Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię tarczę taką jak na zdjęciu, lub inną do Rakiety 2609.1 17kamieni.

post-91454-0-82340800-1490530628_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę taką jak na zdjęciu, lub inną do Rakiety 2609.1 17kamieni.

Tą tarczę można uratować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Tą tarczę można uratować...

Te wytarcia od godzinowej też ?

Poważnie pytam. Jak ? Czym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wytarcia od godzinowej też ?

Poważnie pytam. Jak ? Czym ?

Jacku  - odpowiem Ci jak się zobaczymy - to moja słodka tajemnica :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rodzaj tarczy jest bardzo łatwy do naprawy, wystarczy namoczyć w ciepłej wodzie potem bardzo namydlić patyk do uszu i wszystkie zanieczyszczenia i ZADRAPANIA znikną, trzeba pilnować by trzeć tarczę mydłem na wacie patyka, a nie watą bez mydła :)

 

Ed.

Tu przykład.

 

post-68064-0-37219300-1490550741_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rodzaj tarczy jest bardzo łatwy do naprawy, wystarczy namoczyć w ciepłej wodzie potem bardzo namydlić patyk do uszu i wszystkie zanieczyszczenia i ZADRAPANIA znikną, trzeba pilnować by trzeć tarczę mydłem na wacie patyka, a nie watą bez mydła :)

Ale nie dotyczy to rdzawych nalotów od wskazówek :-)  Coby nie być gołosłownym :

post-78052-0-42331900-1490550728_thumb.jpg

post-78052-0-41238900-1490550749_thumb.jpg

post-78052-0-68775100-1490550764_thumb.jpg

post-78052-0-37117200-1490550781_thumb.jpg

 

Ale masz 100% racji z tym, że te tarcze są bardzo łatwe do wyczyszczenia i uzyskania ładnych efektów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mołnia to taki ble fuj składak jest.... i to MEGA wręcz.. Nie ta tarcza, nie ta koperta, widać, że półmostek balansu wraz przełożony z innego werku... To się do działu Frankenruski nadaje.. A nie na bazarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mołnia to taki ble fuj składak jest.... i to MEGA wręcz.. Nie ta tarcza, nie ta koperta, widać, że półmostek balansu wraz przełożony z innego werku... To się do działu Frankenruski nadaje.. A nie na bazarek...

Czy aby na pewno?

Mostek jest ok, w tych z pasami mostek był gładki. Wogóle w precyyjnych nie było półmostka z pasami. Reszta chyba też pasuje

 

Tu trochę było opisane

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54539-kieszonkowa-molnia-precyzyjna-z-mikroregulacja/


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ją wezmę :)

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mołnia to taki ble fuj składak jest.... i to MEGA wręcz.. Nie ta tarcza, nie ta koperta, widać, że półmostek balansu wraz przełożony z innego werku... To się do działu Frankenruski nadaje.. A nie na bazarek...

Aś mnie skopał po brzuchu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czy aby na pewno?

Mostek jest ok, w tych z pasami mostek był gładki. Wogóle w precyyjnych nie było półmostka z pasami. Reszta chyba też pasuje

 

Tu trochę było opisane

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54539-kieszonkowa-molnia-precyzyjna-z-mikroregulacja/

mkoch ma rację. Mostek musiał być gładki żeby elementy mikroregulacji zostały w ogóle zamontowane i mogły poprawnie pracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych mostkach sam już pisałem chyba z pięć razy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno?

Mostek jest ok, w tych z pasami mostek był gładki. Wogóle w precyyjnych nie było półmostka z pasami. Reszta chyba też pasuje

 

Tu trochę było opisane

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/54539-kieszonkowa-molnia-precyzyjna-z-mikroregulacja/

A to widzisz .. człowiek się uczy przez całe zycie.. Nawet nie wiedziałe, że takie "fabryczne składaki" funkcjonowały.. Byłem przekonany, że te wysokie mołnie z mikroregulacją wychodziły jedynie w tych wersjach:

post-78052-0-54520900-1490553701_thumb.jpg

post-78052-0-83897100-1490553729_thumb.jpg

post-78052-0-36264400-1490553750_thumb.jpg

post-78052-0-11254300-1490553768_thumb.jpg

Jak widać cały werk piaskowany... Inna koperta, inne ucho, inna tarcza... No i znalazłem taką wersję u Antonowa w katalogach

Aś mnie skopał po brzuchu 

Zwracam pełen honor :)  i kajam się nisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molnija Pawła ok a nawet bardzo ok.Molnije z pasami i mikrolegulacją mają szatony na mostku balansu i wychwytu .Jeżeli nie mają to kombinowane z późniejszych bez pasów .Ta ma :-) więc cenna jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta mołnia to taki ble fuj składak jest.... i to MEGA wręcz.. Nie ta tarcza, nie ta koperta, widać, że półmostek balansu wraz przełożony z innego werku... To się do działu Frankenruski nadaje.. A nie na bazarek...

