Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Nie - ten gwintowany, z tyłu, którym dokręca się tylny dekiel do koperty.

Obawiam się, że będziesz musiał szukać typowego pierścienia do tej koperty. Bo PCzZ ma inną średnicę kopert niż 1MCzZ.

Nie wiem jak z deklami i pierścieniami. Może ktoś kto ma jedną i drugą wersję pomierzy i doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że będziesz musiał szukać typowego pierścienia do tej koperty. Bo PCzZ ma inną średnicę kopert niż 1MCzZ.

Nie wiem jak z deklami i pierścieniami. Może ktoś kto ma jedną i drugą wersję pomierzy i doradzi.

śr. zewnętrzna 29,70 mm, śr. wewnętrzna 26,60 mm, skoku gwintu nie znam (było w inicjalnym wpisie, ale temat wskazówek mocno rozkwitł)

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

śr. zewnętrzna 29,70 mm, śr. wewnętrzna 26,60 mm, skoku gwintu nie znam (było w inicjalnym wpisie, ale temat wskazówek mocno rozkwitł)

A średnice kopert to 33 i 32,6 mm, tak więc podany przez Ciebie pierścień zmieścił by się w obu. Ale czy jest identyczny dla obu kopert? Tego nie wiem. I raczej wątpię by był identyczny. Mogą pasować od zegarków PCzZ np Rossija, Newa i oczywiście Majak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

 

Już myślałem że z tego

 

attachicon.gifDSC_0011.JPG

Przypomniałeś - niesamowity ten 2802 ale i tak pewnie Krzysiek (Kchrapek) bardziej sie slini niż ja na jego widok  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wskazówki w Drużbie to patrząc na wypełnienie może to być... nowocharkowska produkcja.

Tego wariantu nikt nie rozważał ale myśle że trzeba wziąć pod uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek był kupiony w Niemczech dosyć daleko w głąb mocno zapyziały z paskiem porośnietym zielonym glonem przy teleskopach - to nie był zegarek szykowany na sprzedaż tylko wykopany w pudle ze szpargałami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za czasów RFN jeden sprytny Polak jeździł rowerem do Niemiec. Miał zawsze przy sobie 100 marek i słoiczek gówna. Wracał tego samego dnia rowerem i miał zawsze +/- 200 marek. I tak dzień w dzień oprócz niedzieli.

Celnicy osobistą robili kilka razy myśląc że coś przemyca. Rower chłopu rozebrali i złożyli wiele razy aż pewnego dnia pytają o co chodzi.

 

To proste - za 100 marek kupuję jajka w hurtowni, maluje gównem i sprzedaję na targu dwa razy drożej. Wszyscy wiedzą że jestem Polakiem więc myślą chyba że mam swojskie. Języka nie znam więc potrafię tylko podać cenę.

 

Stare to jak świat ale coś w tym jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję blaszek ze śrubkami do poljota 23/30 kamieni i przycisku zmiany daty do takiej sławy jak na zdjęciu.

 

Przypominam się.

 

Przy okazji poszukuję złoconych wskazówek do Poljota 30 kamieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaz poljot 29 jewels automatic.
Zegarek chodzil, ale nagle stanął i sekunda nie chce drgnac - cos blokuje.
Szklo oryginalne z lupka ale z drobnym peknieciem w okolicy godziny 12.
Tarcza jasna, ale z zabrudzenia na indeksach od 3 - 6. Pewnie da sie wyczyscic.

Cena 60zl + 10zl wysyłka Poszło

b79d8ee6c8f87c2a37e82938bedbd50c.jpgae704cf189f23f1c07dde84f721b8b30.jpg6fad550d95afde26e75637e14bc2b36d.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak się spóźniłem <_<

 

No cóż, mam drugi taki sam, tyle że z nieco gorszą tarczą.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie ;)

 

Raczej czajkę taką kojarzę. Zdjęcie z sieci.

 

 

 

Dzięki chłopaki. Może ma ktoś taką do sprzedania (złota) w stanie nowym, ewentualnie nie gorszym jak 5/6? Kolor tarczy obojętny. Jest PILNIE potrzebna, więc jak coś proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy z tym nie cytowaniem zdjęć DawPi. To jak ktoś teraz będzie widział o jaką Czajkę chodzi? Musi szukać na poprzednich stronach. Jaka będzie różnica pomiędzy tym, jak teraz sam dodam zdjęcie, albo jak było dodane w cytacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kliknąć w strzałkę cytowanego postu i przenosi do postu że zdjęciem. Nie jest to wielka filozofia a cytowanie co chwilę zdjęć nie pomaga w przeglądaniu forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to nowość, nie wiedziałem o tej strzałce, całe życie się człowiek uczy, dzięki za podpowiedź.

 

W każdym razie i tak będę stał w obronie swojej tezy- zdjęcie było malutkie... to już więcej miejsca zajmują rozmowy na różne tematy prowadzone w tym dziale i nikt wtedy się nie czepia, w szczególności jeśli dyskutują moderatorzy ;). I nie, nie mam nic przeciwko takim rozmowom, jeśli nie rozwlekają się na kilka stron. Liczę tylko na to, że ktoś nie będzie mi edytował postów, kiedy nie ma ku temu konkretnych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
1. Pobieda krabik, na chodzie, koperta w bardzo dobrym stanie, szkiełko do wymiany, cena 60zl z wliczona wysyłka.
2. Zim krabik, na chodzie, wałek do wymiany, koperta stan bdb, mechanizm z 1949 roku. SPRZEDANY
3. Pobieda krab, nie rusza do serwisu, koperta bdb. Cena 27zl.
4. Pobieda z subsekunda, na chodzie. Mechanizm z 1957 roku. SPRZEDANA

Pozdrawiam!
87339867964fc1dfd0ce15beec0d8b91.jpg6ad54a95cb971ed92220631e252c7182.jpg1b7a7aa0613d2dbcc687bb2ff694c2fc.jpgb72a29700f7fa3ad2a2700107a26d62c.jpge00c33f8f6eb9f53e9f50bb62c9fae27.jpg33be6d414fcf1c5d53575e5dac21d567.jpgbaa0c689ccb36893d8b5f51c878073dd.jpg645b11ebef45e0b761b25cc1f702844b.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie cuda zostały:
1. Łucz DeLuxe Milano na chodzie, do serwisu mocno spieszy. Koperta w bdb stanie. SPRZEDANY
2. Łucz 17 kamieni w pięknym stanie, szkiełko do wymiany ma pajęczynke. Na chodzie trzyma czas. 55zl
3. Rakieta kieszonka, niesprawna do serwisu. 50zl.
4. Elektronika, po włożeniu baterii rusza dalej nie sprawdzana. 60zl.5499731fdbbc67a25b3b14dbd081821f.jpg78f8be6900dbb0bd86951428f666a485.jpgdf0f0762cb5bd42703f9f3dc79c6e4dd.jpg0d8fd69ade99202c75e19a0d4b243931.jpg25370a0979313254b085c0ea93b3b0ca.jpgd1fdf7f4e9d59791210d3138db4dd9da.jpge1888cfa666af30081dddcf80c9b0d8d.jpgd49b4783ab262c7c85d36dfaa67d1700.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacap

Ten łucz de luxe milano to podróbka jakiegoś innego zegarka

Czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten łucz de luxe milano to podróbka jakiegoś innego zegarka

Czy jak

Hmm. Pytanie raczej z tych rerytorycznych, Nie sądzę żeby była odpowiedź... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.