Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam do sprzedania lub zamiany na jakiegoś rosjanina podwójną rakietę ze swoich zbiorów.

stan zegarka ogólnie dobry+, werk na dokładnym chodzie szkło bez rys koperta pozłacana bez większych przetarć z normalnymi sladami użytkowania, tarcza dobrze byłoby ją przetrzeć z kurzu. nie ma tragedii ale widać jakieś niewielkie paprochy na tarczy.

pisać proponować na pewno się dogadamy

http://www.iv.pl/images/93060473137443863878.jpg

http://www.iv.pl/images/12987309864461619581.jpg

http://www.iv.pl/images/52420074340622419092.jpg

http://www.iv.pl/images/51638240569592905033.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kupię damski zegarek na szyję. Patrzyłem już na allegro ale brakuje mi pomysłów. Wiem że takie zegarki robiła Zaria, Sława. Jeszcze jakiś firm szukać? Dla nie wtajemniczonych zegarki na szyje wyglądają mniej więcej tak ;) :

2825221360_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

<p>

... Wiem że takie zegarki robiła Zaria, Sława. Jeszcze jakiś firm szukać? D

 

Wostok, Rakieta, Czajka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ciekawe no i przydałoby się aby patrząc "z góry" widać było dobrze godzinę. Więc tarcza była w kierunku brody :P. Ale dzięki za propozycje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wałka z koronką do SLAVY automata 27 kamieniowego. Takiej jak tu : http://www.slavnyhan...d=279&Itemid=14 . Mogę kupić lub dać coś w zamian.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję szkła do POLJOTA "55g"

 

rozmiar 358 lub 360.

 

Profil płaski z rantem.


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie, ale chyba w poniedziałek na a........ wyląduje taka oto SLAVA w kostce, a tym czasem może komuś przypadnie do gustu w zamian za bilety NBP.

Sprawna po SPA.

 

 

OFERTA WYCOFANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjcie1495.jpg

zdjcie1493.jpg

 

Mam takiego stareńkiego Zima do oddania. Nie ma koronki, ale po pokręceniu balans zaczyna współpracować. Mechanizm jeszcze z tych ładniejszych. Cena powiedzmy 10 zł + dowolnie wybrana przesyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna tarcza NOS na zbyciu (sprzedam/zamienię):

 

 

zegarki122012011.jpg

 

Postanowiłem też sprzedać tego górniczego Poljota Automatic 23 kamienie (na dekielku znany i lubiany grawer "PW 25" logo kilofa i młota):

 

http://www.mechanicz...abka jasny.html

 

Stan zegarka dobry, nie ma grubych rys ani wżerów, ale są na nim "kropki" korozji - może do spolerowania. Sprawny w 100%, nowe szkiełko, nowa koronka, cena niech będzie 35zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupię pierścień mocujący werk do tego wielkiego Wostoka, lub zamienię się za coś mam trochę części do ruskich,

post-57040-0-53771200-1354614457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję szkiełko do: Kirowskiego kraba, Majaka (jak na zdjęciu). Zapłacę lub w zamian m.in. w dobrym stanie koperta do dużej Rakiety z kalendarzem, zegarki kwarcowe Łucz (obydwa bardzo ładny stan, ale raz działają, raz nie) i inne.

post-54988-0-77331900-1354699309_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkiełko zegarmistrz wymieni Ci pewnie za 5 może 10zł - nie warto go nawet wysyłać pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie mój zegarmistrz nie ma takich, jeszcze troche do dostawy pozostało, więc pytam. Ale ogólnie masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinolot

WITAM !!! Poszukuję takiej oto ZARII, w dobrym stanie i sprawnej.

Zegarek ma być na prezent.

 

1db5289cea9ecd9cm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem w ciemno Sławę lodówę(specjalnie marnie zrobione zdjęcia na all) i o ile koperta,szkiełko i werk do zrobienia to tarcza marna i z wykwitami nie do uratowania.Może ktoś poratuje tarczą i pierścieniem z sekundami bo też obleziony.Kolor dowolny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to ja wiem!!! ale może jakiś import......albo stare zapasy cudownie odkryte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renowacja pozostaje :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem w ciemno Sławę lodówę(specjalnie marnie zrobione zdjęcia na all) i o ile koperta,szkiełko i werk do zrobienia to tarcza marna i z wykwitami nie do uratowania.Może ktoś poratuje tarczą i pierścieniem z sekundami bo też obleziony.Kolor dowolny..

może tutaj

http://allegro.pl/ze...2838411757.html

O taką Sławę chodzi? Tylko to też raczej kupowanie w ciemno.

 

Ja poszukuję pilnie dekielka i pierścienia do poljota 23 kam. automat. (jak na foto); średnica otworu 31,4 mm

 

post-54988-0-06672200-1354873878.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcz o które ci chodzi niestety nie posiadam, ale poszukuję sprężyny do Moiłni 3602.

Tylko to jest niezbędne do tego aby przyjaciela pamiątka rodzinna powróciła do żywych.

Tarcz o które ci chodzi niestety nie posiadam, ale poszukuję sprężyny do Moiłni 3602.

Tylko to jest niezbędne do tego aby przyjaciela pamiątka rodzinna powróciła do żywych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem na Alle komplety naprawczy ze sprezyna do 3603 moge wstawic, mam jeszcze 5 kompletów i 5 Mołni które juz nie naprawie nie te lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawałem na Alle komplety naprawczy ze sprezyna do 3603 moge wstawic, mam jeszcze 5 kompletów i 5 Mołni które juz nie naprawie nie te lata.

 

Sprężynę do 3602 zdobyłem przy wydatnej pomocy Wocia19 - dzięki. Jednak 2kiela odezwałem się do ciebie na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na stanie Wostok Komandirski nie na chodzie, Slavę kwarc nie sprawdzłem czy chodzi, Start na chodzie, Zarie damską na chodzie, Wostoka garniturowiec. Chciałbym wymienić wszystkie na Wostoka Komandorskiego na chodzie. Byłby ktoś zainteresowany? Jak coś mogę wrzucić fotki wszystkich dwa z nich w temacie nowe nabytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.