Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może ktoś poratuje sprawnym werkiem poljota 23 jewels automatic 2616.2h (ten jedynie z datą, bez dni tygodnia)? Może być bez wahnika albo cały sfatygowany obdzierus, jedynie ze sprawnym werkiem.

Z góry dzięki


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pabieda PCz

na chodzie, historia serwisowa nieznana, 100pln + poczta

 

PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie poratowałby mnie kto sprężynką do bezela do amfibii? Wystrzelił mi podczas montażu w kosmos. :(  Obszedłem wszystkie sklepy metalowe w okolicy, ale nigdzie nie mają drutu o odpowiedniej średnicy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie poratowałby mnie kto sprężynką do bezela do amfibii? Wystrzelił mi podczas montażu w kosmos. :(  Obszedłem wszystkie sklepy metalowe w okolicy, ale nigdzie nie mają drutu o odpowiedniej średnicy... 

napisz do tego gościa... miał takie sprężynki po coś koło 3-4 zł

http://allegro.pl/show_user.php?uid=2236488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zdecydowanie kupię okrągłą kopertę do budzika. Taka jak poniżej.

Warunek - stan bardzo dobry. Rozważę również zakup kompletnego zegarka.

Jakby co, to PW

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zachowana stara Mołnia - zegarek chodzi dziarsko ale zdarzyło się że stanął - balans sprawny - historia serwisowa nieznana serwis wskazany jak ktoś chce nosić  - piękny stan 

Cena 96zł z wysyłką

post-68206-0-53302900-1475937478_thumb.jpg

post-68206-0-13524500-1475937484_thumb.jpg

post-68206-0-91376300-1475937488_thumb.jpg

post-68206-0-40881400-1475937495_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy wyprzedaży.

 

Niższe ceny tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-765?do=findComment&comment=1837797

 

I dokładam dwa:

 

1. Moskwa - całkiem ładna jak na swoje lata. Koperta ma trochę rys, ale moim zdaniem jest całkiem ok. Tarcza z mało widocznym zielonym nalotem na 3 i kilkoma mniejszymi brudkami na tarczy. Szkło wygląda na oryginalne, bez rys i pęknięć. Zegarek czyszczony, smarowany jakiś rok temu. Regulowany, nie powinien przekraczać więcej jak 1 min na dobę, ale dla spokojnej głowy przyjmijmy, że nie regulowany. Koronka wygląda jak oryginalna.

 

Cena: 75 zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową.

 

_DSC1754.jpg
_DSC1755.jpg
_DSC1760.jpg
_DSC1759.jpg

 

2. Wostok Generalski - stan szufladowy, idealny bez nawet najmniejszych rysek na kopercie i bezelu. Jedyny minus to rysa na szkle. Zegarek jeszcze "dziewiczy" tzn. nie był rozkręcany (brak najmniejszych oznak na śrubkach), z oryginalnymi fabrycznymi smarami. Ojciec miał go czyścić, ale że chodzi dobrze i w miarę punktualne to postanowiliśmy zostawić go w takim stanie jak jest. Wszystko śmiga idealnie. Produkcja CCCP - przynajmniej takie info znajduje się na tarczy.

 

Cena: 180 zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową.

 

_DSC1662.jpg
_DSC1663.jpg
_DSC1665.jpg
_DSC1666.jpg

 

 

Oferta ważna do poniedziałku do 12.00, potem wszystko leci na A :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta multikalendarz. Ładna, sprawna i na chodzie, ale nie sprawdzałem jak dokładnym. Cena z wysyłką: 130zł.

 

Łucz. Stare logo. W pełni oryginalny. Ładny stan, koperta bez wżerów i wytarć. Na uszach małe ślady od zmiany paska. Sprawny, dokładność chodu nie sprawdzana. Cena z wysyłką: 160zł

 

Przy zakupie obu: cena 260zł z wysyłką.

 

 

 

PW w powyższej sprawie :)

 

Edit, rakieta "leci" do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Poszukuję złoconej koperty do krabów kirowskiego. Chcę doprowadzić kilka moich modeli do stanu katologowego, nie na przetop jak to robi kilku kryptozłomiarzy tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się przygladam od wczoraj ale do tej pory nic nie napisałem.

Jednak napisze za chwilę.

 

 

Edycja

Nie odnosze się do osób ale do treści niektórych postów.

 

"Ludzie trzymający władzę" to w aferze Rywina występowali.

Na forum władzą jest Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ

 

"Podwójne standardy" - hmm.. nie zauważyłem.

 

 

Z Wiki

Moderator – osoba oceniająca komentarze, oraz inne treści wprowadzane na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej, serwisie społecznościowym lub na forum, zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych, zarządzania treścią oraz kontami uczestników na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. edytowanie lub trwałe usuwanie komentarzy/postów, blokowanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy, zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni i rozstrzyganie sporów między użytkownikami. Moderatorzy dbają o przestrzeganie zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora.

