Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miłośników rosyjskich i radzieckich czasomierzy,

 

Sprzedam lub wydzierżawię domenę www.poljot.co. Łatwa do zapamiętania, duża ilość odwiedzin - stwórz swoją stronę i zamieść pod popularnym adresem.

 

Propozycje na [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJĘ:

-kwarcowego mechanizmu Rakety 2356 lub innych podobnych (wymiarowo).

-zegarków z tarczą "medyczną" (do pomiaru ciśnienia)

-zegarków z motywami kosmicznymi (od sputników po jakieś sławy z promem Buran na tarczy itd.)

 

Z góry dziękuję za oferty i pozdrawiam :unsure:


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę, gdyby ktoś miał na zbyciu srebrne wskazówki z białym wypełnieniem do Sławy "lodówki", to chętnie odkupię.


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję mołni 3602,

może być sam werk, a może w kieszonce.

pzdr


..,.,..,...♫♪♫♪♪♪♫♫♪..,.,,.,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJĘ:

-kwarcowego mechanizmu Rakety 2356 lub innych podobnych (wymiarowo).

-zegarków z tarczą "medyczną" (do pomiaru ciśnienia)

-zegarków z motywami kosmicznymi (od sputników po jakieś sławy z promem Buran na tarczy itd.)

 

Z góry dziękuję za oferty i pozdrawiam ;)

 

Tarcza medyczna służy do pomiaru tętna a nie ciśnienia. Jak chcesz mogę Ci pomóc załatwić, ale ze względu na obecne szaleństwo za tymi modelami, ceny są "znaczne" - około 200? za NOS z papierem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu chętnie kupię werki 2214 z kalendarzem, albo bliźniaka 2209 bez kalendarza. Mogą być zasyfione ale byle by były kompletne i nieuszkodzone. Info proszę na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pierścienia centrującego do sekondy (poljota) budzika, ewentualnie chętnie kupię całego trupka z pierścieniem centrującym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś pytał o radzieckie bransolety. Mam na zbyciu ładną poljotowską. Oddam za symboliczne piwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poszukuje szkielka do tej rakiety,oraz koronki do naciagu,jest ona nakrecana na walek,odkrecila sie i przepadla gdzies przy majsterkowaniu.Szkielko uleglo destrukcji przez przypadkowe uderzenie.Bylbym wdzieczny za pomoc,bo zegarek mam na super chodzie,a teraz ma przymusowa rekonwalescencje w pudelku :(post-32395-0-81952300-1331597544.jpg

By janushzygmunt at 2010-09-28

 

Sprzedam lub zamienie tez oto tego poljota,na chodzie,ale szkielko ma pekniecie i ubytek,tarcza,ma ubytek w malaturze na 9h,oraz tak jak w przypadku Rakiety,odkrecila sie koronka :) Po przykreceniu prowizorycznej ale nieladnej,zegarek nakrecony chodzi ladnie,mehanizm jest ok

post-32395-0-35768900-1331597546.jpg

By janushzygmunt at 2010-09-28

 

Oraz do sprzedania lub zamiany oto kieszonkowa Molnija,stan wizualny bardzo dobry,do niedawna chodzila,ale za mocno docisnealem,i chyba ""przekrecilem sprezyne"" nie wiem,ale nie chce sie nakrecic w prawo(do gory) w lewo(w dol)kreci sie,a po odciagnieciu naciagu daje sie normalnie ustawic godzine.Zegarek dzialal bardzo dobrze.post-32395-0-91243800-1331597554.jpg

By janushzygmunt at 2010-09-28

post-32395-0-02301800-1331597556.jpg

By janushzygmunt at 2010-09-28

POZDRAWIAM I DZIEKUEJ ZA WSZELKA POMOC W SPRAWIE RAKIETY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź z tą rakietą do zegarmistrza, to Ci to szkiełko i koronkę wstawi. Koszt wstawienia szkiełka to jakieś 5 zł. Mam tylko nadzieję, że masz ten ring w które wstawia się szkiełko (on się chyba luneta nazywa). Nie idź tylko do pierwszego lepszego zegarmistrza bo często sa to bateryjkarze i za drobne usługi liczą sobie nie wiadomo jakie pieniądze, gdzie w Twojej okolicy jest prawdziwy majster to już musisz zapytać kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzieki :) wolalem wczesniej zapytac tutaj na forum,czy ktos moze poratowac,bo wlozenie szkielka do tej rakiety jest proste,tak,mam ten ring.Nakrecenie koronki tez jest bajka,ale wlasnie,w kato jest kilku zegarmistrzow,ale znalezienie uczciwego to klopot,tak jak piszesz bateryjkarze hehe.Jeden facet mnei rozwalil,jak zanioslem mu moja Strele,pytalem o czysczenie i jakies tam dupsy,a on mi na to"Panie takich zegarkow juz sie nie produkuje,to sie nie oplaca,lepiej qwarca kupic" :(:):D no to ja wysiadam hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

