Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię kopertę do amfibii beczki , może być zniszczona byle kompletna z deklem i ładną tarczą , lub zamienię na coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupię kopertę do amfibii beczki , może być zniszczona byle kompletna z deklem i ładną tarczą , lub zamienię na coś

Podłączę się :)

 

Ja tez. Każdą ilość.

Z oryginalnym szkłem, dekiel nieważny, może być bez dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja caly czas szukam dekla do uszatej.Wiem pasuje od beczki ale wolal bym oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam uszu do uszatej, tarcz ładnych, szkieł oryginalych, mechanizmów i bezeli. No i jeszcze wałki z koronkami by się przydały.

Wszystkiego szukam po taniości a później sobie poskładam i będę drogo sprzedawał  :ph34r:

 

Edycja 

kuźwa  - kopert też chcę sporo  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

A ja szukam uszu do uszatej, tarcz ładnych, szkieł oryginalych, mechanizmów i bezeli. No i jeszcze wałki z koronkami by się przydały.

Wszystkiego szukam po taniości a później sobie poskładam i będę drogo sprzedawał  :ph34r:

 

Edycja 

kuźwa  - kopert też chcę sporo  :P

Podłączę się ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam uszu do uszatej, tarcz ładnych, szkieł oryginalych, mechanizmów i bezeli. No i jeszcze wałki z koronkami by się przydały.

Wszystkiego szukam po taniości a później sobie poskładam i będę drogo sprzedawał  :ph34r:

 

Edycja 

kuźwa  - kopert też chcę sporo  :P

Składaj i sprzedawaj , ja chciałem zdezelowaną kopertę której nie da się uratować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiera ktoś stopery? 

Do sprzedania dwa stopery Radzieckie - oba sprawne w pudełkach tylko jeden po zresetowaniu nie wraca sekundnikiem na swoje miejsce 

50zł za oba plus list polecony priorytet za 11zł 

 

Jeśli aktualne to ja poproszę. Reszta na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam dekla z zakrętka do tego poljota 

wiadomość  na pw 

 

 

przypomnę się 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam bransolety Poljot, takiej jak na fotce albo bez tych elementów do teleskopu przy zegarku (do poratowania dedykowanej koperty takiej jak na drugiej fotce )

post-94639-0-41132200-1498766913_thumb.jpg

post-94639-0-37941300-1498766994_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z chęcią kupię poljota de luxe na 2415 lub 2416 najchętniej pozłacany au20 ze srebrną lub białą tarczą i brązowym paskiem lub bez. Sprawa dosyć ważna bo szukam go na własny ślub więc za wszelkie propozycję będę bardzo wdzięczny. Zapraszam na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot automat 23 jewels - Zegarek sprawny, po poruszeniu rusza od razu, wachnik nakręca. Nie znam historii serwisu, nie sprawdzałem dokładności chodu. Data przeskakuje. Szkiełko całe, lekka chyba skaza na 12stej i posiada mikrospękania. Sprzedaje z bransoletą - 120zł

3bbd18d90f6d8c0c13953061421c3668.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje szkiełka do takiej rakety moze wie ktos cos,lub posiada na zbyciu

post-46659-0-47814700-1498808645_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kupię pierścień uszczelniający szkiełko do amfibi beczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam eleganckiego Łucza z bardzo fajną oryginalną radziecką bransoletą (raczej na duże nadgarstki). Zegarek wizualnie w stanie bardzo dobrym (drobne ubytki lakieru na tarczy, widać na zdjęciach). Technicznie również (śpieszy jakieś 2 minuty na dobę, nie był regulowany).  Cena - 140zł 120zł + wysyłka (polecam paczka48 odbiór w punkcie).
3L3uFDP.jpg
ZE7tEY2.jpg

3Qk4XCU.jpg

6YXTROV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk na sprzedaż. Do cen, należy doliczyć 8 zł na przesyłkę. Pytania itp. proszę na PW.

