Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

:D :D :D Taaa,... jakikolwiek numer. Pierwszy lepszy jaki znajdziesz w necie

Jakby co to jestem teraz na ukrainie i służę nr telefonu :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Jakby kogoś interesowało.

Taki zestaw. Wszystkie na chodzie. Po 25 zł za sztukę. Doliczyc 8 zł na PP

 

WIESNA - Realizacja.

 

post-26962-0-12003500-1502532189_thumb.jpg

 

post-26962-0-88664100-1502532216_thumb.jpg

 

 

Takiego 3017 mam jeszcze. Koperta w super stanie - jak nowa. Podobnie tarcza.  Niestety ale wskazówki są od innego modelu. Czasami na UA można spotkać oryginały.

Te wskazówki są rzadkie i poszukiwane. Można wymienić i dobrze skasować. Koronka -do wymiany.

 

Zegarek na chodzie. Wszystkie przyciski działają. Stoper zeruje dokładnie. Do zadbania. Jak ktoś ma czas może zrobić z tego mega zegarek.  Cena 1800 zł  wraz z wysyłką PP list wartościowy.  Jak nie bedzie chetnych to w poniedziałek idzie na znany portal aukcyjny. 

Jeżeli są jakieś uwagi krytyczne co do zegarka - śmiało pisać i komentować.

 

post-26962-0-32148000-1502532501_thumb.jpg

 

post-26962-0-05715600-1502532512_thumb.jpg

 

post-26962-0-16826100-1502532527_thumb.jpg

 

post-26962-0-79738300-1502532539_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dochodzi kilka sztuk :) Standardowo, 8 zł na przesyłkę. Wszelkie pytania, dodatkowe zdjęcia zapraszam na PW.

 

1. Wostok z zieloną tarczą- zerwana spręzyna, poza tym cyka. Tarcza spękana w "wostokowym stylu". Koperta od spodu wżery. 40

2. Mołnija- mechanizm w połowie od Mołniji a w połowie od Iskry. Szkło do wymiany 80

3. Poljot- sprawny, 40

 

post-86227-0-22754700-1502562178_thumb.jpg

post-86227-0-50558100-1502562196_thumb.jpg

post-86227-0-44476600-1502562253_thumb.jpg

post-86227-0-85270300-1502562271_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię szkiełko oryginalne do De luxe 29 jewels może być do wypolerowaniu ,

Dobrze zapłacę :)napewno ktoś ma takie w swoich szufladkach :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się :

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/page-889#entry2052459

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupię-sprzedam-zamienię-oddam/page-893#entry2058346

 

Dodatkowo dochodzi kilka sztuk :) Standardowo, 8 zł na przesyłkę. Wszelkie pytania, dodatkowe zdjęcia zapraszam na PW.

 

1. Wostok z czarną tarczą- sprawny, koperta i szkło posiada ślad od uderzenia okolice godz. 10. Od spodu na kopercie wżery. 50

2. Wostok z zieloną tarczą- zerwana spręzyna, poza tym cyka. Tarcza spękana w "wostokowym stylu". Koperta od spodu wżery. 40

3. Mołnija- mechanizm w połowie od Mołniji a w połowie od Iskry. Szkło do wymiany 80

4. Poljot- sprawny, 40

 

attachicon.gif20170701_171354.jpg

attachicon.gif20170630_155606.jpg

attachicon.gif20170630_155155.jpg

attachicon.gif20170724_150201.jpg

attachicon.gif20170701_165110.jpg

Czy z tego 3 zegarka myślisz że da się z niego zrobić pasowke na naręczny? Jaki on ma wymiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie udało mi się nabyć więc ponawiam prośbę - kopertę do łucza złoconą w min stanie bdb kupię - proszę oczywiście o PW.

 

Interesuje mnie przede wszystkim stara koperta z pierwszej mińskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava z mojej prywatnej kolekcji. Ogulnie stan bardzo dobry,koperta super bez żadnych przetarć,mechanizm bardzo czysty na punktualnym chodzie, data wszystko działa poprawnie,nie wymaga zadnego wkładu finansowego.

