Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienię slavę arbuzową w stanie NOS na amfibie beczkę stan NOS lub BDB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje chronografu 3133 najchetniej szturmanskije lub okean lata ZSRR lub wczesne 90-te. Stan NOS lub blisko tego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pierścienia do zakręcania dekla do amfibii obojętnie jakiej, bo te pierścienie są takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pierścienia do zakręcania dekla do amfibii obojętnie jakiej, bo te pierścienie są takie same.

 

masz na myśli amfibię 300m? ona mi delikatnie inną średnicę pierścienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli amfibię 300m? ona mi delikatnie inną średnicę pierścienia

Nie zwykłą, ale już sprawa załatwiona, bo mnie kolega Sthool poratuje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

szukam tarczy w dobrym a najlepiej bardzo dobrym stanie, dokładnie takiego wzoru jak ten:

Chcę przywrócic ten zegarek do stanu żyleta a ta tarcza to jest na razie najlepsze, co udało mi sie znaleźć.

slavav.jpg

 

Mogę się zrewanżować Kirowskim krabem do czyszczenia lub biletami Narodowego Banku Polskiego.

Pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ma ktoś może na sprzedaż jakąś ładną radziecką damkę? Nie mam bardzo sprecyzowanych wymagań, więc jeśli ktoś chce się pozbyć damki to prosze o info. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem ..... rakiety się sprzedały

 

Jest kilka rusków z kolekcji, które szukają nowego domu. Jakby co to pytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję takiego Poljota na 3133:

 

rallye065us.jpg

 

ewentualnie mogę przygarnąć takiego:

 

poljotalarm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję do kupna jakiegoś radzieckiego zegarka na prezent na bierzmowanie. Zależy mi więc, żeby był w stanie idealnym, lub NOS. Co do firmy/modelu- jestem otwarty na wszystkie radzieckie zegarki. Jeżeli ktoś ma coś takiego na sprzedaż bardzo proszę o info na priv. Super by było gdybym coś takiego kupił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło na to,że w złotej rakiecie koronka jest nieoryginalna.Chętnie zakupię odpowiednią, oryginał lub od pozłacanego modelu. Mechanizm w/g zegarmistrza 2209 deluxe na 23 kamykach.

post-34219-0-53219600-1326548973_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm w tej rakiecie to 2209 23j ale to nie jest de luxe tylo własny werk rakiety ;)

Były 4 werki o specyfikacji 2209 - poljot (potem klepany przez łucza też) na 23j ; rakieta "z odwróconym bebnem" też 23j ; wostok 2209 na 18j i chyba zaria 2209b (nie pamietam ile kamyuków - cos mi sie świeci 21, al,e nie jestem pewien).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm w tej rakiecie to 2209 23j ale to nie jest de luxe tylo własny werk rakiety B)

Były 4 werki o specyfikacji 2209 - poljot (potem klepany przez łucza też) na 23j ; rakieta "z odwróconym bebnem" też 23j ; wostok 2209 na 18j i chyba zaria 2209b (nie pamietam ile kamyuków - cos mi sie świeci 21, al,e nie jestem pewien).

Dzięki za informacje! Ten mechanizm ,jak na razie, trzyma czas przyzwoicie,bez żadnych regulacji.I całkiem donośnie cyka,choć taki mały ;) A co sądzisz o tej koronce? Oryginał,czy nie? Sam już nie wiem... Zegarmistrz twierdzi,że na pewno nie. Barwą zbytnio nie różni się od koperty, przynajmniej przy świetle z żarówki.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kolor ten sam to powinna byc ok. Te rakiety mialy takie koronki jakby ciut za duze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kolor ten sam to powinna byc ok. Te rakiety mialy takie koronki jakby ciut za duze.

Tu podobny zegarek z koronką sporo mniejsząMój odnośnik


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu podobny zegarek z koronką sporo mniejsząMój odnośnik

 

Mam taka Rakiete jak Ty i tez ma taka niezgrabna koronke. Moja byla z metka, nic nie bylo grzebane. Tez mi sie wydawalo ze nie pasuje ta koronka, ale pozniej widzialem taka sama na Alle... pare razy z takoz to koronka.

 

No i cos takiego znalazlem

 

Mój odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka Rakiete jak Ty i tez ma taka niezgrabna koronke. Moja byla z metka, nic nie bylo grzebane. Tez mi sie wydawalo ze nie pasuje ta koronka, ale pozniej widzialem taka sama na Alle... pare razy z takoz to koronka.

 

No i cos takiego znalazlem

 

Mój odnośnik

 

Bomba!Dzięki! Znaczy rakieta 100% oryginał. Być może dziewica, nie otwierana :) Bo śladów na dekielku nie widać - albo ktoś robił to umiejętnie.

Zatem odwołuję akcję z koronką.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka Rakiete jak Ty i tez ma taka niezgrabna koronke. Moja byla z metka, nic nie bylo grzebane. Tez mi sie wydawalo ze nie pasuje ta koronka, ale pozniej widzialem taka sama na Alle... pare razy z takoz to koronka.

 

No i cos takiego znalazlem

 

Mój odnośnik

 

Bomba!Dzięki! Znaczy rakieta 100% oryginał. Być może dziewica, nie otwierana :P Bo śladów na dekielku nie widać - albo ktoś robił to umiejętnie.

Zatem odwołuję akcję z koronką.

O,coś się zdublowało :)

 

Przepraszam,że nie na temat,ale nie mogłem się oprzeć po przeczytaniu paszportu Rakiety:

UWAGA.W razie zniszczenia złotego korpusu od kontaktu z rtęcią Moskiewska Fabryka "Kristall" nie przyjmuje reklamacji. Rtęć wchodzi w skład kremów kosmetycznych Metamorfoza, Czyścioch, Wiosenny, Młodość i inne :)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.