Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią kupię taki pasek vintage,retro w rozm. 20mm. Może być to ciekawa skórka bądź też parciak.

Jakby ktoś coś miał, to proszę o info na PW.

pozdr.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupię !

 

Mechanizm WOSTOK 2234 lub kompletny zegarek (stan obojętny) z w pełni sprawnym mechanizmem.

 

Dla porządku cechy charakterystyczne mechanizmu ;) 18 kamieni, centralna sekunda, kalendarz.

 

oraz

 

Mechanizm WOSTOK 2209 lub kompletny zegarek (stan obojętny) z w pełni sprawnym mechanizmem.

 

Dla porządku cechy charakterystyczne mechanizmu ;) 18 kamieni, centralna sekunda.

 

 

Fotki zegarków, a w szczególności mechanizmów mile widziane. Info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany, poszukiwana:

- wałek do Poljota 2628H ("krótki" - jak mi powiedział mój zegarmistrz)

- wałek do Mołni 3602 w kopercie nieotwieranej


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma do odsprzedania datownik do Saturna?

 

Albo dwa... (też szukam, ale to chyba mission impossible)


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Poszukiwany, poszukiwana:

...

- wałek do Mołni 3602 w kopercie nieotwieranej

A jak to koperta nieotwierana ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to koperta nieotwierana ???

 

Ta bezklapkowa


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Aaaa... :)

Jakiś miałem, ale do jakiego mechanizmu nie pamiętam, jak znajdę to odezwę się na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam, kupie:  tarczy do rakiety  z werkiem 2627 H. Chyba, że uważacie, że fisuję no ale szukam. Sekundnika do slavy tarcza czarna, koperta , wskazówki główne i indeksy złocone. Czy sekundnik ma być czerwony ? Wskazówki godzinowej i minutowej z białą lumią bo chyba takie były ( te to swobodna twórczość jakiegoś zegarmistrza- info od właściciela) oraz kompletu wskazówek do pobiedy lub chociaż godzinową złoconą bo złamana.Pozdrawiam :)

post-86954-0-18052900-1459796622_thumb.jpg

post-86954-0-30879900-1459796628_thumb.jpg

post-86954-0-33923100-1459796757_thumb.jpg

post-86954-0-86425000-1459796909_thumb.jpg

post-86954-0-89025300-1459797028_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na czasie, więc cena w dół :)

 

Na sprzedaż leci część mojej kolekcji z przyczyn finansowych :(

Wszystkie ceny mają wliczoną przesyłkę. W razie większych zakupów możliwe rabaty.

Wszelkie inne negocjacje - PW.

Odbiór osobisty i oględziny w Łodzi.

 

1. Slava 21 Jewels. Model z dość charakterystycznymi wysokimi/grubymi indeksami i pięknym kolorem tarczy.

Rusza i chodzi bez zatrzymywania, nie mierzyłem odchyłki. Koperta lekko zmęczona, aczkolwiek na żywo wygląda w porządku. - 80ZŁ

 

2. Biała Rakieta w pięknym stanie. Chodzi bez najmniejszej zacinki, odchyłka nie mierzona. - 70ZŁ REALIZACJA

 

3. Slava 21 Jewels o klasycznym wyglądzie i pięknym stanie. Zegarek rusza od razu i nie zatrzymuje się. Odchyłka nie mierzona. - 60ZŁ

 

4. Czarna Rakieta. Zegarek rusza i chodzi bez problemu. Odchyłka nie mierzona. Jedynym mankamentem mojego egzemplarza jest źle dobrane szkiełko (obraca się). Pasek widoczny na fotce dorzucam. - 50ZŁ REALIZACJA

 

5. Poljot 23 Jewels Automatic stylizowany na Rolexa. Dobrze trzyma czas. Szkiełko do końcowego wypolerowania (usunąłem głębsze rysy). Cena, myślę że adekwatna do częstości spotykania powyższego modelu. - 120ZŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK wczoraj poszedł stojaczek, a dziś na sprzedaż 2 gablotki/ekspozytory.

