Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

PayPal to wciąż rzadkość za wschodnią granicą.

Nawet mimo tego, że na ebay jest cała masa sprzedawców z Rosji i Ukrainy posługujących się PP, to statystycznie rzecz biorąc to i tak kropla w morzu.

Na ich krajowych portalach sprzedażowych może 1/100 ma PP, a większość nawet o nim nie słyszała i nie zamierza mieć ;)

Tam u nich i tak jest tak szeroki rynek sprzedających i kupujących, że nie muszą wysyłać za granicę.

 

A tak poza tematem - Roman, pokażesz ten kuferek? Czy juz gdzieś tu był? ;)

Kuferek powiadasz.

 

Może później zrobię jakieś zdjęcia :D

Edycja

Ale na pewno nie pojawi się w tym dziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Slava lodówka na chodzie, datownik do zrobienia, wizualnie bdb - 250zł

 

9953284_IMG_0356.JPG

 

9953283_IMG_0355.JPG

 

Ważne do 20.00, potem leci na allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava lodówka na chodzie, datownik do zrobienia, wizualnie bdb - 250zł

 

 

 

Ważne do 20.00, potem leci na allegro.

 

To między 1-2 to zaciek czy wytarcie ? Między 7-8 też coś jest.

Napisz co to bo jakoś do stanu bdb nie bardzo mi pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Oooo wiedziałem ze w końcu i na mnie trafi! Hahaha :D Ale oczywiście nie komentujemy ogłoszen, po co komu regulamin.

 

Na ringu są zacieki, koperta i tarcza jest w bdb stanie jak na ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem że się narażam ale takie czasy.

Mam dbać o jakość tego forum więc się staram.

 

Gdzie to w regulaminie jest napisane że w tym temacie nie komentujemy ogłoszeń?

Wydaje mi się że wręcz przeciwnie - od strony technicznej nawet wskazane jest komentowanie inaczej mielibyśmy zatrzęsienie składaków tudzież trupków w "bardzo dobrych stanach" a tego na tym forum nie chcemy przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

W takim razie dlaczego za każdym razem, gdy ktoś ośmielił się skomentować ogłoszenie, był upominany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać przykład?

 

Umówiliśmy się tutaj że nie komentujemy cen. Natomiast co do spraw technicznych to jak ktoś wystawi składaka to mamy udawać że to nie jest składak?

Wojciech - przecież Ty tu jesteś od lat, myślałem że zależy Ci na tym aby jakość tego forum a w szczególności tego działu była na jak najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam ostatnią sytuacja toczyła się zegarka wystawionego na firmowym bazarku, a tam komentować nie wolno. Ten temat nie ma takich restrykcji.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeśli ta Slava jest w stanie bardzo dobrym to trochę zaczynam się obawiać jak może wyglądać tu zegarek w stanie dobrym a co dopiero dostatecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

O ile dobrze pamiętam ostatnią sytuacja toczyła się zegarka wystawionego na firmowym bazarku, a tam komentować nie wolno. Ten temat nie ma takich restrykcji.

 

Skoro nie ma takich restrykcji, to nie obowiązuje tu również "Zalecany opis stanu zegarka wg wytycznych, aby umożliwić proste pokazanie rzeczywistego obrazu przedmiotu sprzedaży".

Czyli opis stanu zegarka to subiektywna ocena sprzedającego i oglądających.

Dla jednego może on być w super stanie, dla innych totalnym trupem.

 

Jeśli ta Slava jest w stanie bardzo dobrym to trochę zaczynam się obawiać jak może wyglądać tu zegarek w stanie dobrym a co dopiero dostatecznym.

jw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro nie ma takich restrykcji, to nie obowiązuje tu również "Zalecany opis stanu zegarka wg wytycznych, aby umożliwić proste pokazanie rzeczywistego obrazu przedmiotu sprzedaży".

jw.

Chodziło mi o zwracanie uwagi na wątpliwości co do właśnie stanu zegarka w opisie i zdjęć.

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stanie bardzo dobrym jak na swoje lata i warunki ekstremalnego użytkowania i gra muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam ostatnią sytuacja toczyła się zegarka wystawionego na firmowym bazarku, a tam komentować nie wolno. Ten temat nie ma takich restrykcji.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Poprzednia dyskusja z moim udziałem też dotyczyła wpisu tutaj a nie oferty na bazarku.

