Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie kupię jakiegoś Komandirskiego na 2409 lub Amfibię w automacie. Najlepiej coś uszkodzonego, niekompletnego. Propozycje na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnych kilka sztuk z mojej kolekcji.

Wszystkie sprzedaję bez pasków.

Więcej zdjęć na priv

 

RAKIETA WT

Dość ładny stan ale ze śladami użytkowania

Na 24H zrobił 58 sekund na plus. Datownik sprawny.

Szkło lekko zmatowione do polerki.

230 zł z wysyłką

post-49869-0-36554400-1479027550_thumb.jpg

 

POLJOT 29J AUTOMAT.

Bardzo ładny stan

Na 24H zrobił 17 sekund na plus. Datownik sprawny, automat również

250 zł z wysyłką

post-49869-0-95773200-1479027441_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok komandirskie Desert Shield. Nie mam ciśnienia na sprzedaż, ale może ktoś go widzi u siebie w kolekcji. Koperta pozłacana, troszkę złocenie (powłoka galwaniczna) zeszło , jak widać na zdjęciu. Z tego co pamiętam to na dobrym chodzie, ale rezerwa wynosi ok 20h - mogę sprawdzić dokładnie. Cena 250 zł - nie jest tanio, ale rzadko się pojawia na allegro - możemy ponegocjować ;). Naciąg manualny. Przesyłka, dobrze zabezpieczona, po mojej stronie.

 

220 zł z przesyłką :)

 

ed. Zdjęcie po kliknięciu w zawiniętą strzałkę w cytacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię taką tarczę w bdb stanie :)

 

6630642_s-l400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 


macie może gdzieś w pobliżu koło siebie jakąś hurtownie zegarmistrzowską potrzebuje szkiełka do łucza  de luksa  32,6mm


 


no i po ile sprzedają wiadomość pw 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam 

macie może gdzieś w pobliżu koło siebie jakąś hurtownie zegarmistrzowską potrzebuje szkiełka do łucza  de luksa  32,6mm

 

no i po ile sprzedają 

 

U mnie na giełdzie w niedziele sprzedają po 5 zł. Penie w hurtowni taniej. Zobacz na internecie hurtownie Timepol.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam 

macie może gdzieś w pobliżu koło siebie jakąś hurtownie zegarmistrzowską potrzebuje szkiełka do łucza  de luksa  32,6mm

 

no i po ile sprzedają wiadomość pw 

 

 

U mnie na giełdzie w niedziele sprzedają po 5 zł. Penie w hurtowni taniej. Zobacz na internecie hurtownie Timepol.

 

Jeśli mogę się wtrącić, to zasugeruję Koledze kupno szkiełka o większej średnicy i spiłowanie go od spodu celem obniżenia (aż do uzyskania wysokości odpowiadającej średnicy 32,6 mm). Powód tej operacji jest prosty - nowe szkiełko o średnicy 32,6 ma znacznie większą wysokość niż oryginalne szkiełko i zepsuje "płaskość" tego Łucza :)

Co do dobrych szkiełek w dobrej cenie - kiedyś hurtowo kupiłem nowe szkiełka na Allegro bodajże z hurtowni "Chronostar" - jakość tych szkiełek jest rewelacyjna.

 

Ale, żeby nie uciekać od tematu, to zgłoszę swoje zapotrzebowanie:

poszukuję  chromowanego  lub czarnego sekundnika do Poljota  17 j. na werku 2409.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić, to zasugeruję Koledze kupno szkiełka o większej średnicy i spiłowanie go od spodu celem obniżenia (aż do uzyskania wysokości odpowiadającej średnicy 32,6 mm). Powód tej operacji jest prosty - nowe szkiełko o średnicy 32,6 ma znacznie większą wysokość niż oryginalne szkiełko i zepsuje "płaskość" tego Łucza :)

Co do dobrych szkiełek w dobrej cenie - kiedyś hurtowo kupiłem nowe szkiełka na Allegro bodajże z hurtowni "Chronostar" - jakość tych szkiełek jest rewelacyjna.

 

Ale, żeby nie uciekać od tematu, to zgłoszę swoje zapotrzebowanie:

poszukuję chromowanego lub czarnego sekundnika do Poljota 17 j. na werku 2409.

Na allegro ten sprzedawca, o ktorym wspomina Marek funkcjonuje pod nazwa qeb1.

 

Wymęczone na G2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię taki uchwyt do nakręcania:

post-27674-0-19595200-1479115678.png


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję tarczy do takiej pabiedki

attachicon.gifIMG_20161113_084651.jpg

jak ktoś ma to proszę pw

musisz szukać po serwisach, masz Pobiedkę z wysokim mostkiem i centralną sekundą a one były trudniejsze do zdobycia niż te z sub sekundą. Poszukam w gratach ale nie obiecuję bo nie wiem czy to ZIM-owska nie byłą czasami

tu masz gościa:

https://www.olx.pl/oferta/zegarki-mechaniczne-moskwa-pobieda-kama-7szt-polecam-CID767-IDh8RXb.html#54b52607d1

napisz popytaj ile chce za pobiedkę ?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję tarczy do takiej pabiedki

attachicon.gifIMG_20161113_084651.jpg

jak ktoś ma to proszę pw

Dokladnie takiej, czy po prostu bialej z centralna sekunda ? Ta druga moge miec.

 

Edit

Nie jestem pewny czy one wszystkie mialy ten sam rozmiar. Mechanizm byl ten sam ale koperty juz roznily sie troche wielkoscia


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dokladnie takiej, czy po prostu bialej z centralna sekunda ? Ta druga moge miec.

 

Edit

Nie jestem pewny czy one wszystkie mialy ten sam rozmiar. Mechanizm byl ten sam ale koperty juz roznily sie troche wielkoscia

Koperty Pobied miały rozmiary: 29,6mm, 30,0mm, 32,0mm i 33,0mm. Ta jest z tej największej koperty więc średnica tarczy to ok. 29,0 - 30,0 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam tarczy do Wołny 22j, w przyzwoitym stanie. Mam werk z kopertą, ale tarcza wygląda na warszawską. Jak ktoś coś, to chętnie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie pogardził kopertą do Ałmaza :) najlepiej nierogą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty Pobied miały rozmiary: 29,6mm, 30,0mm, 32,0mm i 33,0mm. Ta jest z tej największej koperty więc średnica tarczy to ok. 29,0 - 30,0 mm

Mierzac linijka wyszlo 30 :)

Przy okazji gdyby ktos potrzebowal jakichs "narzadow" do Pobiedy to mam tego troche i moge oddac. Tak jak to przejzalem to moznaby zlozyc caly zegarek albo nawet dwa. Niestety nie mam na pewno sprawnego balansu i duzej wskazowki sekundowej.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

Przy okazji gdyby ktos potrzebowal jakichs "narzadow" do Pobiedy to mam tego troche i moge oddac. Tak jak to przejzalem to moznaby zlozyc caly zegarek albo nawet dwa. Niestety nie mam na pewno sprawnego balansu i duzej wskazowki sekundowej.

Wrzuć kilka fotek może akurat ktoś znajdzie coś dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.