Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Nabędę (drogą kupna lub wymiany) mechanizm 3056 (duży kwarcok :) ). Część elektryczna może być "padnięta" ważne aby wszystkie elementy mechaniczne były sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjame za "Bóg zaplac" ładny zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne

 

czego potrzebuję? :)

 

1. Balans sprawny + wskazówki godzinowa i minutowa do Kamy

 

2. Tarcza w dobrym stanie do Starta dużego 3,6 cm

 

3. Koronkę do Moskwy

 

4. Sprawny werk do kwarcowej Czajki

 

5. Tarcza w dobrym stanie do Rodiny

 

6. Wskazówkę godzinową i minutową do 15 kamieniowej kieszonki Mołni

 

7. Pozłacane koperty x2 w bdb stanie (bez ubytków) do Poljota de Luxe 2209

 

8. Tarcza w dobrym stanie do Wympieła

 

9. Pozłacana koperta do Wołny w bdb stanie bez ubytków złota

 

10. Koronkę z godziny 3 w rakiecie z wiecznym kalendarzem

 

jakby ktoś miał poproszę o @ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję szkła do radzieckiej amfibii. Spadła na beton i pękła bidula... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję szkła do radzieckiej amfibii. Spadła na beton i pękła bidula... ;)

 

Lepiej poszukaj całej kompletnej koperty z nieuszkodzonym szkłem, bo wymiana samego szkła w Amfibii to niemalże mission imposible.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można do amfibii założyć zwykłe szkło zbrojone, tzn z tm metalowym ringiem u podstawy. Takie szkło powinien mieć każdy porządny majster. Różnica jest taka, że takie szkło nie jest takie grube, ale na pierwszy rzut oka różnica ta jest niezauważalna. Podejrzewam, że nie będziesz nurkował na 200m :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Dawno nie zamieszcalem zadnego wątku.

A teraz niestety musze poprosic o pomoc.

Który uzytkownik poratuje mnie tiretem do Poljota Strela Chrono,tego radzieckiego,kaliber 3133,albo 3017,zamieszcam fotke bo pewien nie jestem co do mechanizmu.

Obszedlem chyba wszystkich zegarmistrzow w Katowicach,dzwonie pisze,nikt nie ma tej czesci.

Bylbym wzdzieczny niezmiernie jesli ktos mnie poratuje.

Oczywiscie zaplace,przyjme,moge tez zrobic pasek.

Zegarek mam w stanie prawie szufladowym,ale niemoge sie nim cieszyc ze wzgledu na ten tiret. ;)

PORATUJCIE TOWARZYSZE! :)

post-32395-0-32949900-1302261256_thumb.jpg

post-32395-0-80756500-1302261263_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z jednym człowiekiem - ma gość sporo części do 3017 i czasami mi pomaga w takich sprawach :lol: Nie obiecuję ale napewno go zapytam - jak cos dam znać :0

 

Jak już jesteśmy przy poljocie 3017 - wciąż szukam wskazówki minutowej (zegara) do takiego modelu jak pokazał kolega powyżej.

Wciąż także poszukuję kompletu wskazówk w wersji z wypełnieniami do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabędę budzik sława, sprawny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabędę budzik sława, sprawny.

 

Mam takowy - model potocznie zwany "sputnikiem" lub "kosmosem". Czyli złoty globus z rakietką :lol: .

Chętny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja mam coś takiego do sprzedania...

Cena jest jaka jest,

widuję na allegro ludzi sprzedających zegarki MONTANA, które w wątpliwym stanie schodzą po 70 zł...

Tutaj dosłownie rarytas...

 

http://allegro.pl/zegarek-elektronika-jak-montana-prod-rosja-i1561819634.html

 

elektroniczny zegarek "zdjełany B CCCP" a nie made in china - ELEKTRONIKA:)

jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z jednym człowiekiem - ma gość sporo części do 3017 i czasami mi pomaga w takich sprawach B) Nie obiecuję ale napewno go zapytam - jak cos dam znać :0

 

Jak już jesteśmy przy poljocie 3017 - wciąż szukam wskazówki minutowej (zegara) do takiego modelu jak pokazał kolega powyżej.

Wciąż także poszukuję kompletu wskazówk w wersji z wypełnieniami do tego modelu.

 

 

VOLI jestes mistrzem :D Poratowalbys mnie i strzalke od przymusowego odpoczynku :D

Daj znac jakbys cos wyszperal,bede bardzo wdzieczny :D:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dla kolegów z forum nie licze przesyłki w przypadku wygranej mej aukcji niezaleznie od liczby ilościowej :rolleyes:

 

UŻYTKOWNIK: SMOLARCZYK


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam



Potrzebuję 1, 2 sprawne balanse- złote 2209 (Łucz)

Kupię, wymienię (nowe zwykłe paski ze skorki, nowe szkła w zależności od nr., bo w tej chwili nie wszystkie mam, nowe wskazówki do Pobiedy - minuta i godzina czarne)inne propozycje!?

pozdrawiam


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-34366-0-43616000-1331835191.jpg

 

ma Ktoś może koronkę do takiej amfibii...? , mój zegarmistrz akurat takiej nie ma... :)


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo mogę zaoferować z części :) za szkiełko do takiego kwarca (foto Astrogatora)

post-3565-0-01375200-1331835247.jpg

 

na zdjęciu jest szkiełko gładkie, ale w moim oryginalnie jest "łamane", tzn ma 6 osobnych płaszczyzn pod różnymi kątami....

