Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Serdecznie,

 

z ogromną chęcią przygarnę kopertę od kraba kirowskiego, pozłacaną w dobrym lub bdb stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię starą Pobiedę, z początku lat 50 im wcześniej tym lepiej, stan może być nawet niekoniecznie dobry, aby była oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzik dla niewidomych SLAVA. Za koszty wysyłki plus piwo.

Sprzedaje jako niesprawny, po nakreceniu wskazówka minutowa bardzo szybko się kręci. Brak przycisku na górze.

post-31719-1453569039,4576_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Sławę Lodókwę (tę najpopularniejszą) 2 warunki: całe szkiełko i w miarę ładny biały ring. Pozostałe mankamenty akceptuję.
Fot: Kris2
DSC_0101.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chętnie kupię (za rozsądną cenę) lub się wymienię za innego "ruska" Sławe Chorągiewkę Białą wg zdjęcia z forum, zegarek może mieć uszkodzony werk, byle był kompletny i w dobrym stan zewnętrznym.

 

 

post-52620-0-92731800-1453584879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chętnie kupię (za rozsądną cenę) lub się wymienię za innego "ruska" Sławe Chorągiewkę Białą wg zdjęcia z forum, zegarek może mieć uszkodzony werk, byle był kompletny i w dobrym stan zewnętrznym.

Jaka to "rozsądna cena"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. czyli jak ktos zaproponuje za  105 zł + wysyłka to nie kupisz bo cena nierozsądna?  :)

 

Dobra- żeby nie ciągnąć - nie ma czegos takiego jak "rozsądna cena"  i dziwi mnie że takie stwierdzenia pojawia się tutaj dość często. 

Niska, wysoka, okazyjna, rynkowa, średnia, itd. - Tak. 

Rozsądna - nie  :)

 

Powodzenia w poszukiwaniach bo to naprawdę łądna  Sława   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. czyli jak ktos zaproponuje za  105 zł + wysyłka to nie kupisz bo cena nierozsądna?  :)

 

Dobra- żeby nie ciągnąć - nie ma czegos takiego jak "rozsądna cena"  i dziwi mnie że takie stwierdzenia pojawia się tutaj dość często. 

Niska, wysoka, okazyjna, rynkowa, średnia, itd. - Tak. 

Rozsądna - nie  :)

 

Powodzenia w poszukiwaniach bo to naprawdę łądna  Sława   :)

ale się kolega czepia pewnie kiepski dzień. np  600pln za chorągiewke to jest nierozsądna cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-rosyjski-automatyczny-i5943615427.html

 

25 zł powyżej budżetu, ale sprawna i ładna

Zalecałbym ostrożność. Na moje amatorskie oko to składak.

 

Nie jestem specjalistą od Sław, ale cyrylica na tarczy i angielskie nazwy dni mi się gryzą (ale może takie były).


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie były. Ktoś dał angielski kalendarz do zegarka na rynek radziecki znaczy na import.

 

Napisałem z MEIZU MX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku sław wszystko jest możliwe, takie coś jak niezgodność języków na tarczy też.

A rozsadna cena, to taka, która zadowala zarówno kupującego, jak i sprzedającego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż idzie sprawna Amfibia NOS z metką i kawałkiem pudełka. Cena 200 zł + przesyłka. Pytania i negocjacje na PW.

 

img-2358.jpg

img-2359.jpg

img-2360.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot NOS bez paszportu ( pudełko oryginalne ) na chodzie - 145

Sława NOSy  130 i 120 oba na chodzie ( w prawej S. zblokowane przerzucanie dnia miesiąca , dzień tygodnia przerzuca)

 

post-41508-0-09525500-1453635992_thumb.jpg

post-41508-0-24665900-1453635998_thumb.jpg

post-41508-0-52134700-1453636005_thumb.jpg

post-41508-0-71937700-1453636011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecałbym ostrożność. Na moje amatorskie oko to składak.

 

Nie jestem specjalistą od Sław, ale cyrylica na tarczy i angielskie nazwy dni mi się gryzą (ale może takie były).

Dziękuję za zaangażowanie w temacie, aukcja z ww linku jest z poznania wiec postaram się jutro lub po jutrze podskoczyć do tego lombardu, może mi ją wypożyczą na parę chwil wtedy udam się do mego zegarmistrza celem sprawdzenia stanu i oryginalności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budzik dla niewidomych SLAVA. Za koszty wysyłki plus piwo.

Sprzedaje jako niesprawny, po nakreceniu wskazówka minutowa bardzo szybko się kręci. Brak przycisku na górze.

attachicon.gifIMG-20160123-WA0004-600x665.jpg

Jeśli aktualne, to chętnie przygarnę tą ciekawostkę i spróbuję przywrócić do życia. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię wskazówke do Rakiety Kopernik minutową czarną i sekundnik czarny. Stan idealny. Jak by ktos miał jeszcze koperte do Kopernika w hromie w bdb stanie to wziął bym komplet ;) Miałem mały wypadek i mój ulubiony zegarek nie wygląda juz tak ladnie :( Prosze o wsparcie by biedny koperniczek nie leżał w szufladzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Faktycznie ładny, ale szukam dokładnie takiego jak z mojej fotki, t.j. w chromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Faktycznie ładny, ale szukam dokładnie takiego jak z mojej fotki, t.j. w chromie

Spoko :D

Jakby co to oferta jest skierowana do wszystkich zainteresowanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.