Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem sprawdzę, ale powinienem mieć.

 

Wystukane na kolanie

super czekam z niecierpliwoscią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o koszt to 200-300 zł za automat to nie jest wygórowana cena. Wiadomo każdy chciałby wydać jak najmniej, ale ja to liczę, że jak ubiore go 150 razy to i tak wychodzi 2 zł za założenie zegarka co staje sie smieszną ceną :)

Jakbys nosił codziennie to po niecałym półroku zegarek się zamortyzuje.

To może weź w leasing coś? taniej wyjdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kupię mechanizm (albo jakiegoś marniaka) wostok 2416 albo 2414. Muszę sobie (na deprechę, jak Henizz :) ) zrobić amfibię do codziennego noszenia. Mam kopertę co prawda pod automat, ale jak będzie manual to płakać nie będę :) 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nieukrywam, że nie muszą być "ugrzecznione", jakieś bardziej ekstrawaganckie formy najbardziej się kocha. Nie no do robót to zdecydowanie nie 

 

To może Slava "chorągiewka"?

Wygląd ma (moim zdaniem) dość charakterystyczny i nie jest przy tym typowym garniturowcem.

 

Ładne stany są dostępne a w razie awarii części na razie dostępne.

 

Nie ma co ukrywać, że z radzieckich automatów to wybór jest niestety niewielki. A z ekstrawaganckich to już w ogóle bardzo mało (a i to dla bardzo zaniżonych obszarów ekstrawagancji).

No chyba, że chcesz, zabłyszczeć wśród osób mających pojęcie, ale to wtedy znów komandir, którego nie pragniesz - "Desert Shield" oficjalny wypust (a nie późniejsze). Werk, koperta i wskazówki są na bazarku, tarcza do znalezienia na popularnych serwisach aukcyjnych.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomyślałem, że warto zapytać - kupię/zamienię się na Kirowskiego jak ze zdjęcia.
 
Stan dowolony, może być sama tarcza - grunt by miała 2 belki. Jestem gotowy oddać najrzadsze zegarki jakie mam oprócz Kirowskich. Jeśli ujawni się właściciel takowego, zainteresowany transkacją - na priv chętnie złożę ofertę.

​(Krzysztof, mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko, że użyłem Twojego zdjęcia, ale to jedyne mi znane)

post-97171-0-86747900-1506108355_thumb.jpg


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przebujałem się z moją Amfibią prawie rok, czas na mały upgrade.

Czy w cenie DO 500zł znajdę coś na 3133 ? Ideałem byłby Buran albo Szturmanski.

Jak ktoś ma jakieś oferty to proszę o kontakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię sprawną kirówkę K-43. Prosze o pw.

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przebujałem się z moją Amfibią prawie rok, czas na mały upgrade.

Czy w cenie DO 500zł znajdę coś na 3133 ? Ideałem byłby Buran albo Szturmanski.

Jak ktoś ma jakieś oferty to proszę o kontakt :)

prosze 450zł

post-46659-0-53838000-1506150689_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportiwnyj na chodzie 40 zł. lodówka w ładnym stanie na chodzie w pudełku 180 , poczta 5 zeta , lub zamienię [ wiem że będzie ciężko ] na dwie tarcze z ringami do 55 g

. Lodówka sprzedana .

post-87697-0-42757800-1506169180_thumb.jpg

post-87697-0-74738100-1506169185_thumb.jpg

post-87697-0-70059300-1506169191_thumb.jpg

post-87697-0-01514500-1506169199_thumb.jpg

post-87697-0-40209300-1506169205_thumb.jpg

post-87697-0-67053000-1506169212_thumb.jpg

post-87697-0-26884400-1506169220_thumb.jpg

post-87697-0-37137000-1506169226_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok klasyczny. Piekny stan praktycznie nos.

300 z paskiem , bez paska 220

Pasek nowy recznie szyty skóra bydleca.

 

NIEAKTUALNE

post-77725-0-60137400-1506171842_thumb.jpg

post-77725-0-94575300-1506171861_thumb.jpg

post-77725-0-11193500-1506171884_thumb.jpg

post-77725-0-86053800-1506171898_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Stan bliski NOS, na bdb chodzie. 

 

Cena 150zł dla  forumowiczów 

 

9464299_IMG_0137.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałek naciągu 1,2mm do Mołni (jeden lub dwie sztuki) gwintowany na długości. Może ktoś ma w nadmiarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta uszkodzona, zerwany balans, brak koronki, szkiełko pęknięte z zarysowane, może ktoś poszukuje jako dawcy.

Cena 10 zł plus transport 5,20 zł polecony ekonomiczny, 6,80 polecony priorytet sprzedana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifIMG_20170920_192437.jpg

Zegarek po pełnym przeglądzie i regulacji; wyczyszczony, nasmarowany, na punktualnym chodzie - wyszło mi, że mieści się w minucie na dobę.

