Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Wymienie się za radzieckie :D Miał być na codzień, ale jednak "jestem sowietą" :) Z racji zajęcia preferuję garniturowce, najlepiej 2209, mile widziane też automaty, amfibiami i kamandirskimi też nie pogardzę, ale tylko i wyłącznie ZSRR. Jak nie będzie chętnych to leci od złotówki na allegro:)

 

6672875_IMG_6459.JPG

 

6672876_IMG_6472.JPG

 

Atlantic na chodzie, w zestawie z paskiem K.Reda nowym :) Ceny nie podaję, bo biore pod uwagę tylko wymianę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zostaw nam linka tutaj jakby co :)

chętnie wymienię się ....;)

Tak się zastanawiam w jaki sposób Wojtek miałby podać tu link do swojej aukcji na Allegro?

Panowie - istnieje coś takiego jak pw. Proszę z tego korzystac.

 

Ten i dwa ostatnie posty pójdą do kosza. Proszę trzymać się tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potrzebuje .Ładne stany, pobiedka sprawna i tarcza piękna; nowa cena .

Sława-  20zł

Pobieda- sprzedana

post-77386-0-90224600-1479491516.jpg

post-77386-0-97517700-1479491519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 rakietę 16 jewels złocona ,w dobrym stanie , na chodzie , średnica 34 mm , sprzedana

raketa222_zpsxsyjufuu.jpg

rakieta2_zpsppxatmdy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Elektronika 1 - model z diodami czerwonymi. Przyciski działają, moduł też sprawny, jedyny mankament taki, że druga dioda nie świeci, po założeniu baterii świeci na chwilę i przestaje. Możliwa kwestia wyczyszczenia styków. Stan wizualny bdb- jak dla mnie. Sprzedaje bez paska na zdjęciu. Jak z paskiem +5zł81b55a7456c771c7558adaa10a4212dd.jpg

2. Elektronika 53 - wydaje się być sprawny, lecz trzeba wymienić ekran bo nie wyświetla wszystkiego. Światełko działa, przyciski myślę że też, ale nie sprawdzałem. Stan jak na foto, sprzedaje z bransoletą. 63687c78d39160bb5b602c78356f6ccb.jpg

3. Elektronika 22-01 - model kieszonkowy. Posiadam gdzieś oryginalne etui. Jak znajdę to na pewno też wyśle. Podświetlenie działa, przednie przyciski też działają. Nie można ustawić godziny, tylni panel przycisków nie reaguje niestety, a szkoda bo by u mnie został. Wyprodukowany w 1986 roku jeśli wierzyć wybiciu roku na deklu. 3a3e9bf17ddca3e1b52cc976852a23a9.jpg

Sprzedaje TYLKO całość, wysyłka w cenie priorytetem poleconym pocztą polską. Myślę że dla kogoś kto się zna i chce naprawić to dobra cena. Mogę zamienić się na wostoka amfibie beczkę, bądź G-Shocka albo inne ciekawe Casio.

Cena to 170 złotych.

Zdjęcia dokładniejsze wyślę na e-mail.

 

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam 55g , zegarek sprawny i w ładnym stanie :) i szkiełko ma nowe oryginalne, koronka również stalowa oryginalna :)  SPRZEDANY

 

post-77386-0-03034400-1479639501.jpg

post-77386-0-91917100-1479639518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kupię wahnik do Rodiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle poszukuje "czelabińskiego" czołgowego ,najchętniej sam zegar w ładnym stanie ew.z osią do naprawy.Stan plastiku obojętny .Mikołaj się zbliża może "przyniesie".....za zapłatą :-)

 

post-63389-1479650194,0888_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle poszukuje "czelabińskiego" czołgowego ,najchętniej sam zegar w ładnym stanie ew.z osią do naprawy.Stan plastiku obojętny .Mikołaj się zbliża może "przyniesie".....za zapłatą :-)

przecież tego jest od groma na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy?w ładnym stanie tarczy i odpowiednim mechanizmem ? Chyba się kolega myli bo znany portal obserwuje.....Jeżeli już "od groma " to kombinowanych i drogich sporo na zatoce "pływa"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy?w ładnym stanie tarczy i odpowiednim mechanizmem ? Chyba się kolega myli bo znany portal obserwuje.....Jeżeli już "od groma " to kombinowanych i drogich sporo na zatoce "pływa"....

:) Nie przyglądam się mechanizmom, bo traktorki interesowały mnie tylko przez krótką chwilę - tutaj należy się więc sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny?

Po 50 zł +66szt.JPGgajowy świeżo po konserwacji 150złgajowy.JPG55g do zadbania,sprawny 150zł55g.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy?w ładnym stanie tarczy i odpowiednim mechanizmem ? Chyba się kolega myli bo znany portal obserwuje.....Jeżeli już "od groma " to kombinowanych i drogich sporo na zatoce "pływa"....

 

Od dłuższego czasu na Allegro wiszą dwa egzemplarze u jednego sprzedającego - każdy w cenie 180 PLN, ale wyglądają na oryginalne.

 

Przy okazji - przypomnę się ze swoim zapotrzebowaniem na chromowany lub czarny sekundnik do Poljota na werku 2408/2409.

 

Poza tym, nie jest tajemnicą, że często bawię się w naprawy radzieckich kwarców, zatem jeśli komuś zbywają dowolne części z radzieckich kwarców analogowych, to chętnie je odkupię (zapasy części się zmniejszają :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu na Allegro wiszą dwa egzemplarze u jednego sprzedającego - każdy w cenie 180 PLN, ale wyglądają na oryginalne.

 

Przy okazji - przypomnę się ze swoim zapotrzebowaniem na chromowany lub czarny sekundnik do Poljota na werku 2408/2409.

 

Poza tym, nie jest tajemnicą, że często bawię się w naprawy radzieckich kwarców, zatem jeśli komuś zbywają dowolne części z radzieckich kwarców analogowych, to chętnie je odkupię (zapasy części się zmniejszają :) ).

Wisieć wiszą i to długo,dwa inne też,razem cztery....tyle że nie te stany za te pieniądze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny?

 

gajowy świeżo po konserwacji

 

55g do zadbania,sprawny 

 

Wostok burgundowy i Gajowy PW


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przytargany do domu, dokładność nie znana, stoper działa, stopuje, zeruje itp. Gdy robiłem foto werku, balans się zatrzymał, po poruszeniu ruszył. Wymaga zadbania. Całkowicie oryginalny; miał jednego właściciela, ostatnie lata spędził w szufladzie. Kilka godzin nosiłem na ręku i wszystko było ok.

Cena może 750 zł będzie ok.post-68064-0-62522600-1479748415_thumb.jpgpost-68064-0-40392600-1479748480_thumb.jpg

 

Ed.

Zegarek prawdopodobnie nigdy nie był rozkręcany, na śrubkach brak śladów.

Ed.2

Można jak najbardziej negocjować :) zależy mi na szybkiej sprzedaży, bo się przyzwyczaję i nie sprzedam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuję sprawnego modułu do zegarka Elektronika B6-02 (nr ref. 3049). Chętnie kupię w celu reanimacji pokazanego osobnika :) Pozdrawiam!  

post-87451-0-05165900-1479798573_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może coś komuś wpadnie w oko?!

 

Kopernik z widoczną rysą na tarczy, sprawny za SPRZEDANY

 

2bfebd33f20485dda6ff4b616cfaf9c3.jpg

 

Mechanizm do łucza, sprawny za 20 złotych

 

7ddb7d6d9d20589e299a0c8eab19c38f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.