 

250+przesyłka SPRZEDANY

 

Piękna ta SLAVA, gratuluję nabywcy. A co do sekundnika to moim zdaniem takie powinni montować fabrycznie bo pasuje tu bardziej niż oryginalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba całe pudełko oryginałów - tak niską (15/17j) jak i wysoką (18j), tylko muszę toto wygrzebać z dna szuflandii (bo jest, tylko gdzie dokładnie? :unsure: )

 

Potrzebujesz której?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba całe pudełko oryginałów - tak niską (15/17j) jak i wysoką (18j), tylko muszę toto wygrzebać z dna szuflandii (bo jest, tylko gdzie dokładnie? :unsure: )

 

Potrzebujesz której?

O mAtko do niskiej kupiłbym ze dwie. Szukam ich tyle czasu! Błagam, sprzeaj mi choć jedną.

:)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze po 70 twardych chodzą do niskiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy orzechów? :)

 

@Krokodyl Tik-Tak

Jeśli mnie pamięć nie myli to powinienem mieć po kilka szt. na zbyciu, więc nie ma problemu - tylko najpierw muszę to znaleźć i sprawdzić, czy nie ma całkowitej sklerozy, ale powinno być dobrze :) Przypomnij mi (odezwij) się proszę, na pomocą PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię koronki do rakiety multikalendarz w idealnym stanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy orzechów? :)

 

@Krokodyl Tik-Tak

Jeśli mnie pamięć nie myli to powinienem mieć po kilka szt. na zbyciu, więc nie ma problemu - tylko najpierw muszę to znaleźć i sprawdzić, czy nie ma całkowitej sklerozy, ale powinno być dobrze :) Przypomnij mi (odezwij) się proszę, na pomocą PW.

Dzięki, piszę. Ostatnio kupiłem sprawną Iskrę od Krisa w zasadzie tylko dla balansu - mam piękny mechanizm czelabiński ze starym logiem. Iskierka spodobała mi się, trochę szkoda jej przeszczepiać serce.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje wskazówki do Mołni, kolor SREBRNY najlepiej komplet, kształt i model bez znaczenia.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poljoty po 35zł sztuka, ruszają.

post-67307-0-41531100-1502742705_thumb.jpg

post-67307-0-80094300-1502744625_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pobied poproszę


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy orzechów? :)

 

@Krokodyl Tik-Tak

Jeśli mnie pamięć nie myli to powinienem mieć po kilka szt. na zbyciu, więc nie ma problemu - tylko najpierw muszę to znaleźć i sprawdzić, czy nie ma całkowitej sklerozy, ale powinno być dobrze :) Przypomnij mi (odezwij) się proszę, na pomocą PW.

Ja też bym się pisał na jedną szt do niskiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie że są dwie odmiany ośi do cienkiej mołnii.

Są 3 rodzaje osi, tzw. Niska ( mówią na nią iskra) ; normalna i przeciwuderzeniowa ( o tej to zapomnieć , nikt nie dorabia). 

 

Krokodyl jakbyś ładnie poprosił Roberta to byś już dawno niską oś miał ( szukasz nie wiadomo gdzie  , a masz pod nosem.... ;) )

 

Generalnie osie do Mołni to nie jest już problem, Ukraina produkuje  dobrej  jakości. Ciekawostka - produkowane są też osie do Pabiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 3 rodzaje osi, tzw. Niska ( mówią na nią iskra) ; normalna i przeciwuderzeniowa ( o tej to zapomnieć , nikt nie dorabia). 

 

Krokodyl jakbyś ładnie poprosił Roberta to byś już dawno niską oś miał ( szukasz nie wiadomo gdzie  , a masz pod nosem.... ;) )

 

Generalnie osie do Mołni to nie jest już problem, Ukraina produkuje  dobrej  jakości. Ciekawostka - produkowane są też osie do Pabiedy.

Właśnie pytałem Roberta i mówił, że do mojej akurat nie ma i mówił.

żeby poszukać, bo on raczej sam by chętnie dokupił dla siebie.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.