Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Sorki, że tak nudzę, ale nie chcę za dużo dokładać do interesu.

 

Sprzedam tego kirowskiego

 

email0001ke0.jpg

email0001ke0.cbfd1c8fdd.jpg

 

i cuda z tego wątku:

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=25100

 

Za 200zł. Całość po przegladzie zeg. u pnana A. Kliksa w Gdyni. Poza tym mam tokarkę i polerkę do czopów na handel ;)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miała być koperta i jest, ale niestety zegarmistrz się pomylił, bo jest to koperta do Poljota automat, ale na 23 kamienie :evil:

Karol,

 

a chrom czy złoty kolor? byłbym chętny na złoty :oops:

 

Koperta jest pozłacana, z tym że zegarmistrz ma również nową tarczę do tego modelu, no to zleciłem mu zrobienie z tego całego zegarka; w każdym razie chyba nie o taką kopertę Ci chodzi, bo to jest koperta kwadratowa do automatu 23 kamienie podwójny kalendarz.

coś takiego: http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=629

Byłem trochę zły, że nici z tej koperty do automatu 30 kamieni (bo nie mam jeszcze ani jednego Poljota 30 kamieni w kolekcji), ale z drugiej strony jestem zadowolony, bo ten Poljot kwdratowy prezentuje się całkiem nieźle :smile:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol,

no szkoda, ale trudno :wink:

 

Pilne!

potrzebuję przystawkę do wibrografu v2000? to coś na czym się kładzie zegarek. Jak to załatwię, mam dostęp do kilku kartonów nowiutkich ruskich zegarków :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pilne!

potrzebuję przystawkę do wibrografu v2000? to coś na czym się kładzie zegarek. Jak to załatwię, mam dostęp do kilku kartonów nowiutkich ruskich zegarków :cool:

 

Bóg Cię opuścił? Na niemieckim ebay jest tego od cholery i jeszcze trochę, ale w Polsce z narzedzi nie ma nic... Można zrobić, ale jeżeli to nasz krajowy, to we wrześniu kupuję cały wibrograf krajowej produkcji, ale za ruski zegarek nie oddam mikrofonu... Co dasz w zamian?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne!

potrzebuję przystawkę do wibrografu v2000? to coś na czym się kładzie zegarek. Jak to załatwię, mam dostęp do kilku kartonów nowiutkich ruskich zegarków :cool:

 

Bóg Cię opuścił? Na niemieckim ebay jest tego od cholery i jeszcze trochę

 

jakoś nie umiem znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Niestety Kszysiek musisz szukać sam, bo regulamin zabrania wklejania linków z serwisów aukcyjnych...

 

Jak ostatnio to przegladłem (jakiś tydzień temu) gość wystawiał kilkanaście wibrografów "kartkowych". Napewno można coś dopasować, tylko kasa... Słabo (prawie wcale) znam niemiecki i nic już więcej nie pomogę... Poza tym widziałem naszą TDB-8 za 5kzł (1200euro kosztuje nowa boley) i krajowy wibrograf, więc szukaj. Mówią, że dla chcącego nic trudnego. Podejżewam, że stary mikrofon można naprawić, wystarczy odrobina samozaparcia.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie chciałby się ktoś może pozbyć jakiegoś ładnego Aviatora? Nie mam określonego modelu - jeśli ktoś ma coś na zbyciu proszę o jakąś fotografię, bądź inne namiary na model. Wszelkie oferty prosiłbym na PM.

Naszło mnie ostatnio na coś współczesnego - szkoda mi moich zabytków na codzień :wink:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tiret do Poljota Striely kaliber 3017. Zegarmistrz twierdzi, ze ktos go wczesniej uszkodzil i ze juz dlugo nie pociagnie - sugeruje poszukac nowej czesci. Wiec jakby ktos mial (badz caly mechanizm) na zbyciu to prosze o wiadomosc.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje tiret do Poljota Striely kaliber 3017. Zegarmistrz twierdzi, ze ktos go wczesniej uszkodzil i ze juz dlugo nie pociagnie - sugeruje poszukac nowej czesci. Wiec jakby ktos mial (badz caly mechanizm) na zbyciu to prosze o wiadomosc.

 

Cześć

 

Bez urazy, ale mechanizmy nie rosną na drzewach. Skoro trzeba wymienić tylko tiret, to po kiego grzyba Ci mechanizm? Poza tym było mało tych zegarków na naszym rynku. Poza tym skoro jeszcze "ciągnie", to nie można nic z nim zrobić, czy dorobić nowy?

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na mechanizmach. Zegarmistrz powiedzial tak: szukac powoli tiretu bo ten co jest, dlugo nie wytrzyma (mam zalecone unikanie wyciagania koronki), a jakby byl do nabycia caly mechanizm, to tez wziac, na czesci - wlasnie dlatego, ze rzadki.

