Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

To poglądowa tarcza, moja jest zniszczona.

Poratujcie mnie.

Edited by AndrewMD

Guest liscak

Poratuje ktoś bezelem do Amfibii z kropką lumy? Może być podniszczony, byle nie noworuski :)

Edited by liscak

Witam ! Ponowny apel czy ktoś ma w dobrym stanie taką tarczę do RAKIETY złotej pod mechanizm 2209 23 kamienie. Dobrze zapłacę!!!!!

U5VKQ0.jpg

Zakupię taką tarczę do Amfibii, ewentualnie żeby pasowała do tych wskazówek.

Się przypomnę też z tarczą.

Oddam tego damskiego Łucza. No nie leżą mi damskie zegarki  choć bywają piękne. Zegarkowi na pewno przyda się przegląd, aczkolwiek nakręcony został po dłuższym czasie leżakowania i na razie chodzi a jak dokładnie to nie mam pojęcia. Nie otwierałem go bo się boję hahahahaha że coś urwę....zapięcie w bransoletce sprawne. Generalnie wg mnie zegarek może się podobać ale to nie moja dziedzina. Zamieszczony został na jednym z serwisów ogłoszeniowych za inną kwotę.

Chętnie zamienię lub sprzedam, prosze proponować  :)

post-88222-0-17037600-1458407865_thumb.jpg

Edited by francjozef

Zbieram na statyw do aparatu, jestem biednym studentem więc...
Na sprzedaż ląduje mój piękny, cudowny i zadbany Wostok. Każdy wie że to najpiękniejszy zegarek w tej części galaktyki. 
Na chodzie, nie ma rysek, przetarć w złoceniu. Koronka ideał, szkiełko nie ma pęknięć i rys.
Jedynym minusem jest mała ryska na ramieniu przy teleskopach. Ale nie przeszkadza ona w użytkowaniu, teleskop nie wypada.
Zainteresowanych zapraszam na Priv, jeśli ktoś chce więcej zdjęć, lub jest zainteresowany zakupem. 
Cena to 150 zł plus przesyłka. 

b9d89afa-e13b-44f5-8a59-43867b1f4998_zps

Na zdjęciu przed wypolerowaniem koperty. 

Kupię lub nabede w drodze wymiany Amfibie z wizerunkiem Gagarina i Jelcyna (zdjęcia z neta)

post-31719-1458482786,0968_thumb.jpgpost-31719-1458482789,7038_thumb.jpg

b821a57b8248c65b559fea96579d3c85.jpg

Edited by daktarin

Guest Yakovlev

Kupię lub nabede w drodze wymiany Amfibie z wizerunkiem Gagarina i Jelcyna (zdjęcia z neta)

Aktualnie leżą na Aukro.ua (zdarzają się w znacznie lepszym stanie)

Jelcyn, stan taki se, ale cena przyjazna ;) : http://aukro.ua/show_item.php?item=6038524510

Gagarin, stan jw, cena już mniej: http://aukro.ua/chasy-vostok-amfibiya-gagarin-rare-i6059473758.html

Edited by Yakovlev

Oddam tego damskiego Łucza. No nie leżą mi damskie zegarki  choć bywają piękne. Zegarkowi na pewno przyda się przegląd, aczkolwiek nakręcony został po dłuższym czasie leżakowania i na razie chodzi a jak dokładnie to nie mam pojęcia. Nie otwierałem go bo się boję hahahahaha że coś urwę....zapięcie w bransoletce sprawne. Generalnie wg mnie zegarek może się podobać ale to nie moja dziedzina. Zamieszczony został na jednym z serwisów ogłoszeniowych za inną kwotę. Dla forumowiczek i forumowiczów  cena 25 zł  plus przesyłka 

Cześć,

jaki stan od spodu, są wżery? Czy bransoleta ma możliwość odejmowania ogniw?

Cześć,

jaki stan od spodu, są wżery? Czy bransoleta ma możliwość odejmowania ogniw?

Tak na szybkiego robione zdjęcia.....co do samej bransolety to nie mam pojecia czy można ogniwa odjąć, ale pewnie tak 

post-88222-0-00522900-1458555645_thumb.jpg

post-88222-0-92507600-1458555645_thumb.jpg

post-88222-0-55810300-1458555646_thumb.jpg

W związku z tym, iż w ramach hurtowego czyszczenia wątku poległ przy okazji mój niewinny anons, to wrzucam go ponownie (lege artis - uzgodnione z moderacją)

Kupię pasówkę, Mołnia w typie jak na zdjęciu (tarcza czerwona/bordowa, tłoczona).

il_570xN.802081476_2355.jpg

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.