 

Stan bardzo dobry to stan bardzo dobry i nie udziwniajmy tego na własne potrzeby. Widoczne zacieki wykluczają stan bardzo dobry i żadne subiektywne postrzeganie nie ma tu nic do rzeczy.

 

Proszę - dwa zegarki. Jeden ma ponad sto lat i jest w stanie bdb drugi ma ponad 80 lat i stan już jest gorszy.

Czy przy jednym mam napisać - stan bardzo dobry a przy drugim - stan bardzo dobry jak na ponad 80cio letni zegarek? Czy powinienem napisać że przybrudzona tarcza? :)

 

post-47356-0-48444300-1510398829_thumb.jpg

 

9954658_IMG_20171111_120812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Roman, nie podałeś cen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę :D

 

A tak na serio.  Potrafimy szukać i wskazywać niedoskonałości np. na Allegro, obrzucać innych " gnojem"  a nie widzimy tego co dzieje się na forumowym bazarku. W dalszym ciągu twierdzę że powinny być jasne i proste zasady komentowania ofert na bazarku. Komentowania od strony technicznej a nie od strony subiektywnej.

W zupełności nie rozumiem dlaczego nie można komentować cen na bazarku ?  Jeżeli mozna wrzucić do wątku " Nie przepłacajcie ...'  ofertę na Alle na  Wostoka za powiedzmy 100 zł  a potem pojawia się taki sam Wostok na bazarku za powiedzmy 200 zł to dlaczego mam tego nie skomentować?

 

Napisałem w innym wątku że pod latarnią najciemniej - na bazarku w polskich zegarkach jeden z forumowiczów sprzedaje totalnego składaka: Blonexa w złoconej kopercie z Poljota De Lux za straszną cenę. I co ? I nic. Brak reakcji kogokolwiek. Można? 

 

Parę dni temu napisał do mnie na PW jeden z Forumowiczów dosyć mocno udzialający się na Forum: Tutaj niestety od jakiegoś czasu atmosfera gęstnieje.

 

Niech to niektórych trochę da do myślenia. :(

 

Edit.  A żeby nie było że nie na temat. To sprzedam takie spore pudełko z werkami od radzieckich. Werki do damskich i męskich. Sprawne i nie sprawne. Sporo do grzebania i jak dawcy części. Jest tego ponad 3 kilo. Cena - 100 zł za 1 kg. Razem wyszło by ponad 300 zł. Powiedzmy niech bedzie 200 zł + wysyłka wg. PP.

 

post-26962-0-56868300-1510403528_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie. Po co te ciągłe kopanie się.

Koń jaki jest każdy widzi. Umówmy się: oferta, cena i przynajmniej dwa zdjęcia tarcza i werk. Resztę zostawmy sprzedającemu i kupującemu. Ludzie mają oczy. Jeśli ktoś coś szuka, albo potrzebuje to dogada się jeden z drugim na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Tu chodzi tylko i wyłącznie o RZETELNE opisywanie stanów tego co jest sprzedawane.

Myślę, że wchodząc na forum w tym dziale nie powinno być koloryzowania jak na znanym portalu aukcyjnym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dokładnie uważam tak samo jak pabloo_ :D Tylko że te dwa zacieki widać jak na dłoni, więc dyskusja nad nimi nie miała i tak sensu :D A stan techniczny, czyli to, czego nie widać na zdjęciu, opisałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zamiast pisać stan bdb db czy idealny pominąć to całkowicie lub napisać stan wizualny proszę ocenić samemu a dalej opisać rzetelnie stan techniczny oraz widoczne mankamenty☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dalej tej pisaniny on napisał co uważa, a ty kupuj co uważasz.

Nikt nikogo tu nie zmusza do zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy patrzy z punktu widzenia doświadczonego użytkownika. Proszę spojrzeć z punktu widzenia kogoś kto się nie zna i widzi "stan bdb"

Ilu z nas na początku przygody zegarkowej było rozczarowanych zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako niedoswiadczona osoba wręcz oczekuje od tego forum że każda oferta która nie do końca opisuje rzetelnie stan techniczny zegarka czy też jest mocno zawyrzona cenowo zostanie skomentowana przez kogoś doswiadczonego, tym bardziej że oferty z poza forum są szeroko komentowane bez ograniczec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.