 

Stad moj post.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na mechanizmach. Zegarmistrz powiedzial tak: szukac powoli tiretu bo ten co jest, dlugo nie wytrzyma (mam zalecone unikanie wyciagania koronki), a jakby byl do nabycia caly mechanizm, to tez wziac, na czesci - wlasnie dlatego, ze rzadki.

 

Stad moj post.

 

Zanieś go do dobrego majstra czy pogadaj z panem Safinowskim. Rzeczowy facet i napewno coś wymyśli. Akceptuje równierz wysyłkę (tego jakoś nigdy nie zrbiłem, ale kilka razy pogadałem). Mieszkałbyś w Gdyni, to bym coś poradził, czy ktoś by Ci to zrobił... Zawsze można coś dopasować.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego zegarmistrza leży sobie Sława - kwarc (Pepsi :mrgreen: ). Pomyślałem sobie, ze może by ją ożywić, ale niestety ani drgnie :cry: Rozważaliśmy chitry plan wsadzenia do środka jakiejś Miyoty, ale ponoć potrzebny jest mechanizm dużych rozmiarów (wot, sowietskaja technika, gniostja nie łamiotsja :mrgreen: ). Ma ktoś może taki kwarcowy mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mojego zegarmistrza leży sobie Sława - kwarc (Pepsi :mrgreen: ). Pomyślałem sobie, ze może by ją ożywić, ale niestety ani drgnie :cry: Rozważaliśmy chitry plan wsadzenia do środka jakiejś Miyoty, ale ponoć potrzebny jest mechanizm dużych rozmiarów (wot, sowietskaja technika, gniostja nie łamiotsja :mrgreen: ). Ma ktoś może taki kwarcowy mechanizm?

 

Kali mieć, a co ty dać? Poza tym miyotę można włożyć, pierścień dorobić, wałek wytoczyć czy jakieś przedłużenie stzrelić :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już nie będzie to :wink:


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to już nie będzie to :wink:

 

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :)

Jednak orginał to orginał, a nie sława z chinolkiem w srodku...

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kali mieć, a co ty dać?

 

Pozdro

 

It depends on co Kali chcieć.

 

Suportu ani stołu krzyżowego u mnie niet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kali mieć, a co ty dać?

 

Pozdro

 

It depends on co Kali chcieć.

 

Suportu ani stołu krzyżowego u mnie niet.

 

To najważniejsze rzeczy :) Szukam jeszcze "dupereli" do tokarki lorcha 6mm, amerykanki <0,8mm :) Poza tym kieszonkowych zegarków i przedwojennych cudaków. Może być jeszcze ajkieś inne narzędzie np. penseta do zdejmowania wskazówek czy prostowania czopów :lol:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pupa :cry:

Chyba, że sprzedasz.

 

A osie do agatów, tarcza do rakiety z 2xdatownikiem czy komandirskiegoz okrętem, przystawkę do wiesny (oś balansowa), lamoy elektronowe,...?

 

Może propozycję podeślij na pw. Zegarek w sumie cały, ładny i na chodzie. Chyba był z kalendarzem.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pupa :cry:

Chyba, że sprzedasz.

 

A osie do agatów, tarcza do rakiety z 2xdatownikiem czy komandirskiegoz okrętem, przystawkę do wiesny (oś balansowa), lamoy elektronowe,...?

 

Może propozycję podeślij na pw. Zegarek w sumie cały, ładny i na chodzie. Chyba był z kalendarzem.

 

Pozdro

 

Komornik, czytając Twoje propozycje wymiany, to tak naprawdę nikt nie ma szans ich spełnić. Proponujesz kolekcjonerom zegarków części które ich interesują, a sam oczekujesz w zamian rzeczy z kosmosu, których większość z nas nie było dane nawet widzieć :???:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to pupa :cry:

Chyba, że sprzedasz.

 

A osie do agatów, tarcza do rakiety z 2xdatownikiem czy komandirskiegoz okrętem, przystawkę do wiesny (oś balansowa), lamoy elektronowe,...?

 

Może propozycję podeślij na pw. Zegarek w sumie cały, ładny i na chodzie. Chyba był z kalendarzem.

 

Pozdro

 

Komornik, czytając Twoje propozycje wymiany, to tak naprawdę nikt nie ma szans ich spełnić. Proponujesz kolekcjonerom zegarków części które ich interesują, a sam oczekujesz w zamian rzeczy z kosmosu, których większość z nas nie było dane nawet widzieć :???:

 

Czemu? Niektórzy mieli fajne części czy dobrą kartę przetargową :) Poza tym jestem otwarty na propozycje.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci PW, ale na cuda nie licz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem Ci PW, ale na cuda nie licz :wink:

 

Pw zaginęło w akcji... Spróbuj 2 raz lub na maila.

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi 2 tarcze do pobiedy lata 50,60. z dolnym sekundnikiem okolo 29mm. I jedna z centralnym tez cos kolo 29mm 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i walek do 2609.HA to juz chyba wszystko :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.