Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

na znanym i lubianym (albo i nie :lol: ) portalu wystawiam ostatnie sztuki ze swojej kolekcji! ze względu na fakt iż za dotychczas sprzedane osiągnąłem satysfakcjonujące mnie ceny moge sobie pozwolić na sprzedaż ostatnich sztuk bez ceny minimalnej :rolleyes:. Zainteresowanych zapraszam tutaj link może ktoś wylicytuje coś interesującego za przyzwoite pieniądze. Będę na bieżąco dorzucał kolejne aukcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biały jest "zakaz mo cccp" czy "sdjełano" ?

 

 

Jest napisane "zakaz mo cccp"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię bardzo rzadką ruhlę w stali na inny model ruhli w stalowej kopercie,ew.wczesnego GUB-a z dolną sekundą

 

2012-07-03%2010.49.31..jpg

 

Niestety sekundnik i koronka z innego modelu ruhli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał kupic tego komandirskiego bez paszportu, to za ile? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

na znanym i lubianym (albo i nie :lol: ) portalu wystawiam ostatnie sztuki ze swojej kolekcji! ze względu na fakt iż za dotychczas sprzedane osiągnąłem satysfakcjonujące mnie ceny moge sobie pozwolić na sprzedaż ostatnich sztuk bez ceny minimalnej :rolleyes:. Zainteresowanych zapraszam tutaj link może ktoś wylicytuje coś interesującego za przyzwoite pieniądze. Będę na bieżąco dorzucał kolejne aukcje ;)

 

 

coś tam dorzuciłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciężkim sercem, ale jest do kupienia. Szczegóły na "bazarku". Polecam, niech znajdzie dobry nowy dom...

post-46051-0-22833400-1352801682_thumb.jpg

post-46051-0-21867700-1352801687_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra MWATCH dawaj cenę za te komandiry <_< u mnie z zegarkami jest tak że jak już do mnie trafią to odwrotu nie ma więc nie mam nic na zamianę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra MWATCH dawaj cenę za te komandiry <_< u mnie z zegarkami jest tak że jak już do mnie trafią to odwrotu nie ma więc nie mam nic na zamianę...

 

 

Nie sprzedaję tych które sa na zdjeciu kolego ,mam jeszcze jeden taki jak ten z białą tarczą tylko bez papierów. Tak jak jest napisane powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników "bezduszników" :) mam do zaoferowania taki oto Zaritron

post-54988-0-20791700-1352926767_thumb.jpg

post-54988-0-66035000-1352926817_thumb.jpg

 

Zegarek w solidnej, stalowej kopercie 36 mm bez koronki, szkiełko - na środku spory "pajączek" - patrząc prosto na tarczę prawie go nie widać, ale pod kątem jest gorzej; tarcza chyba z miedzi.

Co najważniejsze - działa! Werk 21656H (jeśli dobrze zapisałem) - pasuje standardowa bateria 626

 

I jeszcze werk SU 2350 z dniem i datą - nie wiem czy działa, bo idzie tu jakaś inna bateria, nie wiem jaka

post-54988-0-48997900-1352927918_thumb.jpg

post-54988-0-72947700-1352927941_thumb.jpg

 

Wszystko powyższe sprzedam lub najchętniej zamienię na części do "rusków" (np. dekiel+pierścień do poljota 23 k. automatic, szkiełko+wskazówki do Kirowski "krab", i inne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie koperte do ROSSIJI najlepiej kompletna, ale moze byc tez bez delka szkla i pierscienia do zakrecania. Stan jak najlepszy. Propozycje na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trafił w moje ręce Piękny Poljot 55g. Jest naprawdę w pięknym stanie. Brak mu szkiełka oraz właśnie nieszczęsnego ringu z podziałką. Poszukuję właśnie tego ringu może być czarny lub niebieski. Bardzo podoba mi się ten zegarek i chciałbym go reanimować do noszenia. Poniżej zdjęcie poglądowe/mam nadzieję, że mój też tak będzie wyglądać/. Pozdrawiam i proszę o pomoc, może komuś zalega.

Napisałem ten post w dziale poszukuję ale myślę, że tu bardziej znajdę jakiś odzew. Może chociaż podpowiedź gdzie szukać. Może jakieś adresy u braci ze wschodu?

