Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje dwie tarcze do niskiej mołni mogą być złomki porysowne bez nakisów itp   ale z nóżkami

wiadomość pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

:)

 

:)

A masz świadomość tego, że to nie jest oryginalny wostok dla USA tylko turystyczna pamiątka z lat 90-tych? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gdzieś tam napisałem coś co sugeruje, że to model który gryzł piach na nadgarstku amerykańskiego żołnierza, lub był egzemplarzem podarowanym Georgowi Bushowi Seniorowi? Jest napisane, że to komandir, a nie amfibia. 

 

Amfibia chodzi po 400 jak się trafi okazja, pojawia się tak samo rzadko jak ten komandir. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mike S, rzecz w tym, że jesteś cały czas przerzucony pewnie dwukrotnie.

 

Wołnę/Wostoka precyzyjnego kupię


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki do 3133. Żeby było regulaminowo to 60 zl. Ale wolałbym wymienić się.

 

 

attachicon.gifIMG_20161107_184758

 

wypassportowane z tapatalka

Koło sekundowe poproszę :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabędę taką (dokładnie) tarczę :) może być z resztą zegarka :)

 

post-68064-0-81041300-1478802851_thumb.jpg

 

I taką

 

post-68064-0-31692400-1478803028.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, musi być koniecznie zielonkawa rakieta ?

Musi. Bo szuka takiej już długo...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi. Bo szuka takiej już długo...

Jasne, bo mam jasną na zbyciu z zegarkiem na części :) jak by ktoś tam kiedyś szukał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopertę do starta w przyjemnym dla oka stanie i rozsądnej cenie, chętnie przygarnę  :ph34r:

edit: Do tego ło: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page-1675?do=findComment&comment=1863272

jak byś dostał w lepszym stanie  to ja chętnie  twoja przygarnę wiadomość pw 

 

 

 

 

 

potrzebuje dwie tarcze do niskiej mołni mogą być złomki porysowane bez napisów itp   ale z nóżkami

wiadomość pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byś dostał w lepszym stanie  to ja chętnie  twoja przygarnę wiadomość pw 

 

Ok. Nie ma sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że już jakiś czas opuściłem grajdołek zegarków radzieckich, zostało trochę części widocznych na zdjęciu, jakieś niekompletne werki, tarcze, koperty, bransolety, ponadto dorzucę kilka wskazówek niewidocznych na zdjęciu i rozciągliwą bransoletę, które znalazłem po zrobieniu zdjęcia.

Jeśli chodzi o cenę to w zasadzie koszt wysyłki + piwko za to, że będzie mi się chciało to zapakować i podjechać z tym na pocztę, powiedzmy REALIZACJA.

post-46829-0-52062400-1478856633_thumb.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że już jakiś czas opuściłem grajdołek zegarków radzieckich, zostało trochę części widocznych na zdjęciu, jakieś niekompletne werki, tarcze, koperty, bransolety, ponadto dorzucę kilka wskazówek niewidocznych na zdjęciu i rozciągliwą bransoletę, które znalazłem po zrobieniu zdjęcia.

Jeśli chodzi o cenę to w zasadzie koszt wysyłki + piwko za to, że będzie mi się chciało to zapakować i podjechać z tym na pocztę, powiedzmy  z wliczoną wysyłką.

attachicon.gifWP_20161111_10_24_47_Pro.jpg

biore


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam si - ceny w dół, ale możemy jeszcze po negocjować,

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-770?do=findComment&comment=1849226

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-772?do=findComment&comment=1854768

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-772?do=findComment&comment=1856309

 

 

Dokładam Poljotowski budzik - wrócił się z Allegro, powód: nie działa, budzik nie dzwoni. W takim razie Poczta Polska działa cuda, bo jak dotarł do mnie z powrotem to działał, zarówno budzik jak i chód. pewnie kupujący nie ogarnął, że po 4 dniach jeżdżenia po Polsce pasuje go nakręcić :D

 

Na temat samego zegarka. Pełen oryginał, czyszczony, smarowany i regulowany. Nowe szło. Koperta z delikatnymi przetarciami na krawędziach, trochę rysek, od dołu też przetarcia - na uszach. Wskazówki z nalotem. Koronki oryginalne w dobrym stanie Dwie plamki na tarczy - kolo 12 i między 4 a 5. Budzik dzwoni, rezerwa chodu ponad 24 h. Brak dokładnego sprawdzenia ponieważ codziennie przed pracą nakręcam zegarki - całą dobę przechodzi spokojnie. Sprzedaje bez paska.

 

Cena: 125 zł z wliczoną przesyłka poleconą priorytetową dobrze pakowaną.

 

IRP_5282.jpg
IRP_5286.jpg
IRP_5287.jpg
IRP_5288.jpg
IRP_5291.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kilka trupków (do badań) z naciągiem ręcznym bez komplikacji. Dobrze jakby chodziły.

Info na PW.

Przypomnę się ws. trupków/zombie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupię kilka trupków ... Dobrze jakby chodziły.

To nie trupki a bardziej zombie ;)

 

A żeby nie było offtop, to kupię Komandira z mechanizmem 2214 lub 2234.

Stan obojętny, nie musi być na chodzie.

Najważniejsze aby miał komplet wskazówek takich jak poniżej (srebrne lub złote). Mogą być też same wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią kupię dwie pozłacane koperty z kraba kirowskiego oraz jasną tarczę do 55g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koleżanki i koledzy ;)

Ponieważ ciągle jest zapotrzebowanie na tanie paski do naszych sikorów, i mając ciągle zapytania "kiedy następne?", jeśli tylko mam taką możliwość dokupuje następne partie i odsprzedaję w miarę możliwości po kosztach.

Uporządkowałem trochę swoje tematy z paskami.

 

1. Tanie paski skórzane 18mm Alfa i nie tylko po 6,60 zł za sztukę (plus ewentualnie teleskopy 18 mm)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/140491-tanie-paski-alfa-i-inne-18-mm-sk%C3%B3ra-660-z%C5%82-za-szt-nowe/?p=1864698

 

2. Tanie paski 18mm NATO po 12 zł za sztukę

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/140492-tanie-paski-nato-18-mm-12-z%C5%82-za-szt-nowe-r%C3%B3%C5%BCne-kolory/

 

Moje źródełko powoli wysycha, choć podobno po świętach mają jeszcze być. :)

 

ZAPRASZAM.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.