 

1. Mołnija- niedawno kupiona, jednak kieszonki to nie moja bajka. Szkło pęknięte, ładnie cyka i wygląda. Dokladność chodu niesprawdzana. Cena 110 zł

2. Slava automat- koperta pozłacana, sekundnik nieoryginalny. Zegarek sprawny, jednak napewno przyda się wizyta u zegarmistrza. Tarcza, z lekkimi przebarwieniami. Cena 60 zł

3. Poljot- niesprawny. Stan jak na zdjęciach. Cena 20zł

4. Wostok- idzie, ale sprężyna jest zerwana 20zł

5. Poljot (zielona tarcza)- wystawiam ponownie bo się nie sprzedał. Sprawny, wskazówki jak widać z korozją, tarcza z delikatnymi ubytkami u góry. Cena 50 zł

 
post-86227-0-29232600-1498932061_thumb.jpg
post-86227-0-86107700-1498932078_thumb.jpg
post-86227-0-38965700-1498932090_thumb.jpg
post-86227-0-13161000-1498932106_thumb.jpg
post-86227-0-14730700-1498932123_thumb.jpg
post-86227-0-59407300-1498932144_thumb.jpg
post-86227-0-73980900-1498932728_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tego Poljota z datą od strony dekla.

 

 

Tapnięte na szybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda "de luxe".
Rzadka Pobieda z hermetyczną kopertą, tj. zakręcanym deklem. Pozbywam się w zasadzie większości Pobied. Nabyta u naszego forumowego kolegi - mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu, że skorzystam z jego fajnych fotek. Całkowicie sprawna, w ładnym stanie, tarcza z wytłoczką. Mam teraz trochę czasu, więc tym razem wysyłka od razu po wpłacie.

85zł + koszt wysyłki REALIZACJA
 

post-97171-0-29804000-1499010602_thumb.jpg

post-97171-0-32821400-1499010617_thumb.jpg

post-97171-0-54129800-1499010641_thumb.jpg

post-97171-0-90633800-1499010668_thumb.jpg


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Potrzebuję pomocy. W ramach projektu walki z podróbkami, chcę zdobyć zegarek, który nie będzie kosztował więcej niż 50 zł, a jednocześnie będzie miał charakter i będzie prezentował jakąś wartość. Czy ktoś mógłby mi pomóc i doradzić? W temacie zegarków radzieckich jestem zielony, a wydaje mi się, że właśnie tu mam szansę na znalezienie jakiejś perełki. Na bazarku moją uwagę przykuła ta oferta: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/147122-poljot-budzik/, ale cena przekracza założony budżet. Czy uważacie, że powinienem go zwiększyć czy jednak szukać dalej i twardo trzymać się ustalonych 50 zł? Z góry dziękuję za porady.

 

Pozdrawiam

 

Janek


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Kupię pierścień uszczelniający szkiełko do amfibi beczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Kupię pierścień uszczelniający szkiełko do amfibi beczki

Poszukaj jakiegoś dawcy z tej serii. Oczywiście ze srebrnym pierścieniem, a nie złotym.

http://allegro.pl/wostok-zlocony-17-kamieni-i6870816878.html

http://allegro.pl/wostok-17-kanieni-kocie-lapki-i6866355330.html

 

 

Koledzy. Potrzebuję pomocy. W ramach projektu walki z podróbkami, chcę zdobyć zegarek, który nie będzie kosztował więcej niż 50 zł, a jednocześnie będzie miał charakter i będzie prezentował jakąś wartość. Czy ktoś mógłby mi pomóc i doradzić? W temacie zegarków radzieckich jestem zielony, a wydaje mi się, że właśnie tu mam szansę na znalezienie jakiejś perełki. Na bazarku moją uwagę przykuła ta oferta: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/147122-poljot-budzik/, ale cena przekracza założony budżet. Czy uważacie, że powinienem go zwiększyć czy jednak szukać dalej i twardo trzymać się ustalonych 50 zł? Z góry dziękuję za porady.

 

Pozdrawiam

 

Janek

Perełka za 50 zł? Trzeba mieć naprawdę wiele szczęścia/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.