 

http://img715.imageshack.us/img715/7885/91841294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na alledrogo poszedł za niewielką kaskę coś koło 5 dyszek w stanie nawet nawet. jeśli werk masz Ok to szukaj takiego z uszkodzonym i z dwóch złożysz jeden :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie cho chociaż za dobre słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 ciekawe sztuki są do ogarnięcia- Wostok Precyzyjny (zlocony mechanizm) Rakieta UFO-ta wielka i Poliot Signal z grubymi blachami- indeksami, wszystko na chodzie i w złocie, ja teraz nie mam czasu na nie, więc jeśli ktoś się nudzi to proszę pisać na [email protected]

Wyślę foty poprzednich właścicieli!


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potrzebuje w niezłym stanie kopertę takiej rakiety(łącznie z "bebechami": werk nie działa, brak włosa i części balansu, poza tym chyba jest wszystko, indeksy po angielsku, kiepski stan tarczy), niestety raczej bez dekla, ale jeszcze poszukam . Do oddania także kwarce wymienione wcześniej w poście.

Potrzebuję części do Poljota 23 jewels automatic i szkiełka do Kirowskiego "kraba".

post-54988-0-26116600-1353150809_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką czajkę jest świetna:

 

 

 

 

 

img20121113133742.jpg

Niestety moduł do wymiany/wymiany :( Może ktoś ma działający mechanizm 3050 lub zegarek na nim do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna sprawna sprężyna do MOŁNI werk 3602

lub cały zegarek, werk (sprawna spężyna) na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam wietrzenie szuflady i prawdopodobnie jutro wstawię na Ale....., a tym czasem może ktoś potrzebuje:

1. Moskwa 2-56 z 1MCzZ

2. Start 2MCzZ

3. Rakieta na 2609.I

4. Pobieda bez bransolety

5. Pobieda pozłacana

6. Ruhla

Wszystko sprawne.

 

 

OFERTA WYCOFANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bólem serca ale wietrzenia ciąg dalszy.

Zestawik 8 szt Pobied może znajdzie nowego właściciela w zamian za bilety NBP niezbędne na nowe zakupy.

Wszystkie zegarki są w pełni sprawne i nie wymagają na dzień dobry żadnego wkładu pracy i pieniędzy.

 

Oferta wycofana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post "od lat", witam więc ponownie starych użytkowników i witam po raz pierwszy tych "nowych"

Nie znalazłem na forum działu "giełda", dlatego uprzejmie proszę administratorów jeśli zajdzie taka potrzeba do przeniesienia tego wątku do odpowiedniego działu lub tematu.

 

Oto pacjenci:

 

poljot2m.jpg

 

 

 

uczm.jpg

 

 

Jak widać Poljot jest w nowej kopercie, z nowym oryginalnym szkiełkiem, koronka nieużywana, werk 2609.H w super stanie, ale tarcza porysowana i sekundnik nieoryginalny - potrzebny dłuższy i czarny, podobny do tego:

http://www.mechanicz...ot kwadrat.html

Czy ma ktoś z Was na zbyciu tarczę i sekundnik (kupię lub zamienię na inną nową tarczę)?

 

Łucz w stanie idealnym nie jest, ale wystarczającym, żeby go ratować - tutaj też chodzi mi o tarczę i o czarny sekundnik (werk oczywiście 2209). Tarcza może być innego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zamian za tarcze do Łucza i Poljota mogę oddać coś z poniższych części: tarcze NOS wszystkie oryginalne poza Sławą, która jest jakimś zamiennikiem. Mam też nowe sprężyny do Rakiety 2603. Mam też sporo innych części, jeśli ktoś miałby specyficzne życzenia ;-)

 

zegarki112012049.th.jpg

zegarki112012047.th.jpg

 

 

Poza tym przydałby mi się dekielek od takiej koperty:

http://mechanicznezegarki.republika.pl/rakieta%20tele1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcz o które ci chodzi niestety nie posiadam, ale poszukuję sprężyny do Moiłni 3602.

Tylko to jest niezbędne do tego aby przyjaciela pamiątka rodzinna powróciła do żywych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.