Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaido2

Szkielkiem i lepsza tarcza do tego automata moge Cie poratowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może akurat macie trochę niepotrzebnych częsci? Kupiłem już wprawdzie potencjalnego dawce za 8,50, ale jest ładny, kompletny i trochę szkoda, ale jak nie będzie wyjścia, to go rozbiorę. Może jednak macie coś w złomie?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/49331-czesci-do-zima/


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może macie w zakamarkach szuflad niepotrzebny sprawny mechanizm 2409 i chcielibyście wymienić go na złotówki lub jakieś inne radzieckie precjoza?

Próbuję reanimować Wostoka 17 kamieni, ale naprawa jego mechanizmu jest skrajnie nieopłacalna.

Poratujcie proszę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Pewnie ze macie :) Tylko ze V2409 jest 18j,vostoki 17j tez mam jednak to nie jest 2409.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze macie :) Tylko ze V2409 jest 18j,vostoki 17j tez mam jednak to nie jest 2409.

 

;)

Nie wiem czy myślimy o tym samym...?

 

http://www.christophlorenz.de/watch/movements/w/wostok/wostok_2409.php

 

post-31520-0-07396900-1331599347.jpg

 

post-31520-0-43681900-1331599348.jpg

 

Nie znam się, ale wszystkie informacje jakie mam na temat 2409, mówią że jest to mechanizm 17-to kamieniowy.

W każdym razie potrzebuję taki mechanizm jak w linkach i na zdjęciach powyżej :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Zgadza sie, moj blad, pomylilem z 2209/14.Te 2409 tez mam tylko musze sprawdzic w jakim sa stanie.O ile pamietam to niektore zyja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Moge sie pozbyc,zreszta mam tego troche i az tyle nie jest mi potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Wybaczcie, że pierwszy post w tym temacie, jednak w innych nie mam nic do powiedzenia.

 

Chciałbym zakupić jeden egzemplarz zegarka komandirskiego, czyli amfibię. Koniecznie z datownikiem.

 

Bardzo spodobały mi się rosyjskie zegarki, i chciałbym swoją przygodę zacząć właśnie z takim cudeńkiem.

 

Proszę o kontakt mailowy, ponieważ na forum nie zawszę mogę wejść: mój adres to [email protected]

 

Kwoty jaką mogę wydać celowo nie podaję, ponieważ wiadomo, chciałbym wydać jak najmniej :) Czytałem tu na forum, że na Allegro się przepłaca, więc nie chcę rzucać porównawczymi kwotami.

 

 

Druga sprawa - chętnie zakupię jakiś ładny delikatny pasek do damskiej pozlacanej Slavy. Znalazłem go w barku, jest prześliczny i chętnie odrestaurowałbym go dla żony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Nieraz sie przeplaca, nieraz kupuje za pol darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, ze najbardziej przepłaca się za niesprawdzone radzieckie kwarce. Zawsze są zepsute i przeważnie na dobre :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika, ze najbardziej przepłaca się za niesprawdzone radzieckie kwarce. Zawsze są zepsute i przeważnie na dobre :)

 

To masz jakiegoś pecha - ja właśnie na Allegro kupiłem w sumie 4 radzieckie kwarce, wszystkie opisywane były jako niesprawne, a wymagały jedynie wymiany baterii (po wymianie chodziły ale ja i tak wolę profilaktycznie przeprowadzić czyszczenie części mechanicznej). Dodam, że łączna suma jaką zapłaciłem za te cuda nie przekroczyła 50 PLN, a wszystkie werki były kalibru 2356.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, 2356 jest już o wiele lepszy, choć często są zasyfiałe od wylanej baterii. Wcześniejszy 3056 (czy inny I generacji - taki z podówjną datą) to natomiast niebezpieczna rzecz, od pewnego czasu wiem, ze już nie kupię zadnego niechodzacego, nioesprawdzonego, bez baterii itp. Musi chodzić, bo to chyba bardzo awaryjny i delikatny mechanizm. Mnóstwo poległych :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam na sprzedaż zegarek kieszonkowy marki MOLNIJA.

Jest ona w idealnym stanie wizualnym,a technicznym jestem w stanie dokładnie określić (nie działa), chyba wymaga nakręcenia.. (nie znam się)

 

Jeśli cena jest wygórowana pisać,dogadamy się - moje gg 12420770 lub mail [email protected]!! Zdjęcia są na aukcji allegro LINK -> Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo taką Zarię:

Nie aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pnanowie wiem, że towar deficytowy, ale jakby ktoś miał to kupię wskazówkę sekundową do takiej lodówki:

post-21952-0-98548100-1331601655.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A ja chętnie odkupię wskazówkę godzinową :lol:


Maciejazz

Szukam wskazówek do Sławy "lodówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Mam takie ale bez sekundnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię zegarek, którego wskazówki były malowane radem.

 

Pozdrawiam i proszę o kontakt: [email protected]

 

 

hmmm... jakaś bomba w planach :(


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.