Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje nowych oryginalnych osi balansowych do kirova 2408, posiadających proszę o kontakt na prv

 

dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz zaproponuje więcej luzu i dystansu :)

Nie napinania się za mocno, śmiech jest dobry.

 

Krzysiek - też myślałeś że doświadczony sprzedający chce pchnąć 7 dość ciekawych zegarków za stówkę? To by wyszło jakieś 14 zł za sztukę :)

 

Pewnie że okazję się trafiają. Doświadczenie jednak uczy że ZAWSZE jak trafia się okazja to sprzedający nie do końca wie co sprzedaje. I na takich okazjach korzystamy.

 

Edycja

Licytacji na forum nie będzie.

Roman dział "sprzedam" to nie dział "rozrywka". Tu każdy oczekuje normalnych ogłoszeń sprzedaży a nie robienia fermentu ofertami od czapy. Cena była bez sensu i za sztukę i z potencjalnym błędem gdyby nie było zera. Nie łudziłem się ani przez chwilę, ale jak widać zamieszanie wywołało to spore i większości się nie podobało takie podejście do sprzedaży.

Napisałeś że licytacji nie będzie a tak naprawdę to właśnie miała być cicha licytacja na priv kto da więcej. Zawsze było że cena obowiązuje i nie burzmy porządku który wszystkim odpowiadał dlatego że jedna osoba ma luźne podejście do tego tematu. Ewentualnie jeśli don następnym razem poda taka cenę to ja życzę sobie w takiej cenie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem oczywiście ze żart nie wszystkim się spodobał - to jest niestety efekt częsty przy żartach. Karol Strasburger z Familiady też nie zawsze wszystkich rozbawi ;)

Natomiast pisanie o regulaminach itd to robienie z igły wideł.

Dział sprzedam i nasz bazarek mają jakieś ramy ale nie jest to podstawowa działalność forum i nasz temat sprzedam ma ulatwiac wymiane między zbieraczami. Jak ktoś tego nie rozumie to niech doczyta regulamin. To nie jest portal sprzedażowy - wszelkie transakcję, kupno, sprzedaż, wymiana odbywa się na zasadzie zaufania. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za takie działania i nie pobiera prowizji od nich. Chyba że dotyczy to sprzedawców profesjonalnych ale to już inna bajka.

 

Prosiłem aby traktować sytuację jako żart i nie rozumie aż takich głosów oburzenia.

Z mojej strony tyle w temacie - naprawdę nie ma o co kopii kruszyć.

 

Edycja

Też kiedyś zrobiłem sobie żart w tym dziale - niektórzy pamiętają. Tyle że było to pierwszego kwietnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem oczywiście ze żart nie wszystkim się spodobał - to jest niestety efekt częsty przy żartach. Karol Strasburger z Familiady też nie zawsze wszystkich rozbawi ;)

Natomiast pisanie o regulaminach itd to robienie z igły wideł.

Dział sprzedam i nasz bazarek mają jakieś ramy ale nie jest to podstawowa działalność forum i nasz temat sprzedam ma ulatwiac wymiane między zbieraczami. Jak ktoś tego nie rozumie to niech doczyta regulamin. To nie jest portal sprzedażowy - wszelkie transakcję, kupno, sprzedaż, wymiana odbywa się na zasadzie zaufania. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za takie działania i nie pobiera prowizji od nich. Chyba że dotyczy to sprzedawców profesjonalnych ale to już inna bajka.

 

Prosiłem aby traktować sytuację jako żart i nie rozumie aż takich głosów oburzenia.

Z mojej strony tyle w temacie - naprawdę nie ma o co kopii kruszyć.

 

Edycja

Też kiedyś zrobiłem sobie żart w tym dziale - niektórzy pamiętają. Tyle że było to pierwszego kwietnia ;)

Moja propozycja kupna Radugi wciąż aktualna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szaleć to szaleć :)

 

Sprzedam jeszcze taki zestaw :

 

1. Sława chorągiewka wersja eksportowa. Niezły stan.  Cena 200 zł.   Nowa cena : 180 zł

 

2. Sława lodówka medyczna. Niezły stan. Biały pierścień lekko uszkodzony i pokryty emalią. Szkiełko całe ale z małymi odpryskami na kantach.

 Nie wiem czemu są  wskazówki z białym wypełnieniem - można podmienić na te z wypełnieniem czarnym. Koperta z śladami używania.

 Cena : 800 zł.  Nowa cena :  700 zł

 

3. Poljot budzik. Ładny stan. Jak nowy. Lekko zaśniedziałe wskazówki. Wszystko działa. Cena: 150 zł

 

4. Piekny idealny Łucz. Zdjęcie kiepsko wyszło ale zegarek jest w super stanie. Piękna tarcza, koperta bez przetarć, oryginalna koronka.