znalezienie uczciwego to klopot,tak jak piszesz bateryjkarze hehe.Jeden facet mnei rozwalil,jak zanioslem mu moja Strele,pytalem o czysczenie i jakies tam dupsy,a on mi na to"Panie takich zegarkow juz sie nie produkuje,to sie nie oplaca,lepiej qwarca kupic" :(:) :) no to ja wysiadam hehe

Właśnie tak jest, jak mówisz. Jak ja nie cierpię tych pożal się Boże "fachowców" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Jak cos to moge zrobic Ci te zegarki (szkielko, koronki,sprezyna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Co do tego werku, to mam takowy, tylko , że koronka jest urwana, a wałek wewnątrz- nie mam czasu tego wyciągać i sprawdzać. Nie wiem czy działa. Dam Ci go. Jutro będę w Dąbrowie (liczę czas w okolicy Pałacu Dzieci Zagłębia) około 8.45, 12.15,16.30 i później, ale ciężko teraz mi jest określić dokładnie.

Potrzebuję zaś bransoletki i teleskopów 9 mm do damskiej Czajki, w kolorze srebrnym, ewentualnie teleskopów oraz nowego paska o tym rozmiarze- kolor w sumie obojętny.

Potrzebuję też paska o szerokości 12 mm, kolor inny niż czarny i brązowy- kupiłem zegarek dla dziecka, gdzie wskazówki mają kształt kredek ;)

P.s. Najlepiej odpisuj na maila- szybciej przeczytam.

 

Witaj

Ja mam całą czajkę z bransoletką w idealnym stanie.Jak napiszesz bezpośrednio na mój adres to wyślę Ci zdjęcia i dogadamy się jak możesz dostać za nie wielka kwotę.

Mam również wiele rozebranych mechanizmów jako częsci zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Władysław

Witam

Poszukuję tarczy do radzieckiego mechanizmu 2409A,który został wypuszczony z okazji Olimpiady "Moskwa 80"

Więcej szczegółów bezpośrednio pod adresem:

Wyślij e-mail

Jak wygląda taka tarcza? pokażę zainteresowanym.

Tarczę kupię lub wymienię na inne części.

Jeśli ktoś posiada,proszę o kontakt.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-64070200-1331598279.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to moge zrobic Ci te zegarki (szkielko, koronki,sprezyna).

 

A ile bys policzyl,za nakrecenie koronki i wstawke szkielka do tej rakiety??Bo tego poljota sprzedam,i na molnije juz jest kupiec.Jesli nie chcesz tutaj odp,to prosze na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem takiej kwarcowej Sławy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38fb476051900222.html , http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9db942ee53ef4491.html, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e57054ecacfb8e6f.html

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś o tym zegarku, jego lata, dostępność typu "pospolity - rzadki", ewntualnie podać przybliżoną wartość. Przeglądałem kilkakrotnie tzw. "ruski", ale jakoś go nie spotkałem. Rozpatrzę ewentualne propozycje kupna. No i to chyba tyle. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość pospolity model na czesto spotykanym mechanizmie II generacji. Wartość chodzacego jakies 30-50zł, nie więcej.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Św. Matyldo, aże 30zł tylko w niskim pułapie chmur? odliczając cenę paska i baterii to będzie mniej niż 15zł. To już niech sobie leży u mnie na spokojnej emeryturze, a jak stół sie kiedyś rozchybocze to będzie co pod nogę podłożyć :) dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zapytanie Panowie i Panie,kto mnie poratuje szkielkiem do tego Poljota automatic 23 j ??

PS:NIEZJARANYM :)

post-32395-0-82366600-1331598680.jpg

By janushzygmunt at 2010-09-28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.