 

poza tym, jak to to rozebrać? jakoś nie ma w werku knefelka to wyjęcia koronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poświęciłem dwa wieczory na czytanie forum i postanowiłem się zarejestrować żeby puścić w świat wieść o chęci zakupu drugiego zegarka :)

Zachorowałem (pewnie nieuleczalnie) na Wostoka jak na zdjęciu poniżej, niekoniecznie z taką tarczą, ale na ten model - z koronką na godzinie drugiej i średnicą ok. 35 mm. Jeśli ktoś z Was chciałby oddać w dobre ręce za rozsądną cenę...

 

post-36085-0-36579400-1298932507_thumb.jpg

Nie wiem czy aktualne, ale było coś takiego w dobrej cenie. Kupowałem już u tego allegrowicz i jak na razie bez wpadek ;)

http://allegro.pl/ladny-wostok-17-kam-prod-cccp-kolekcja-i1562915874.html#gallery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w potrzebie:

Kupię (lub wymienię się na coś) wskazówki do Molniji o takim kroju http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=1959 z tym, że złote.

Potrzebowałbym przede wszystkim minutową i godzinową, ale chętnie przygarnę cały komplet.

 

Chętnie kupię również szkiełko do takiej Molniji.

 

Proszę pomóżcie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie,wiem ze to moz enie miejsce na to pytanie,ale nie wiem gdzie zabardzo je zlozyc.

Pytalem czy ktos ma tiret do poljota chrono strela,i kolega Yenjay ma czesci,ale nie zna terminologji,podobnie jak ja

wiec nie wiem jak mam mu to opisac,czego potrzebuje.Wiec moje pytanie brzmi : co to jest ten tiret,do czego sluzy??Jak to wyglada?

Dziekuje serdecznie za wszelkie odpowiedzi.

Uprzedzam pytania:w google nie znalazlem odpowiedzi na polskich stronach,a angielskiego odpowiednika tej czesci nie znam. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie i zdecydowanie poszukuję do kupienia działającego, damskiego zegarka do zawieszenia na szyję. Najlepiej zeby był otwierany i w kolorze złotym (ale rozpatrze też srebrne). Wiem że były takie Zarie i Łucze. Oferty z ceną proszę na priv.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyprzedało się więc posprzatałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja w dwóch sprawach:)

 

Po pierwsze: CHCĘ SIĘ ZAMIENIC:)

Co za co?: Potrzebuję na części zegarka Poljot z mech. 2612.1 - popularnie zwane sygnał. Na części czyli nie musi chodzić, może być zepsuty, miło by było gdyby był kompletny - ważne by mógł doskonale służyć jako dawca...

Druga rzecz to potrzebuję na części zegarka RAKETA 24H z mech 2623.H. Ten podobnie jak poljot ma być dawcą narządów, ale idealnie by było gdyby był kompletny.

 

Co za to oferuję?:

Za te dwa mechanizmy których potrzebuję, za dwa padlaki na części oddam w dobre ręce "dziewicę" RAKETA z mech. 2328.H

Zegarek w idealnym stanie, wygląda jakby był nigdy nie używany. Koperta bez wżerów, ba wygląda jak nowa. Szkło jak na plexy można nazwać nie porysowanym. Tarcza, wskazówki, indeksy - idealne. Żadnych śladów zalania. Koronka wygląda jak nowa, dodatkowo jest oryginalna. Mechanizm czysty, idealny, brak śladów jakiejkolwiek ingerencji. Po nakręceniu chodzi płynnie, nie zatrzymuje się. Datowniki działają poprawnie. Inaczej ideał z tamtych lat:) Do zegarka dorzucę oryginalny kauczukowy pasek:)

 

4985a5644c1a99e4m.jpg

 

1b4e020a31abb192m.jpg

 

97ff035d915ad8ecm.jpg

 

b2408b55057aa6cdm.jpg

 

f4c5828270c30f96m.jpg

 

d12f5b440843e47fm.jpg

 

75f2c0e6dbcdc02fm.jpg

 

09b35129f981ac66m.jpg

 

 

 

ZATEM jeśli ktoś z Was ma 2612.1 i 2623.H - zamienię się za powyższą rakietke. Ew. jeśli ktoś ma mechanizm jeden, a chciałby go sprzedać w normalnych pieniądzach jak za "zwłoki" to także proszę o kontakt.

Wszystko preferuję załatwić przez mail. tj pytania itp - [email protected]

 

 

a inna bajką jest że robię czystki i SPRZEDAM:

http://allegro.pl/poljot-automatic-23-jewels-i1600290935.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-29949-0-51197100-1331841909.jpg[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.