Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

W "dziwnych okolicznościach" znalazła się u mnie Rakieta. Zegarek wygląda na 100% oryginału jedyną wadą jest brak szkiełka.

Tarcza bez uszkodzeń tylko trochę przybrudzona. Jak na razie to mój pierwszy zegarek mechaniczny - pięknie "cyka" ;-) Działa punktualnie. Przeglądając fotki z neta jakoś nie trafiłem na taką z rzymskimi indeksami i takim logo producenta.

 

Gdzie mogę kupić takie szkiełko i ew czy ktoś może polecić jakiegoś magika okolice Zielonej Góry - Świebodzin, gdzie mógłbym oddać do czyszczenia i złożenia całości.

Gdyby nie ten brak szkielka to mialbys brudaska ale w stanie NOS. ten zegarek prawdopodobnie nie byly używany ani otwierany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "dziwnych okolicznościach" znalazła się u mnie Rakieta. Zegarek wygląda na 100% oryginału jedyną wadą jest brak szkiełka.

Tarcza bez uszkodzeń tylko trochę przybrudzona. Jak na razie to mój pierwszy zegarek mechaniczny - pięknie "cyka" ;-) Działa punktualnie. Przeglądając fotki z neta jakoś nie trafiłem na taką z rzymskimi indeksami i takim logo producenta.

 

Gdzie mogę kupić takie szkiełko i ew czy ktoś może polecić jakiegoś magika okolice Zielonej Góry - Świebodzin, gdzie mógłbym oddać do czyszczenia i złożenia całości.

Masz priva. Tarczę trza umyć, założyć szkło i będzie świetnie po serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za informacje.

Kierunek i miejsce działań z grubsza ustalone. Czyszczenie + szkiełko + odpowiedni pasek = radość posiadania.

 

Zegarek na 100% nigdy nie był otwierany od właściwej strony ;-) więc zegarmistrz też będzie miał jakąś "radość" podczas pracy.

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta antymagnetyczna z rzadką tarczą, kupiłem, nie noszę, jak ja ładnie ubrać to jest naprawdę ładna. Może ktoś inny się nią zaopiekuje. Kupiona od kolegi z forum - Krisa. Kilka stron wcześniej będą też jego zdjęcia.

 

140zl z przesyłką.

 

84ef727eba657ca8a7b2f95f29f6b91d.jpg

5ba3e41130dcbce202c42b3ee62b37e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie dostać szkło do tego Poljota?
post-23025-0-79771600-1489660758_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie dostać szkło do tego Poljota?

 

Poleruj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Poleruj :D

Co ma polerować skoro tam narożnika brakuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ale nie lepszą niż ta ze zdjęcia :) no i w kompletnym zegarku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek  -masz ładnie spatynowana tarczę, jedyne mankamanty to troszkę widoczny obrys od wskazówek i plamka  na 11.00.

Jak Ci sie nie podoba to slij do mnie  :)

 

Ed

No i koronka   :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Mike S tarcza nie jest zła, zresztą moim zdaniem lepsza taka niż współczesna ukraińska (o ile są do tego modelu). Poniżej mój kupiony na forum. Nie wymieniłem wskazówki sekundowej, a podobno od Poljota 17 kamieni pasuje. Jakby ktoś miał na zbyciu to proszę o info.

 

XHxpdMy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kupię także taką tarcz jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie amfibie automat do serwisu, byle szkielko bylo całe, tarcza moze byc zdezelowana :)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta od cornavina - 10zł

Mechanizm od cornavina - sprawny ale wymaga opieki - 15zł

Komandir po przeglądzie w dobrym stanie  - 80zł + 90zł za pasek

e57288cee0010b67425c3a0a8be068ae_orig.jpc0c917a527e2d4f8eaf0ef1ca5dd8791_orig.jp
254fa69facd8bfa7bdbfd6b1bfbac41e_orig.jp4cdb45bf6012fbe243e76d3baaba4fc7_orig.jp
aea9ba2975ead1474b902b841a36af82_orig.jpe41ba7bf1afc9a3dd9710845ec80ff2a_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię wskazówki do stalowego De Luxa.

Czy będą pasowały np. z Łucza De Luxe? Mechanizm ten sam, złoty, tylko kolor wskazówek inny...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A ja kupię wskazówki do stalowego De Luxa.

 

Czy będą pasowały np. z Łucza De Luxe? Mechanizm ten sam, złoty, tylko kolor wskazówek inny...

Będą pasowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię osie balansowe do Mołnii, jeden do 3601 i jeden lub dwa do 3602.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 z wysyłką

 

 

Sprzedam taką amfibię jak poniżej. Mam nadzieję, że autor ogłoszenia macierzystego nie ma nic przeciwko cytowaniu a ja nie łamię żadnych reguł. Dziś przyszła i niestety nie zaiskrzyło między nami. Od siebie dodam, że szkiełko ma mikroryski widoczne pod światło, lakier na tarczay jest niejednorodny, ma jakieś kropeczki czy coś, trudno to opisać. Widać to też pod światło i przynajmniej dla mnie nie rzuca się nadto w oczy. Bezel chodzi dość luźno. Kupiłem bez bransolety i tak sprzedaję. Proszę 155zł + wysyłka.


55G 160 z wysyłką

 

Hej

 

na sprzedaż 55G i Pyżamo. Oba nabyte tutaj. Oba sprawne, dokładność nie mierzona, ale o ile się nie mylę jest OK (zwłaszcza 55g). Historia serwisowa nieznana. Tarcza poljota w mikroogniskach. 55g - 175zł, pyżamo REALIZACJA, Ship 12,50. Zapraszam

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.