Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Może pokombinuj z innymi paskami?

 

gallery_65341_2677_372706.jpg

 

Na bransolecie też zupełnie inaczej się ten zegarek nosi.

 

gallery_65341_2677_467834.jpg

 

Ja też pierwszego Alpinista sprzedałem, po czym w krótkim czasie do niego wróciłem.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bransolety odpadają u mnie.

z tym paskiem rzeczywiście ładniej

być może ze mną będzie tak jak z Tobą :)

generalnie nie chodzi o to, że zegarek mi się nie podoba. On raz mi się podoba, a raz nie. dlatego obecnie jest w cenniku.

może za miesiąc go ubiorę, spodoba się bardziej i zrezygnuję ze sprzedaży. zobaczymy

 

dzięki za sugestie


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym podobaniem się miałem tak samo. Ja lubię np. dopasowywać wszystko kolorystycznie, a zielony, powiedzmy szczerze, nie jest najbardziej uniwersalnym kolorem. Miałem też tak, że podobał mi się bardzo, gdy leżał na stoliku i robiłem mu zdjęcia, a mniej, gdy zakładałem go na rękę (znów przez kolor i fakturę tarczy).

 

Później jednak, parę dni po sprzedaży, doszedłem do wniosku, że ten zegarek jest po prostu wyjątkowy, ma indywidualny charakter i nie muszę do niego niczego dopasowywać, ani na odwrót. Od tego momentu zupełnie inaczej mi się go nosi.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas staram się o względy SARBA, B)

kupiłem mu prezent, takiego brosa:

 

post-92558-0-18521900-1483459684_thumb.jpg

 

jednak nadal nie odwzajemnia uczuć. obawiam się, że nawet braweran nie pomoże :D


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, tak na szybko

6cdf7d3c400eeb310018bda3b4559961.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub:  slicznosci!

czeka na nowego Pana :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gratuluję nowemu nabywcy i posiadaczowi... bo jest czego  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najdziwniejszych zegarek jaki kupiłem. Gdy na niego spojrzę nadal raz mi się podoba, a raz nie. Od połowy grudnia gdy go nabyłem targają mną skrajne uczucia. Przyznam, że teraz gdy jest na wylocie, podoba mi się chyba bardziej.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę fotkę, żeby temat podtrzymać :)

8a6184017e127714.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej nan patrze, tym bardziej wydaje mi sie, ze ten datownik jest zbedny:-) Ale pierwsze zauroczenie nie mija:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak zbędny datownik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło nowe ubranko dla Alpinisty. Idealne dla malkontentów, narzekających na mały rozmiar koperty 017. Bardzo mi się podoba w tym połączeniu - w ogóle, to do tego zegarka chyba najwięcej ubrań kupiłem :) To nadal mój ulubieniec w kolekcji. Mały, ale wariat.

 

7ipunj2.jpg

OAjJy4m.jpg

k1rhQmM.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze nadgarstkowe do kompletu poproszę :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. To nadal mój ulubiony zegarek w kolekcji. Zostanie ze mną do samego końca. Mojego, lub jego :D

 

STHnXsx.jpg

lLC0pPD.jpg


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja nawet po zakupie nowego paska nie zakochałem się w nim. Za to gdy zamieniłem sarba na recraft snkn01 od razu serce szybciej mi zabiło.

 

Przy okazji, bardzo gustowne wdzianko

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apAsMbF.jpg

 

Milo mi dolaczyc do szacownego klubu posiadaczy Alpinista;-)

W rzeczywistosci zegarek zrobil na mnie o wiele wieksze wrazenie niz zdjecia i jestem pewien, ze bedzie czesto goscil na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ostrze sobie zeby na tego Alpiniste. Jakie sa ceny tego modelu w polsce . Ciekawy jestem bo za granica moza go kupic uzywany za ok 2000. Zauwazylem ze nikt nie mam go na zielonym pasku . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ok 2000, to bierzesz funkiel nowke nie smigana, a nie uzywanego,-) W Polsce raczej go nie dostaniesz, chyba, ze wlasnie z drugiej reki... ale moge sie mylic. 

Zielony pasek, to juz by byla przesada, chyba ze nazywasz sie Kermit,-) Brazowa skorka tonuje charakterystyczna tarcze, no i pasuje do "vintage" estetyki zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem jakis czas temu review na YT z ziemonym paskiem i nawet fajnie wygladal. Tak myslalem ze nie bedzie latwo go kupic w Pln. A jak przedstawia sie jego uzytkowanie ? Czy ktos juz mial z nim niem mile doswiadczenia czy raczej to solidna konstrukcja? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zielonym/oliwkowym pasku sikor równiez wygląda całkiem nieźle. Generalnie koloru paska bym nie dyskredytował, bo to sprawa gustu..

Leon - trudno będzie opisać wrażenia z użytkowania custom paska, bo te mogą się różnić w zalezności kto i z czego taki pasior wykona. Widziany przez Ciebie pasek to właśnie był jakiś custom raczej, bo firmowo sikor dostarczany jest na brazym "krokodylu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam ten pasek, to Colareb Venezia olive green. Jakosc wyzsza niz u Hirscha,duzo wyzsza I swietny kontakt z rodzinna firma we Wloszech,ktora te paski tworzy. Moge foty strzelic w weekend.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emiel - masz jakies namiary na sklep czy stone z ich produktami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.