Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Niech stracę, 4 dyszki :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech stracę, 4 dyszki :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

załóżcie wątek o licytacji na forum :) ktoś wrzuca sikora i biją sie o niego. ustala czas zakończenia i tyle :) i żaden snajper by nie pomógł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uratujmy kraba na wiosnę !!!

Szukam 16 kamykowego kompletnego i działajacego "wnętrza" do tego okazu - został potraktowany zbyt brutalnie aby opłacało się go reanimować - niestety :( .

Z góry dziękuję za gesty solidarności

a775bf0b717134e46f32925e1cf4d8e8.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hop

Sprzedam taką amfibię jak poniżej. Mam nadzieję, że autor ogłoszenia macierzystego nie ma nic przeciwko cytowaniu a ja nie łamię żadnych reguł. Dziś przyszła i niestety nie zaiskrzyło między nami. Od siebie dodam, że szkiełko ma mikroryski widoczne pod światło, lakier na tarczay jest niejednorodny, ma jakieś kropeczki czy coś, trudno to opisać. Widać to też pod światło i przynajmniej dla mnie nie rzuca się nadto w oczy. Bezel chodzi dość luźno. Kupiłem bez bransolety i tak sprzedaję. Proszę 155zł + wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Szukam kompletnego balansu lub balansu z mostkiem do Mołnii 3602.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię tą wąską tarczę ring pod szkłem , czarna główna w idealnym stanie tylko ta szpeci fajny zegar , może być cały złomek byle to było ładne

post-87697-0-28298800-1490214098_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię tą wąską tarczę ring pod szkłem , czarna główna w idealnym stanie tylko ta szpeci fajny zegar , może być cały złomek byle to było ładne

Hej, dwie może trzy strony wcześniej ktoś ogłaszał ring do takiej lodówy

post #16789

 

 

Wymacane na szkle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Buczo miał taki ring.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś ma na zbyciu Rakietę telewizorek? Warunkiem jest bardzo dobry stan i posiadanie daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję bransolety do Poljota Ufo, macie może coś w swoich zasobach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję bransolety do Poljota Ufo, macie może coś w swoich zasobach ?

Zwykłej poljotowej? Czy po prostu pasującej?

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w temacie bransolet do Poljota, to ja szukam ładnej, oryginalnej do takiego. 17cm w nadgarstku.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

post-94109-1490283860,2279_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj.

Trzeba szukać i cierpliwym być.

Jednak najpierw zaczynamy od przeczytania Regulaminu Forum i od 1 wpisu TU :

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/49-przedstawiamy-sie/

 

I Witamy Kolegę :)

Po kilku miesiącach podglądania faktycznie powinienem się przywitać :)

Postanawiam poprawę:)http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145883-witam/?do=findComment&comment=1969882

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "dziwnych okolicznościach" znalazła się u mnie Rakieta. Zegarek wygląda na 100% oryginału jedyną wadą jest brak szkiełka.

Tarcza bez uszkodzeń tylko trochę przybrudzona. Jak na razie to mój pierwszy zegarek mechaniczny - pięknie "cyka" ;-) Działa punktualnie. Przeglądając fotki z neta jakoś nie trafiłem na taką z rzymskimi indeksami i takim logo producenta.

 

Gdzie mogę kupić takie szkiełko i ew czy ktoś może polecić jakiegoś magika okolice Zielonej Góry - Świebodzin, gdzie mógłbym oddać do czyszczenia i złożenia całości.

 

 

post-90079-0-81666800-1490304517.jpg

post-90079-0-72139800-1490304518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "dziwnych okolicznościach" znalazła się u mnie Rakieta. Zegarek wygląda na 100% oryginału jedyną wadą jest brak szkiełka.

Tarcza bez uszkodzeń tylko trochę przybrudzona. Jak na razie to mój pierwszy zegarek mechaniczny - pięknie "cyka" ;-) Działa punktualnie. Przeglądając fotki z neta jakoś nie trafiłem na taką z rzymskimi indeksami i takim logo producenta.

 

Gdzie mogę kupić takie szkiełko i ew czy ktoś może polecić jakiegoś magika okolice Zielonej Góry - Świebodzin, gdzie mógłbym oddać do czyszczenia i złożenia całości.

Każdy zegarmistrz ;) To prosty zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.