 

Nigdzie tu nie jest napisane że moderator to jakiś nadczlowiek który nie popełnia błędów.

Jednak moderator to też osoba ciesząca sie zaufaniem publicznym - i bez względu jakie kto ma na ten temat zdanie to musi uszanować, że ktoś inny moderatora tym zaufaniem obdarzył.

 

Jezeli ktoś ma jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy moderatora/moderatorow to powinien to zgłaszać bezpośrednio do administracji. dyskutowanie o tym na forum jest zabronione regulaminem.

 

A teraz tak dla przypomnienia wszystkim końcowy fragment pewnego obowiązującegu tu dokumentu:

Kultura na forum

Na forum udzielają się różni ludzie, każdy ma własny gust, upodobania... Szanujmy to i szanujmy się nawzajem. Nie chodzi o to, żeby się ze sobą zgadzać, wręcz przeciwnie. Nikt nikogo nie namawia do poprawności politycznej. Ale spierając się zachowaj pewne reguły.

 

- Unikaj obrażania ludzi. Komentuj to co ktoś powiedział, ale nie rób wycieczek osobistych.

- Jeżeli nie zgadzasz się z czyimś zdaniem ? dawaj konkrety, a nie epitety. Przedstawiaj swoje zdanie, ale uszanuj to że ktoś może mieć inne.

- Jeżeli zamierzasz tylko prowokować ? daruj sobie, to niczemu nie służy

- Trzymaj się tematu (w każdym razie staraj się )

- Nie staraj się mieć za wszelką cenę ostatniego słowa, jeżeli dyskusja brnie w martwy punkt nie eskaluj. Nie ma sensu mnożyć wypowiedzi w stylu ?a bo tak? ?a bo nie? i innych, przypominających dziecięce dyskusje .

- Nie bierz wszystkiego do siebie. Czasem ktoś zażartuje, czasem rzuci uwagą nieszczególnie miłą... Staraj się traktować takie rzeczy w sposób wyrozumiały ...

 

Mam nadzieje, że wystarczy już tych dyskusji, swoje sympatie i antypatie zatrzymajmy dla siebie.

Życzę miłego dnia.

Wątek otworzę jak emocję troszkę opadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze.

Zamknąłem temat na kilka godzin ale teraz go otwieram.

 

Mam do wszystkich prośbę - piszmy na temat. Nie oceniajmy, nie rzucajmy bez wahania słów które mogą być dla kogoś niemiłe. 

Komentujmy treść posta a nie odnośmy sie do jego  autora. 

Stwórzmy atmosferę taką jaka byla do tej pory. Stanowimy małą społeczność więc mimo odmiennych zdań szanujmy się.

 

Miłego wieczoru wszystkim   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórzmy atmosferę taką jaka byla do tej pory. [...]  szanujmy się.

 

 

Popieram, Roman.

Za dużo tu emocji...

 

I tak przy okazji:  

Zdecydowanie kupię SŁAWĘ ARBUZ w fajnym stanie. 


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM 

 

szukam tarcz  31mm do zegarków łucz de luxe poljot itp oraz tarcz poljot kirow 31 mm  mogą być bez napisów porysowane z ubytkami farby   żeby miały nóżki zaczepowe i nie były pogięte  wiadomość z ( mile widziana fotki ) na pw 

 

151838807457fa5ab4a1d74-025012-sm.jpg  130271040057fa5aa3dec9a-024995-sm.jpg  o coś takiego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam ; nowe ceny

1.  Sekonda automat deluxe 29jewels  - 45zł

2. Błonie Super......................................-55zł

3. Wostok czerwona ............................- 30zł

4. Sekonda brąz 30 jewels...................- 25zł

5.Poljot kostka......................................- 25zł

post-77386-0-57529500-1476112527.jpg

post-77386-0-34018600-1476112536.jpg

post-77386-0-63850000-1476112542.jpg

post-77386-0-03286800-1476112553.jpg

post-77386-0-93585000-1476112589_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zachowana stara Mołnia - zegarek chodzi dziarsko ale zdarzyło się że stanął - balans sprawny - historia serwisowa nieznana serwis wskazany jak ktoś chce nosić  - piękny stan 

Cena 96zł z wysyłką

 

Piszcie - chyba na pewno się dogadamy   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/138771-pawe%C5%82-bure-i-cztery-ruskie-w-fajnym-stanie/?do=findComment&comment=1831025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. kupię wskazówki do komandira

2. kupię taką tarczę do Łucza - stan bdb lub zegarek z taką tarczą

 

 

post-66653-0-48459800-1476204706_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.