Ja proponuję żebyś usunął ten wpis i rozważniej pisał o zegarkach o których niewiele wiesz.

Łatwo jest rzucić taki tekst ale trzeba wiedzieć czy sa podstawy.

 

Zegarek już został kupiony - jako oryginał.

Wiem od Pawła że bylem pierwszy ale jeden z kolegów bardzo chce mieć ten zegarek, zobaczymy jak bardzo. Rozważam odstąpienie transakcji  - bezinteresowne  oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja proponuję żebyś usunął ten wpis i rozważniej pisał o zegarkach o których niewiele wiesz.

Łatwo jest rzucić taki tekst ale trzeba wiedzieć czy sa podstawy.

 

Zegarek już został kupiony - jako oryginał.

Wiem od Pawła że bylem pierwszy ale jeden z kolegów bardzo chce mieć ten zegarek, zobaczymy jak bardzo. Rozważam odstąpienie transakcji  - bezinteresowne  oczywiście.

Usuń wszystkie od posta - przypominajki Pawła, łącznie z tym ostatnim Twoim. (i tym moim ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń wszystkie od posta - przypominajki Pawła, łącznie z tym ostatnim Twoim. (i tym moim ;) )

Dziękuje Jacku za wskazówki - chcesz moje "narzędzia"? 

Sam nie będę mógł Ci ich przekazać ale moge poprosić Zarząd   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromowana Rakieta. Stan wizualny bardzo dobry plus, na alle chodzą takie jako NOS :P Szybka zmiana daty działa, mimo to sprzedaję jako niesprawną. Chodzi jakiś czas po poruszeniu, ale zatrzymuje się. Cena - sprzedana, wliczona wysyłka paczka48-odbiór w punkcie. Negocjacje tylko dla posiadaczy modułu lub ekranu do Elektroniki.

CFvM2qY.jpg?1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję żebyś usunął ten wpis i rozważniej pisał o zegarkach o których niewiele wiesz.

Łatwo jest rzucić taki tekst ale trzeba wiedzieć czy sa podstawy.

 

Zegarek już został kupiony - jako oryginał.

Wiem od Pawła że bylem pierwszy ale jeden z kolegów bardzo chce mieć ten zegarek, zobaczymy jak bardzo. Rozważam odstąpienie transakcji  - bezinteresowne  oczywiście.

Rozumiem, że wiesz wszystko ;) . Przeprosiłem, przyjąłem informacje, których dotąd nie miałem... Jeśli uważasz za stosowne - usuń posty, razem ze swoim. Wydaje mi się, że jednak Forum, jest miejscem wymiany wiedzy, informacji Itp. Może napisałem zbyt autorytatywnie - jednak pisałem zgodnie z posiadaną wiedzą. Przeprosiłem Pawła. Temat zakończony. Reszta - jak powyżej. :)  Miłego wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja sie nie obraziłem absolutnie to tylko zegarek - sam się uczę cały czas bo ruskie to temat rzeka 

Jest gitara o wszystkim zapominamy  :)  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dziękuje Jacku za wskazówki - chcesz moje "narzędzia"? 

Sam nie będę mógł Ci ich przekazać ale moge poprosić Zarząd   ;)

Niegodzien jestem takich zaszczytów ;)

Od Zarządu też wolałbym się trzymać z daleka i on ode mnie również niech się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja sie nie obraziłem absolutnie to tylko zegarek - sam się uczę cały czas bo ruskie to temat rzeka 

Jest gitara o wszystkim zapominamy  :)  ;)

Paweł - dla mnie nie ma tematu. Może i się wygłupiłem - myślę, że jak każdy z nas przy różnych okazjach - ale nie robię z tego dramatu - wręcz cieszę się bo dzięki Tobie mam teraz nowe informacje, których nie znalazłem np w katalogach u Antonowa :)

Dlatego napisałem to co napisałem powyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chromowana Rakieta. Stan wizualny bardzo dobry plus, na alle chodzą takie jako NOS :P Zdjęć mechanizmu nie robiłem bo wygląda na nieotwieraną, nie chciałem robić rys. Sprzedaję jako niesprawną, chodzi jakiś czas po poruszeniu, ale zatrzymuje się. Cena - 160zł, wliczona wysyłka paczka48-odbiór w punkcie. Negocjacje tylko dla posiadaczy modułu lub ekranu do Elektroniki.

 

Czyli jednym słowem "wierzcie na słowo, że tam jest to co ma być i na dodatek sprawne, tylko trochę zasyfione. Ale NOS"

Mimo wszystko, pewnie nie tylko ja, chciałbym zobaczyć mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.