Tarcza w świetnym stanie, oryginalne szkiełko, koperta ma ryski ale nie ma tragedii, jak na ten model, to w dobrym stanie. Reszta na fotkach.

140 zł

Ed.

Bransoletka tylko dla zdjęcia, nie na sprzedaż.

  

Kolejny automat do sprzedania. Koperta w gorszej kondycji niż powyższy (foto), tarcza bardzo ładna, lecz bez jednej nóżki; zamocowana tak by nie mogła się poruszać i nie ma z nią problemu. Mechanizm jak poprzedni w świetnym stanie technicznym, po czyszczeniu, smarowaniu i regulacji na dobrym chodzie - mieści się w minucie na dobę. Bransoletka tylko do zdjęć. :) Zapraszam do zakupu i własnych ofert.

Cena ze względu na słabszy stan 85 zł.

Myślałem, że Zegarek po pełnym serwisie lepiej się ceni, ale skoro nie, to "tniemy ceny" pierwszy obniżka ze 140 na 85 zł drugi z 85 na 45.

Wysyłka poleconym priorytetem dobrze zapakowany gabaryt B 10 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, pomyślałem, że warto zapytać - kupię/zamienię się na Kirowskiego jak ze zdjęcia.

 

Stan dowolony, może być sama tarcza - grunt by miała 2 belki. Jestem gotowy oddać najrzadsze zegarki jakie mam oprócz Kirowskich. Jeśli ujawni się właściciel takowego, zainteresowany transkacją - na priv chętnie złożę ofertę.

 

​(Krzysztof, mam nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko, że użyłem Twojego zdjęcia, ale to jedyne mi znane)

Już kiedyś przyjacielu próbowałem, niestety bezskutecznie... pocieszający jest fakt, że i tak już mamy kilka kozaków w kolekcji. Spokojnie razem moglibyśmy wystawę krabów zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na zbycie dwa ładne skarby

 

Poljot 17 - stan idealny/fabryczny (majster sam się dziwił skąd to), leżał w szkatułce przez wiele lat. Na idealnym chodzie, po przeglądzie. 130 zł

 

cfdc438610db5370ea1e832f467bf95f.png

 

Zim - sub sekunda, stan bardzo dobry, na dobrym chodzie. 40 zł

 

02e5282a12f39cc4121151416ca0f9ef.png

 

Cena nie obejmuje przesyłki. Jeżeli ktoś życzy sobie więcej zdjęć, to służę pomocą na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś przyjacielu próbowałem, niestety bezskutecznie... pocieszający jest fakt, że i tak już mamy kilka kozaków w kolekcji. Spokojnie razem moglibyśmy wystawę krabów zrobić :)

Warto próbować Przemku. A dopóki nie będzie tego Kirowskiego nic nie będzie okej. :)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, żona pozazdrościła mi ruskich zegarków i teraz chce mieć swój. Ma być coś małego, najlepiej pozłacanego (choć inne opcje do rozważenia), podobają jej się te malutkie Sławy 17 kamieni na bransoletach.

 

Ma być na dobrym chodzie, raczej bez rys i przetarć, Szkiełko może być do polerki.

 

Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, żona pozazdrościła mi ruskich zegarków i teraz chce mieć swój. Ma być coś małego, najlepiej pozłacanego (choć inne opcje do rozważenia), podobają jej się te malutkie Sławy 17 kamieni na bransoletach.

 

Ma być na dobrym chodzie, raczej bez rys i przetarć, Szkiełko może być do polerki.

 

Ktoś, coś?

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/13244-kupi%C4%99-sprzedam-zamieni%C4%99-oddam/page-940?p=2089140&do=findComment&comment=2089140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kwarcowego chromowanego Łucza w kopercie "de luxe".


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poratujecie szkiełkiem do takiej sławy, nie musi być oryginał byle pasowało, nie maiłem założonego oryginału.

Niestety zahaczyłem ręką o futrynę i szkiełko pękło prawie na pół.

Pękła aż ośka balansu ale miałem mechanizm na wymianę. 

Szkiełka nie mam, potrzebuję takie dwa, jedno wypukłe zaokrąglone, bo okazało się że taki sam rozmiar ma też szkiełko w jednej mojej doxa której należy się wymiana.

post-94961-0-25440200-1506260416_thumb.jpg

zdjęcie poglądowe z internetu


Temat numer dwa, nadal poszukuję koperty do takiego zegarka, najlepiej bez przetarć, może być jakiś cały trupek, byle z ładną kopertą.

post-94961-0-52532800-1506260702_thumb.jpg

kontakt na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Kupię komandira z czołgiem z  ładnymi wskazówkami  i napisami zdiełano lub zakaz. Stan musi być nie gorszy od mojego bo to zakuszony prezent ma być.Bransoleta z epoki mile widziana.info na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.