona oś balansu z mostkiem i zostały wymienione. Mimo to zegarek pięknie chodzi. Do zestawu dokładam oryginalny balans który w nim był.

Cena: realizacja.

f19db1ce6609aeec1ffb457f1c47f8b2.jpg38f84fa6858225ffc0411705a4ecf1d1.jpg

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się. Zakupię czarnego Sputnika w krabie. Stan możliwie najlepszy, dobrze zapłacę. Posiadaczy zapraszam na PW, nawet jak nie chcesz sprzedać - może uda mi się Ciebie przekonać, ze jednak warto go pozbyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rowniez przypomne, kupie jakas Amfibie, najlepiej cccp, ale noworuska tez rozwaze :-)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tarczy oraz wskazówek od sygnała.Jeśli ktoś coś.

t9Ni5-mFWNG9.JPG?v=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na zbyciu dekielek do kieszonkowej Iskry? 83ed44887a0434120df722893cef971f.jpg

Mój ma wyrobione miejsce na otwieranie go. Że tak to nazwe.

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.