Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Chętnie wymienię na inny (zepsuty) radziecki zegarek taką rakietę:

 

24ef78223f09854emed.jpg

 

Mechanizm do czyszczenia.

 

Mam jeszcze nienoszoną Rakietę Kalendarz (na chodzie),którą też chętnie wymienię na inny radziecki zegarek

 

54d5e9154b7d8b14med.jpg

 

I Rakietę "telewizorek", którą też chętnie wymienię, na chodzie:

 

f090fb51584be93cmed.jpg

 

I jeszcze taką Rakietę z datownikiem, nie chodzi:

 

d848d01dabade300med.jpg

 

Chętnych proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Wojciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcze tzw warszawskie, czyli zamieniki oryginalow, produkowane byly w W-wie lub okolicach. Produkcja obejmowala tarcze do zegarkow radzieckich, polskich jak i szwajcarskich. Tarcze byly wykonywane metoda foto-trawienia i nie posiadaja napisu made in xxx.

 

Uzupełniając wypowiedź kolegi - jeszcze jedną charakterystyczną cechą tych produktów jest miedziana kolorystyka napisów. No i oczywiście nie ma mowy o żadnych wypukłych bajerach na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A ma ktoś może zdjęcia oryginalnej takiej tarczy, najlepiej całego zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2
Uzupełniając wypowiedź kolegi - jeszcze jedną charakterystyczną cechą tych produktów jest miedziana kolorystyka napisów. No i oczywiście nie ma mowy o żadnych wypukłych bajerach na tarczy
pomijając Delbany i pasówkarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz się przypomnę :lol: (nie bijcie koledzy)

Może ktoś się wstydzi lub boi kupować ode mnie na forum więc wrzucam link do mojej aukcji na allegro :)

http://allegro.pl/poljot-strela-idealny-stan-niska-cena-i1760013065.html

Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać, że jesteś z forum, wysyłka będzie gratis i może jakiś fajny rabacik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupie teleskop do zegarka. Średnica teleskopu 44mm :lol: ma ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnica? a nie długość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra :lol: długość :) człowiek po paru piwkach nie myśli co piszę :) aczkolwiek 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie poratuje sprawnym werkiem do 3017 albo 3133? kupię albo oddam ciekawy zegarek za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje czesc automatu (z wachnikiem) do kirovskiego (Rodina). Kupie lub wymienie, posiadam sporo czesci do ruskich, mniej do szwajcarskich. Kontakt na pw. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje dwa zegarki widoczne na zdjeciach. 1.Cornavin - damka, na 17 kamieniach, koperta złocona 22mikronami.

2.Zaria - 21 kamienie , ozdobna dameczka w złoceniu, wykonana na eksport. Cena za dwa wynosi 50zł. w razie pytań prosze pisac na [email protected]

91108265.jpg

75396729.jpg

90095942.jpg

15647589.jpg

20342122.jpg

22458477.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię zegarek Start w jak najlepszym stanie. Chodzi mi dokladnie o ten model:

 

http://1.bp.blogspot.com/_0RxlS1C-LvI/SVlMus7T-4I/AAAAAAAAAM0/QCKpEr44Ywg/s1600-h/na222221.jpg

 

(Mam nadzieję, ze autor fotki nie obrazi się, że pokazuję jego piękny zegarek jako wzór hehe)

 

spoko, nie ma problemu - dzisiaj nawet go miałem na ręce, chyba po raz pierwszy od roku. Poza tym chyba mam takiego drugiego do sprzedania, poszukam i dam Ci znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję kwarcowego Łucza model taki jak poniżej na zdjęciu w stanie bardzo dobrym lub NOS, ewentualnie w takim samym stanie może być mechanik Rakieta, Poljot lub coś radzieckiego ale koniecznie z rzymskimi indeksami.

 

Proszę o odpowiedzi na priv

 

9deb923df254dd54gen.jpg

 

c4b11447ca4b0e49.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie kupię tarczę do damskiej Zarii

 

img5193i.jpg

 

lub nawet cały zegarek, może być niesprawny, po prostu chodzi mi o identyczną tarczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka oferta... kilka kieszonek, wszystkie sprawne.

6.

dsc01987f.jpg

cena 80 + wysyłka

10.

dsc02012i.jpg

cena 150 + wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może wskazówkę sekundową chronografu do poljota na 3133 taką wskazówkę, albo wie gdzie moge taką zakupić? Mówie o tej dużej czerwonej.

14907d1150801941-what-your-favourite-russian-watch-klockfram.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka oferta... kilka kieszonek, wszystkie sprawne. Niestety nie znam się ni hu hu na cenach... ktoś zainteresowany?

 

Chcę siódemkę, zdecydowanie, o ile ktos mnie nie uprzedził. Cenę dogadamy :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka oferta... kilka kieszonek, wszystkie sprawne. Niestety nie znam się ni hu hu na cenach... ktoś zainteresowany?

 

Witam!

Jestem zainteresowany numerami 2., 3., 4. i 9. ale nie wiem czy moge sobie na wszystkie pozwolic... :-)

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

Werk Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam tarczy bezela i wskazówek do wostoka amfibii w zamian moge zaoferowac komandira "juniora" na części ładna tarcza i koperta chodzi ale się zatrzymuje może trzeba tylko przesmarować. chętni na priv

mam tez dwa damskie szwajcary na czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może wskazówkę sekundową chronografu do poljota na 3133 taką wskazówkę, albo wie gdzie moge taką zakupić?

 

Witam,

 

również mam takiego poljota, lecz w wizualnie znacznie gorszym stanie technicznym: pordzewiałe wskazówki minutowe i godzinowe, a duża czerwona sekundowa jest porysowana. Ten zegarek jest moim pierwszym chrono i zależy mi na tym, aby doprowadzić go do przyzwoitego wyglądu.

 

Czy ww. wskazówki były uniwersalne i np. współczesne modele niektórych poljotów są identyczne? W takim przypadku możnaby spróbować popytać w serwisach albo u sprzedawców.

 

A może były stosowane w innych tańszych modelach i kupno takiego zegarka na części byłoby alternatywą?

 

Chyba, że takie wskazówki zalegają u kogoś i czekają w myśl zasady, że "kiedyś się przyda"? A to kiedyś nie nastąpiło i mało prawdopodobne, że nastąpi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.