Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi


Zegarek po pełnym przeglądzie i regulacji; wyczyszczony, nasmarowany, na punktualnym chodzie - wyszło mi, że mieści się w minucie na dobę.
Tarcza w świetnym stanie, oryginalne szkiełko, koperta ma ryski ale nie ma tragedii, jak na ten model, to w dobrym stanie. Reszta na fotkach.
140 zł
Ed.
Bransoletka tylko dla zdjęcia, nie na sprzedaż.  

Kolejny automat do sprzedania. Koperta w gorszej kondycji niż powyższy (foto), tarcza bardzo ładna, lecz bez jednej nóżki; zamocowana tak by nie mogła się poruszać i nie ma z nią problemu. Mechanizm jak poprzedni w świetnym stanie technicznym, po czyszczeniu, smarowaniu i regulacji na dobrym chodzie - mieści się w minucie na dobę. Bransoletka tylko do zdjęć. :) Zapraszam do zakupu i własnych ofert.
Cena ze względu na słabszy stan 85 zł.
 
 

 

 

Myślałem, że Zegarek po pełnym serwisie lepiej się ceni, ale skoro nie, to "tniemy ceny"  pierwszy obniżka ze 140 na  85 75 zł drugi z 85 na 45 35.
Wysyłka poleconym priorytetem dobrze zapakowany gabaryt B 10 zł. Lub inna według uznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się jeszcze ktoś wypowie ale nie sądzę żebym się mylił.

 

Na wszelki wypadek wycofuję ze sprzedaży tutaj jakby coś fotki:

http://pokazywarka.pl/rzns1i/

 

Sporu już nie mogę założyć - nawet nie mam na liście zakupionych rzeczy jakiegokolwiek aktywnego linka... Więc prawdopodobnie przepłaciłem za zwykła kopertę do komandira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta na chodzie, szkiełko pęknięte, w obu wskazówkach na delikatnie wykruszone wypełnienie 1 - 2mm, reszta widoczna na zdjęciu, werk nr 00237. Cena 8 zł + koszt wysyłki: polecony ekonomiczny 5,20zł, polecony priorytet 6,80zł sprzedany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska slava NOS z pudełkiem i dokumentami. Zegarek na chodzie ale może wymagać czyszczenia. Cena 46 zł z przesyłką. Realizacja.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damska slava NOS z pudełkiem i dokumentami. Zegarek na chodzie ale może wymagać czyszczenia. Cena 46 zł z przesyłką.

Grzechu wezmę. Priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

może ktoś widział, może ktoś wie,

poszukuję osi balansu do mołni 15 kamieniowej i 18 kamiennej 

abo  odwrotnie  :)

może ktoś widział, może ktoś ma   :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUPIĘ SZKATUŁĘ DREWNIANĄ NA 20-24 ZEGARKI

 

z szybą, dobrze wykonaną i wykończoną. Dwupiętrową.

 

Idealna byłaby taka: https://uhrforum.de/edle-schoene-uhrenbox-uhrenkasten-schaukasten-fuer-bis-zu-24-uhren-holz-optik-t81295 (chciałem poznać producenta, niestety post jest dość stary, ja nie znam niemieckiego a dodatkowo odmówiono mi rejestracji własnie przez nieznajomość języka niemieckiego :/)


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava 26j mechanizm na chodzie, oś sekundowa raczej wyłamana, stan jak widać opłakany, może przyda się komuś jako dawca.

Cena 12 zł + koszt wysyłki: polecony ekonomiczny 5,20zł, polecony priorytet 6,80zł rezerwacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Kupię pilnie kilka szkiełek do Wostoków Amfibii. Tak z 5 przynajmniej. Albo proszę o namiary na godnego zaufania dostawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostały jedynie Strieła i Amfibia Albatros Icebreaker (NOS):

 

1.200 zł

1b73cff252e4.jpg

ddb8ce92ce49.jpg

469c929cb743.jpg

decc6fee37cc.jpg

 

 

200zł:

bb94cea72340.jpg

a39bf7456616.jpg

64818e796d4a.jpg

 

 

Zapraszam.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka Slava, nie wiem co to za wypust,nazwałem ją "Cartier" :). Przywieziony z Francji kilka lat temu, wtedy też przesrwisowany. Przeleżal kilka lat nieruszany i teraz śpieszy kilkanaście minut na dobę, więc pewnie jakieś smarowanie wchodzi w grę.

Średnica 34, wysokość 8 mm. Szkło mineralne, wypukłe. Piękna szampańska tarcza w stanie idealnym. Koperta bez widocznych przetarć, złocenie nie jest chyba grube, ciekawostką jest taka sygnatura na uchu jak na zdjęciu. Cena 149 plus poczta.

Bransoleta współczesna, elastyczna wchodzi w sķład oferty. Ogólnie piękna sztuka.

149 z wliczoną już przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będzie ciężko ale szukam godzinowego oraz koła kalendarza co popycha obie tarcze w wostoku 2428. 8d2cffebead501316174b65c52a6aa08.jpg

 

Wydeptane mi5s

A od innego nie podejdzie ? np 2414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od innego nie podejdzie ? np 2414

 

gdyby tak było to bym już wczoraj zrobił. Komin godzinowej większy od 2414. dwa piny w kole co przestawiają jednocześnie datowniki. W 2414 tylko jeden. Pina można na upartego zrobić. Uciąc z 2414, podkleic i git  a godzinowe to już lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Z tego co widzę to nie są szkła do amfibii, nie wiem nawet czy będą pasowały do komadirskiego. Jakieś takie zaokrąglone.

 

 

kupilem takie szklo:

http://allegro.pl/nowe-oryginalne-szkla-do-wostoka-i6971155362.html

wg majstra  nie pasuje do komandirskiego, ale gdzies mi znalazl odpowiednie

pzdr

km

Kupowałem te szkła dla siebie i dla kolegi. Pasują i do Komandira i do Amfibi. Walczyć z nimi mi się nie chciało więc wsadziłem kopertę, szkło i pierścień doszczelniający w kieszeń i pojechałem do Wrzeszcza do zegarmistrz. 5 minut roboty, dziękuję i do widzenia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandir zielony ze spadochroniarzem, kupiony na forum. Cena: 80zł + szip Więcej info- pisać śmiało na priv. Sprzedaję bez paska.

post-71605-0-96421200-1507047149_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.