Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

wpadła mi w ręce kostka Slavy. Mam juz jedną taką więc chętnie zamienie sie na jakiś inny zegarek, np. jakiegoś Kraba czy innego Sputnika :) Wszystko kwestia dogadania. Żeby nie było żadnych niedomówień postaram się ją jak najdokładniej opisać. Zresztą wszystko na zdjęciach widac... Nic z nia nie robiłem, nie bajerowałem, zdjęć nie retuszowałem :)

- zegarek na chodzie

- wskazówki, koronka oryginalne.

- koperta w niezłym stanie

- na krawędziach nieco poodpryskiwana tarcza ale to chyba urok tych Sław. Po założeniu koperty nie jest to juz tak widoczne

- szkiełko nieco porysowane ale do spolerowania, w lewym górnym rogu wydaje się minimalnie pęknięte, ale trzeba się przyjrzeć, żeby to zobaczyć.

 

na Alledrogo stan tego zegarka pewnie opisanoby jako bardzo dobry :rolleyes: No w sumie duzo przesady by w tym nie było w rzeczywistości wygląda duuuużo lepiej niz na zdjęciach :)

 

przy okazji zakupu pierwszej takiej Slawy chęć zaopiekowania się nia wyraził ALAMO więc w razie czego nie obrazicie się jak jego propozycje rozpatrze jako pierwsze? (o ile wogóle będą jakiekolwiek propozycje hehehe) :)

 

Wymiary orientacyjne (nie mam suwmiarki):

- szerokość 28-29mm (z koronka 30)

- wysokość 28-29mm (z uszami 36mm)

- miedzy uszami 18mm

 

 

yh2926_front.jpg

 

ba7944_mechanizm.jpg

 

tk7896_tarcza.jpg

 

hj7478_tyl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lucz złocony w b.dobrym stanie poszukiwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandirski taki jak w galerii http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=31192 ? Ile by trzeba za takie cudo wyłożyć, żeby nie przepłacić :P?


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy, poszukuję bardzo mocno tarczy w kolorze srebrnym do Slawy "lodówki" może ktoś z was ma taką w dobrym stanie a nie jest mu potrzebna to chętnie odkupię.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Abuk
szanowni koledzy, poszukuję bardzo mocno tarczy w kolorze srebrnym do Slawy "lodówki" może ktoś z was ma taką w dobrym stanie a nie jest mu potrzebna to chętnie odkupię.

pozdrawiam

 

 

Ja nadal poszukuję pierścienia do slavy lodówki z czarną tarczą, ale jak komuś zostanie pierścień od innej wersji to chętnie przygarnę, najwyżej zrobię składaka na czas poszukiwania właściwej B)

Tak tylko się przypominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaka jest wartość Rakety "patelni" w niezłym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

post-0-0-07028700-1331123347.jpg

post-0-0-49880000-1331123347.png

 

post-0-0-78779600-1331123348.jpg

post-0-0-16089000-1331123349.png

 

zamienia dwa cykajace ale do drobnych remontow na jednego na dobrym chodzie,prosze o pw B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jaka jest wartość Rakety "patelni" w niezłym stanie?

 

wartość powiadasz, ja za moją w stanie takim, że beż koronki, z włosem i szkłem do wymiany zapłaciłem 8 zł. Znajomy zegarmistrz doprowadził ją do stanu takiego jak pokazywałem na zdjęciach w wątku "nowe nabytki" za 40 zł i biega jak szalona i swietnie wygląda. No ale to wszystko zależy od tego w jak niezłym stanie jest, jak w niezłym to jestem skłonny ją od Ciebie kupić. Jakbyś chciał to daj znać na PW.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-22414-0-51056300-1331123382.png<

post-22414-0-13729900-1331123382.jpg


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale bazar znajduje się oferta sprzedaży, a w zasadzie zamiany mojego seiko. Chętnie wymienię na jakąś amfibię z tych nowszych najlepiej, albo jakieś inne ciekawe coś ;)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jeśli te dwa modele Ci się podobają to lepiej odwiedzić jakiś bazarek i poszukać takich dwóch zegarków w lepszym stanie i z tamtych coś zrobić bo te wyglądają strasznie kiepsko chyba , że akurat te dwa stanowią sentymentalną pamiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jak ktoś jest zainteresowany to mam na sprzedaż trochę używanych tarcz

cena z wysyłką 15 zł

 

post-6777-0-20869200-1331124088.jpg

post-6777-0-12760600-1331124090.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam tarcz do poniższej Sławy i Wostoka. Dalw, nie masz czegoś takiego w tym, co sprzedajesz?

 

post-23025-0-71769100-1331124163.jpg

post-23025-0-10350100-1331124164.png

 

post-23025-0-57500600-1331124165.jpg

post-23025-0-95883600-1331124165.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crayzee

wśród tych - jak widać nie mam - ale postaram sie poszukać wostoka bo coś mi świta.....

 

 

aha ! oczywiście - 15 zł to cena za wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli których z szanownych kolegów chciałby się rozstać z "księżycową" Rakietą z okrągłymi wskazówkami, chętnie odkupię. Jakby coś to prosze o PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

crayzee

popatrz wyzej ,

własnie chce mienic

te które szukasz

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę zapytać ile jest warta i ile moge wyżyłować na aukcjach wiadomego serwisu za kieszonkową Mołnię NOS , bardzo podobna do tej. W "mojej" napisy są alfabetem łacińskim a u dołu tarczy jest napis: made in ussr.

 

post-26957-0-88343800-1331124824.jpg

 

zdjecie zapożyczone z http://www.allegro.pl/item557879490_przepi...yta_molnia.html[/url]

 

- bez papierów ale jednak NOS, nakrecony może kilkanaście razy ku uciesze dzieci właściciela, nigdy nie otwierany ani nic takiego. Zegarek najprawdopodobniej z konca lat '80 (na tarczy pisze j.w), kupiony na początku lat '90 od "ruskich" na bazarze, w czasach gdy wozili wszystko i wszedzie, na każde polskie targowisko. Nie mam puki co własnych zdjęć, jesli uda mi sie ją odkupić, to zrobię fotki, ale mechanizmu nie bede otwierał bo się boję podrapać tym bardziej ze nie mam do dyspozycji nic poza nożem i małym śrubokrętem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
crayzee

popatrz wyzej ,

własnie chce mienic

te które szukasz

:lol:

 

 

Felek,

 

Czy ta tarcza jest koloru złotego, czy srebrnego?

Kłopot w tym, że kupiłem 2 Wostoki - jednego ze złotą tarczą w stanie idealnym i drugiego ze srebrną, która kwalifikuje się do wymiany. Twoja na zdjęciu wygląda na złotą, więc nie zwróciłem na nią uwagi wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.