Planowałem wykonać z nich gablotę na moje radzieckie, wyścielić środek jakimś ładnym płótnem, porobić jakiś haczyki, ale plan ten rozpłynął się wraz z moją kolekcją radzieckich, tak więc.

 

1. Gablota ogłoszeniowa magnetyczna, przeszklona (plexi), zamykana na kluczyk o wymiarach 55x70 cm i głębokości 4cm, nie pamiętam ile zegarków wchodzi, kiedyś to liczyłem, ale teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć, oczywiście zależy to wszystko od ich rozmieszczenia oraz czy z paskami czy bez. Gdzieś zgubiłem kluczyk, ale wiem, że gdzieś go ostatnio widziałem, gdybym nie znalazł, to zamek z kluczykiem na allegro kosztuje 7zł, więc to nie problem :)

Cięzko mi tu zaproponować jakąś cenę, bo wiem, że problematyczna będzie również wysyłka, bądź też dowóz na miejsce, ale dla ścisłości, po przeanalizowaniu cen z allegro, chcę 300zł + ewentualny dowóz/odbiór/wysyłka, oczywiście jeśli ktoś ma inną propozycję cenową a jest zainteresowany, śmiało pisać, jestem bardzo elastyczny. Zalezy mi na sprzedazy

Byłbym w stanie dowieźć ją do kogoś, oczywiście w rozsądnej cenie i kilometrażu, powiedzmy, że okolice Katowic/Krakowa, ja jestem z Chrzanowa. Nie ma problemu spotkać się w połowie drogi czy coś.

 

2. Gablotka ogłoszeniowa o wymiarach 32x64cm i głębokości ok. 5-5,5cm z podświetleniem, planowałem zdemontować to podświetlenie, ale można je fajnie wykorzystać np zasłaniając je jakąś płytą i otrzymamy świetny efekt gdy światło rozproszy się po bokach. Brak przeszklenia, które montowane jest przy użyciu odginanych listew z przodu.

CENA jaka mnie interesuje to 150zł + dostawa j/w tutaj równiez jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do rozmów, dogadamy się na pewno !

 

I zdjęcie grupowe/porównawcze

 

Może 200zł i 100zł za drugą? Naprawdę taniej nie dostaniecie. Jeśli jakieś indywidualne propozycje cenowe to zapraszam na PW


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupie jakieś kolorowe parciaki typu NATO. 18mm oczywiście.

Będę wdzięczny za oferte,namiar, link.

Na pw oczywiście :)

Na pw? Samolub... ;)

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek napisz do kolegi jaszczur11 czy jakos tak. Pamiętam, że miał.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kol. zegaryna24 ma sklepik internetowy z duzym wyborem.

Potwierdzam. Kupowałem i pewnie nie raz jeszcze kupię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by chciał taką Pobiedę?

Zegarek ze sprawnym mechanizmem, po nakręceniu ładnie chodzi. Stan widoczny na zdjęciach.

Cena realizacja. Jak za drogo to pisać, u mnie leży niepotrzebny.

 

post-88718-0-52379000-1459967919_thumb.jpg

post-88718-0-70434000-1459967930_thumb.jpg

 

Kontakt:

PW

 

pozdr.

R/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by chciał taką Pobiedę?

Zegarek ze sprawnym mechanizmem, po nakręceniu ładnie chodzi. Stan widoczny na zdjęciach.

Cena 15 zł + wysyłka. Jak za drogo to pisać, u mnie leży niepotrzebny.

 

PW   ws.   Pobiedy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa komandirskie po 100zł za sztukę plus poczta 6zł

post-46659-0-31372400-1460010026_thumb.jpg

post-46659-0-01964400-1460010035_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zbiera takie rzeczy to chętnie wymienie na zegarek.cybuch ponoć z 1916r znaleziony w starym domu do rozbiórki w Niemczech 

post-59322-0-94848600-1460027761_thumb.jpg

post-59322-0-14433800-1460027789_thumb.jpg

post-59322-0-69319300-1460027823_thumb.jpg

post-59322-0-30506600-1460027871_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.