Cena : 250 zł

 

Do cen doliczyć 8 zł na PP

 

post-26962-0-34929000-1503845905_thumb.jpg

 

post-26962-0-36998800-1503845916_thumb.jpg post-26962-0-63960300-1503845927_thumb.jpg

post-26962-0-54579000-1503845939_thumb.jpg

 

post-26962-0-62963000-1503845952_thumb.jpg post-26962-0-34840500-1503845981_thumb.jpg

post-26962-0-77158500-1503845991_thumb.jpg

 

post-26962-0-81606100-1503846001_thumb.jpg post-26962-0-23233600-1503846014_thumb.jpg

post-26962-0-64010500-1503846028_thumb.jpg

 

post-26962-0-20508900-1503846040_thumb.jpgpost-26962-0-13682500-1503846052_thumb.jpg

post-26962-0-71071800-1503846064_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia socjotechniki, to Kolega Don zorganizował przednią zabawę. Uśmiałem się nieziemsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Podpisuje się w pełni pod przedmówcą! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko , również żart, zaczęło się od komentowania cen zegarków, które były zdaniem kilku osób zbyt wygórowane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

A cena była jaka i za co? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania dwa trupki.

1.Biały gajowy,tarcza i wskazówki ładne,koperta złocona stan jak na zdjęciach,niesprawny,uszkodzony włos.

2.Sława Chorągiewka,automat sprawny,szybka zmiana daty działa,tarcza i koperta średnia,koronka nie działa tak jak powinna,luźne szkiełko

REALIZACJA zł z pocztą,zapraszam.

post-91236-0-04000200-1503864203_thumb.jpg

post-91236-0-52806100-1503864222_thumb.jpg

post-91236-0-44503400-1503864246_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak zagaję z niedzieli wieczorem.

Kupię coś naręcznego, w rosyjsko-radzieckich tematach kosmicznych, w stanie "do noszenia bez wstydu" lub lepszym.

Dopuszczam frankensztajny (bo to zakup dla fantazji nie do pudełka).

Edit: Frankensztajn w sensie oryginalny werk i nowa tarcza.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chętnie zakupię tarczę jak na zdjęciu w lepszym stanie niż ze zdjęcia (im lepszy stan tym lepiej).

Oferty (cena z wliczoną wysyłką) ze zdjęciem proszę na PW.

post-94961-0-29473600-1503946921_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupię kopertę w (bardzo) dobrym stanie jak również sekundę do sputnika.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię takiego trupka Amfibii z popularną tarczą, na Beczkę z mechanizmem na chodzi i dobrą koronką z wałkim  ^_^ . Amfibia posiada urwany wałek, nie mam pewności co jest w środku i na ile mechanizm jest kompletny, więc radzę ją traktować jako dawcę koperty i tarczy.

Możliwa dopłata z mojej strony ^_^ .

Hop :)

(Kliknięcie w strzałkę w cytacie przenosi do zdjęcia)

 

Witam, chętnie zakupię tarczę jak na zdjęciu w lepszym stanie niż ze zdjęcia (im lepszy stan tym lepiej).

Oferty (cena z wliczoną wysyłką) ze zdjęciem proszę na PW.

Załatw mi koronkę z wałkiem do beczki (mech: 2209) a otrzymasz tarczę w bardzo dobrym stanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza z mechanizmem. Balans dobry, zegarek nie chodzi, wydaje się byc nakręcony do oporu. Wałek pracuje prawidłowo, data przeskakuje właściwie.

Oddam za 22 zl plus 7,50 za priorytet polecony.

post-31273-0-83283800-1503953080_thumb.jpg

post-31273-0-95973400-1503953106_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kupię szkiełko do poljota stadion w idealnym stanie lub nowe, chętnie przygarnę również wskazówki do tego zegarka. Gdyby ktoś posiadał to bardzo proszę o prv :) Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję szkiełka do czajki rezonator.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYMIANA

 

Witam. Może ma ktoś ochotę się zamienić za poniższego Poljota ? Zegarek w całkiem fajnym stanie. Oczywiście sprawny. Do zegarka dokładam fajny pasek Redy. Niestety nie zaprzyjaźniliśmy się ze względu na rozmiar zegarka.... ;)

post-98860-0-73848700-1504011946_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ma ktoś ochotę się zamienić za poniższego Poljota ? Zegarek w całkiem fajnym stanie. Oczywiście sprawny. Do zegarka dokładam fajny pasek Redy. Niestety nie zaprzyjaźniliśmy się ze względu na rozmiar zegarka.... ;)

Zaraz jakiś Admin napisze, ze ceny nie podałeś.

Ale fakt faktem, nie podałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję uchwytu do nakręcania, występował w dużych Mołniach:

post-27674-0-42323200-1504013090.png


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jakiś Admin napisze, ze ceny nie podałeś.

Ale fakt faktem, nie podałeś :)

No w sumie racja. Już poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam - Poljot De Luxe - SPRZEDANY

post-85645-0-79537600-1504016269_thumb.jpg

post-85645-0-51367300-1504016295_thumb.jpg

post-85645-0-23216900-1504016335_thumb.jpg

post-85645-0-56359000-1504016375_thumb.jpg


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.