Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

409 euro. Na pewno Wam się pochwalę. Teraz muszę czekać jak na szpilkach  :) 

Teraz tylko muszę jakoś wytłumaczyć narzeczonej, że mnie wrobiliście w to wszystko :D

Pierwsza rada szukaj paska, bo oryginalny jest do wyrzucenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Polecam pasek od JFS ;-) Ten w Alpiniście jest taki, że szkoda nawet o nim pisać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc marzenia prysły. Zegarek kupiłem, zapłaciłem przez PayPala, a sprzedawca anulował aukcję. Teraz na paypalu muszę walczyć o zwrot pieniędzy. Póki co brak odzewu od sprzedającego. Zobaczymy, może jeszcze śpią i później przyślą kasę. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ebay.de jest za 415 euro. Ten sprzedawca ma SARBy od dawna i sporo tego sprzedał, nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze na paypal'u już zwrócone. Dziwi mnie tylko ta cała sytuacja. Płace, ale on anuluje a ja dostaje zawieszenie na ebay'u. Czy może ja popełniłem jakiś błąd? Czy po prostu nie chciał wysłac do Polski?
3rd-outlet o tym mówisz? Jestem w stanie dać 415 euro, ale boję się znowu, że czeka mnie przygoda.

Edytowane przez Miszczuh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ten. W najgorszym wypadku poczekasz na zwrot kasy. Zbyt wiele opcji na zakup Alpinista już nie ma. To konto sprzedaje Seiko od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdziłem - sprzedający zaznaczył, że kupiłem zegarek przez pomyłke albo się rozmyśliłem, wieć zawiesili mi konto i jestem 'niezarejestrowany'.
Jestem ciut sfrustrowany, tym bardziej, że póki co nie mogę kupić alpinista - czekam na decyzje ebay'a. Dawno nikt mi tak nie dokuczył.
Jak odblokują mi konto, napisze co o nim myślę w opinii.
Mam nadzieję, że ebay szybko załatwia sprawy i jeszcze dzisiaj po pracy będę mógł zamówić Alpinista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest konto z bogatą historią, możesz spokojnie założyć nowe konto :) Albo chociaż dla tej jednej transakcji.

Edytowane przez tomek.wzr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konto było założone tylko i wyłącznie dla tej jednej transakcji :)
Przepraszam, że tak truję, ale od rana mam lepszego kopa niż po kawie.
Jako typowy laik zapytam Was jeszcze - lepiej bezpośrednio z konta zamówić czy paypal?
No i jakbyście mogli jakieś dobre paski polecić do alpinista :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To załóż nowe konto i zamów zegarek. Jak odblokują stare, daj adekwatny komentarz poprzedniemu sprzedawcy. Zawsze dobrze jest płacić PayPalem, bo dostajesz dodatkową ochronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przez długi czas nosiłem Alpinista na Hirsch Liberty i byłem mega zadowolony ;-)

Oczywiście możesz pokusić się także o zamówienie czegoś od naszych forumowych "paskorobów". Z własnego doświadczenia polecam JFS (jak masz na ten cel trochę więcej do wydania) i Kolegę zodiak7, jak masz trochę mniej do wydania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas nosiłem Alpinista na Hirsch Liberty i byłem mega zadowolony ;-)

 

Należałoby dodać, że w Twoim przypadku „długi czas” oznacza około miesiąca, z czego noszony był pewnie z tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, może lepiej był napisać, że przez jakiś czas "wisiał" na tym Hirschu ;-) Obecnie od dłuższego już czasu "wisi" na pasku od JFS, a w weekend to chyba nawet na nadgarstku wyląduje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc marzenia prysły. Zegarek kupiłem, zapłaciłem przez PayPala, a sprzedawca anulował aukcję. Teraz na paypalu muszę walczyć o zwrot pieniędzy. Póki co brak odzewu od sprzedającego. Zobaczymy, może jeszcze śpią i później przyślą kasę. :angry:

Bez stresu PayPal, to zakupy bez ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słowo się rzekło, Alpinist na nadgarstku :-)

post-34987-0-61804100-1534573770_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, gdyby ktoś był zainteresowany, to na bazarku wylądował mój Alpinist :-)

Serio? Miałem wrażenie, że to Twój ulubiony zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Serio? Miałem wrażenie, że to Twój ulubiony zegarek...

Serio, serio :-) Mam plan zakupić Moona, więc czas przewietrzyć kolekcję, a Alpinist ostatnio i tak głównie w pudełku czas spędza ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, serio :-) Mam plan zakupić Moona, więc czas przewietrzyć kolekcję, a Alpinist ostatnio i tak głównie w pudełku czas spędza ;-)

Rozumiem. Chociaż ja z nim miałem tak, że się go pozbyłem, po roku go odkupiłem i... ani razu nie wylądował na nadgarstku i tak już leży prawie rok, a jednocześnie nie mam serca go sprzedać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rozumiem. Chociaż ja z nim miałem tak, że się go pozbyłem, po roku go odkupiłem i... ani razu nie wylądował na nadgarstku i tak już leży prawie rok, a jednocześnie nie mam serca go sprzedać ;)

Cóż, ja nie wykluczam, że w razie sprzedaży będę tego żałował i z czasem zacznę kombinować, jak go znowu przygarnąć  :) Stąd, jeśli się nie sprzeda, to płakał nie będę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się po drodze nic złego nie wydarzy, to za jakieś dwa tygodnie witam w klubie :D

 

0c5f5228c5bf6ace1762fb9a10b6e0a9.png

 

Firma z HK, wysyłka podobno z Francji. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to chyba mają jeszcze trzy sztuki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła paczka od strapcode :)e03c1989659e3514fbb1319cc09e1967.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nawet całkiem fajnie jakby była wersja z czarną tarczą w połysku i srebrnymi indeksami:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dotarła paczka od strapcode :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Jak wygląda kwestia spasowania bransolety z kopertą? IMO całkiem fajnie to wygląda  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia spasowania bransolety z kopertą? IMO całkiem fajnie to wygląda ;)

Jak dla mnie ok. Nie mam zastrzeżeń. Jest jakby minimalnie głębiej niż uszy.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.