Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaffay

Witam,

 

jeżeli ktoś ma na sprzedaż to chciałbym nabyć zegarek Aviatora lub Vostoka (lub inne, może być używany jeżeli w dobrym stanie). Jeżeli chodzi o wygląd to chodzi mi o zegarki "lotnicze" lub "divery"/"submarine". Do 600 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

no i mam problem, znalazłem działający moduł do unirty sterowanej magnesem, ale jedna z baniek szklanych (w której znajdują się blaszki zwierane pod wływem przyłożonego magnesu) jest rozbita :neutral: - przez co nie mogę ustawić godziny

 

czy ktoś z szanownych Kolegów posiada niesprawny moduł, z którego dałoby się pozyskać taką część ?

podmiana uszkodzonego elementu jest dosyć łatwa, a w pełni sprawny moduł na pewno będzie o wiele bardziej cieszył :mrgreen: - już w drugim warelu

 

pozdrawiam

dalw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

no i mam problem, znalazłem działający moduł do unirty sterowanej magnesem, ale jedna z baniek szklanych (w której znajdują się blaszki zwierane pod wływem przyłożonego magnesu) jest rozbita :neutral: - przez co nie mogę ustawić godziny

 

czy ktoś z szanownych Kolegów posiada niesprawny moduł, z którego dałoby się pozyskać taką część ?

podmiana uszkodzonego elementu jest dosyć łatwa, a w pełni sprawny moduł na pewno będzie o wiele bardziej cieszył :mrgreen: - już w drugim warelu

 

pozdrawiam

dalw

 

Napisz do kolegi klubowego KURNAJANEK on ma ładny zbiór ledów i z tego co wiem ostatnio mu padła jedna Unitra :wink:


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jedna z baniek szklanych (w której znajdują się blaszki zwierane pod wpływem przyłożonego magnesu) jest rozbita...

dalw

 

hola!

kontaktron powinieneś dostać w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie elektronicznym

pozdro

s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hola!

kontaktron powinieneś dostać w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie elektronicznym

pozdro

s.

 

dzięki !!! faktycznie to będzie chyba łatwiejsze i szybsze rozwiązanie :mrgreen:

 

pozdrawiam

dalw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki !!! faktycznie to będzie chyba łatwiejsze i szybsze rozwiązanie :mrgreen:

 

Czy to są kontaktrony w bańkach 13x3 mm? Jeśli tak, to da się zorganizować - mam jeszcze stare klawiatury na kontaktronach.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to są kontaktrony w bańkach 13x3 mm? Jeśli tak, to da się zorganizować - mam jeszcze stare klawiatury na kontaktronach.

 

J.

 

muszę zmierzyć, ale drugi wymiar raczej dyskwalifikuje, bo z tego co pamiętam to średnica wynosi około 1mm, długość coś koło 10 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iqsebcio

 

dzięki,

widziałem tą aukcję już, jak nie znajdę nic na mieście to "uderzę" do tego sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo12
post-0-0-55725900-1330811926.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to są kontaktrony w bańkach 13x3 mm?

 

kontaktrony w unitrze mają rozmiar 6x1 a takich nikt nie sprzedaje :sad:

mam taki 9X1,5 i już jest problem bo musiałbym wiercić w module a to trochę bez sensu

dlatego szukam dalej oryginalnych

czy może ktoś znajdzie w swoich "gratach" ?

 

pozdrawiam

dalw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wałeczek do nietypowej Rakietki kupię, szukam też ładnej tarczy do Glashutte 17 jewels i podstawki do szkiełek tzn. do unieruchamiania szkła przed złapaniem w pajączka.

Rakieta 2209,- 23 kamienie, superpłaska, nie wiem czy uda mi się zdjęcie wkleić bo tu zawsze były jakieś utrudnienia a teraz jeszcze się chyba pozmieniało!


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Troszkę OT, ale czy bylibyście uprzejmi podpowiedzieć mi gdzie można oddać zegarek do chromowania? Najlepiej w W-wie (osobiście), ewentualnie mogę gdzieś wysłać. I Ile to może kosztować - chcę zrobić dobrze ruskowi za 3 dychy, a nie jakiemuś drogiemu zegarkowi. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani poszukuje radzieckiego zegarka damskiego. jest tylko jeden warunek musi byc ZIELONY. poszukuje dla mamy :lol: jak ktoś moze pomóc bede wdzieczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ładną złoconegą ruską damkę z zieloną tarczą, ale nie pamiętam jak pracuje. Jutro postaram się go wygrzebać z szuflad!


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił o jakies foto tej zielonej damki:)

i zapytam jeszcze o hmm i tu nie wiem jak sie pisze Kirowski...Kirowskie? czy ktoś ma do sprzedania zegarek tej marki? chodzi mi o model z brazową tarczą....niestety jako laik nic wiecej z siebei nie wydukam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kochani poszukuje radzieckiego zegarka damskiego. jest tylko jeden warunek musi byc ZIELONY. poszukuje dla mamy :lol: jak ktoś moze pomóc bede wdzieczny:)

zobacz tutaj:

http://allegro.pl/item358222458_zaria_dams...rcza.html#photo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamienię takiego o to Timexa na jakiegoś radzieckiego, najlepiej Rakietę...

 

img7047qj5.jpg

img7047qj5.e7eebd5566.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebowałbym taką ślicznotkę na dawcę narządów lub same elementy:

- pierścień mocujący szkiełko - w stanie BDB

- balans

 

347906919nv8.jpg

347906919nv8.752e6071c4.jpg

 

Pozdrawiam

GrzecH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię radzieckiego Poljota automata ładnego w dobrym stanie, najchętniej kształtu okrągłego ale inny też może być, może mi się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię radzieckiego Poljota automata ładnego w dobrym stanie, najchętniej kształtu okrągłego ale inny też może być, może mi się spodoba.

 

może być wymagający ingerencji zegarmistrza ?

jeśli tak to coś by się znalazło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Czy Allegrowicz www-vostok-pl jest Klubowiczem? A jeśli tak to jaki jest jego nick?

 

Dziękuję

 

PS

Przepraszam za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irek2002


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
irek2002

Wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię radzieckiego Poljota automata ładnego w dobrym stanie, najchętniej kształtu okrągłego ale inny też może być, może mi się spodoba.

 

może być wymagający ingerencji zegarmistrza ?

jeśli tak to coś by się znalazło :wink:

Jeśli ma ładną kopertę i tarczę ale mechanizm do naprawy to jestem zainteresowany - daj zdjęcia :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.