Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję tarczy do tego Poljota:

 

img9491.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się prawdopodobnie wygłupię ale potrzebuję kopertę do Poljota de Lux

I jeszcze w dobrym stanie ;)

Proszę, proszę, proszę

 

No tak, nie napisałem o którego chodzi.

Nakręcany 23 kamyki.


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się prawdopodobnie wygłupię ale potrzebuję kopertę do Poljota de Lux

I jeszcze w dobrym stanie ;)

Proszę, proszę, proszę

Automata 29 jewels?


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wskazówek z białym wypełnieniem do Sławy lodówki, może być sama godzinowa.


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarcze do Cornavinów. Modele i stan nieistotne rozważę każdą ofertę. Najlepiej pisać na pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się prawdopodobnie wygłupię ale potrzebuję kopertę do Poljota de Lux

I jeszcze w dobrym stanie ;)

Proszę, proszę, proszę

 

No tak, nie napisałem o którego chodzi.

Nakręcany 23 kamyki.

 

To poszukaj Łucza. Doskonale zachowane egzemplarze na bazarkach chodzą po 30-40zeta a koperty zdaje się są te same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41997-alfa/

 

dokładam alfe dla fanów polskich zegarków ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 2 balanse do Łucza (de luxe)

Mogę "zapłacić" szkłami plexi w dowolnym rozmiarze lub inne propozycje!?


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzieś kilka wraków 2209 23j. Poszukam. Jeśli balanse będą sprawne to odezwę się w ciągu 2 dni na PW, jeśli będą to faktycznie wraki to nie będę zawracał głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam koperty do Moskwy. Takiej jak na fotce kolegi rproch'a (mam nadzieję, że się nie obrazi za podlinkowanie zdjęcia ;) )

 

post-7522-0-35778600-1331342062.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij się za jakis tydzień na pw. - mam kilka moskw w stanie złomowym to może któras nada się na dawcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam koperty do Moskwy. Takiej jak na fotce kolegi rproch'a (mam nadzieję, że się nie obrazi za podlinkowanie zdjęcia ;) )

 

post-4379-0-72758900-1331342241.jpg

 

Ale ta koperta to zwykła duża Pobieda! Taka jak ta:

 

6bdf0dce06eb90c8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwy z cyferblatem o wiekszej srednicy i ze zlotymi wskazowkami montowane byly tylko w zlote koperty/piekne "kraby"/.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirku

Mam przepiękną kopertę z Pobiedy. Ale nie wiem czy akurat ten rozmiar będzie pasował. Kupiłem ją jakiś czas temu jako dawcę, ale okazało się, że ta druga Pobieda mimo, ze wygląda tak samo to jednak całkiem inna jest. Zegarmistrz mi tłumaczył, że to z dwóch różnych fabryk wyszły. Zrobię zdjęcie i Ci podeśle. Miałem ją właśnie na allegro wystawiać. Tylko jak mówię, nie wiem czy to akurat ten rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje orginalnej koperty do tego Łucza bo ta którą widać jest od kwarca i cały werk z tarczą w niej lata ;)

 

 

 

post-29548-0-23620900-1331344441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje orginalnej koperty do tego Łucza bo ta którą widać jest od kwarca i cały werk z tarczą w niej lata ;)

 

Tak na prawdę to te koperty były nie tylko w kwarcach; występowały Sekondy 23j (oczywiście żółty werk) właśnie w takich kopertach (koperty te, oprócz większej średnicy wewnętrznej, miały nieco inny dekiel i były chyba bardziej płaskie). Mechanizm nie latał, bo zastosowano w nich dłuższe blaszki mocujące ("łapki" ;) ). Podejrzewam, że ciężko będzie zdobyć oryginalne blaszki, ale wiem, że można je podpasować od Poljota 16/17 j (2408/2409) takiego jak ten:

http://www.ussrwatch...p?g2_itemId=735

Blaszki te są minimalnie dłuższe - małe podpiłowanie załatwi sprawę, ale decyzja czy chcesz się w to bawić należy do Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to te koperty były nie tylko w kwarcach; występowały Sekondy 23j (oczywiście żółty werk) właśnie w takich kopertach (koperty te, oprócz większej średnicy wewnętrznej, miały nieco inny dekiel i były chyba bardziej płaskie). Mechanizm nie latał, bo zastosowano w nich dłuższe blaszki mocujące ("łapki" ;) ). Podejrzewam, że ciężko będzie zdobyć oryginalne blaszki, ale wiem, że można je podpasować od Poljota 16/17 j (2408/2409) takiego jak ten:

http://www.ussrwatch...p?g2_itemId=735

Blaszki te są minimalnie dłuższe - małe podpiłowanie załatwi sprawę, ale decyzja czy chcesz się w to bawić należy do Ciebie :)

 

 

Jednak chciałbym oryginał ;) Próbowałem już kombinować troszke dorobiłem łapki z wskazówek ale po jakimś czasie znowu sie rozruszał ;) wiec nadal prosze o pomoc w tej sprawie jak by ktos miał na zbyciu niech pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzieś kilka wraków 2209 23j. Poszukam. Jeśli balanse będą sprawne to odezwę się w ciągu 2 dni na PW, jeśli będą to faktycznie wraki to nie będę zawracał głowy.

Dzięki piękne za chęci,- już mam!!!


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.