Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

 

 

A Ty jak sobie radzisz po rozstaniu z alpinistem? nie ciągnęło cię do rebuy'a, czy postanowiłeś nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, bo widze, ze rotacja u Ciebie w kolekcji spora ?

 

Ciągle z wielkim sentymentem na niego spoglądam, ale postanowiłem, że będę się cieszył tym, co do tej pory udało mi się zgromadzić  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W każdym "zbieractwie", czego by ono nie dotyczyło schemat jest ten sam : po pierwszym szale zakupowym i gromadzeniu jak najwiekszej ilości rekwizytów w jak najkrótszym czasie, przychodzi tzw. faza nasycenia a potem pojawiaja sie mysli o redukcji, kiedy sobie człowiek zdaje sprawe, że nie ma czasu nacieszyć sie tym, co juz ma   :D

 

przerabiałem to z perfumami i choc z zegarkami majac większe juz doświadczenie w budowaniu "kolekcji", nabywałem rozsądniej i rozwazniej, to jednak chyba i tu z niektórymi skarbami przyjdzie sie rozstać. A z perfum to jeszcze do dziś nie znalazlem czasu, zeby sie zredukować, ale tez to będę musiał zrobić w najblizszym czasie - myśle, ze nazbiera sie z tego na całkiem porządny czasomierz.

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradzicie, gdzie/jak najlepiej/najtaniej kupić alpinista? Nowego.


everyday: hamilton khaki field | business: omega aqua terra | sport&travel: dan henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Popytaj Kolegę Lincoln Six Echo, powinien coś jeszcze mieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oho, teraz widzę, że nie tylko do pokera, ale i do brydża jest komplet :-) Gdzie grasz? Się dołączę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja jestem spokojnego usposobienia ingołębiego serca, więc raczej nie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum zasugerował żeby odezwać się w tym temacie.

 

Mianowicie chodzi o umożliwienie przymierzenia Seiko sarb017, bo chciałbym go kupić, akurat jest na bazarku, ale chce wcześniej go obejrzeć i ocenic jak sie czuje z jego rozmiarem 38mm czy to nie bedzie za mało.

 

Czy jest ktoś z Poznania lub okolic kto posiada ten model? Będę bardzo wdzieczny.

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kolego @Lincoln Six Echo - ja mam 17,5 cm - będzie leżał spoko ten Alpinist na moim nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Właśnie kolego @Lincoln Six Echo - ja mam 17,5 cm - będzie leżał spoko ten Alpinist na moim nadgarstku?

 

IMO będzie bardzo dobrze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam rozmiar nadgarstka i Alpinist idealnie na nim leży.


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżeć, to będzie leżał bardzo dobrze.

Wszystko zależy od miarki, którą masz w oczach.

Alpinist to zegarek w tradycyjnym stylu i rozmiarze - bliżej mu do vintage, niż do przerośniętych Dieseli po 50 mm.

Jeżeli ww. miarka da Ci z tym zyć, to będziesz w grupie szczęśliwców, którzy cieszą się Alpinistem.

Przy okazji mała uwaga: sama przymiarka niewiele daje bo jest niemiarodajna. By ocenić zegarek, trzeba go ponosić minimum kilka godzin, a najlepiej dni.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie były zdecydowanie pozytywne :-) Do dziś żałuję, że się z nim rozstałem, ale na razie jestem dzielny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 cm obwód, ale to nie tyle chodzi o to jak leży tylko czy będzie mi odpowiadał wielkość na nadgarstku

 

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 19-19.5 cm obwód i u mnie wydawał sie zdecydowanie za mały - z bólem serca, ale powedrował do kolegi z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja...no będę miał za kilka dni!

 

Co prawda miałem nie lada problem bo kusił Glycine Moonphase z MD, ale ostatecznie Leśnik wydał się ciekawszą opcją, zwłaszcza że Glycine to częsty gość MD i może trafi okazja się gdy kurs USD będzie ludzki ;)

 

Pozostaje czekać na paczuchę :)

Edytowane przez BaronRicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że dołączę do posiadaczy tego wyjątkowego zegarka. Czekam na przesyłkę. Długo się nad tą decyzją zastanawiałem, ale mam nadzieję, że będę zadowolony. Wasze zdjęcia na forum robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że dołączę do posiadaczy tego wyjątkowego zegarka. Czekam na przesyłkę. Długo się nad tą decyzją zastanawiałem, ale mam nadzieję, że będę zadowolony. Wasze zdjęcia na forum robią wrażenie.

Ja już się zastanawiam 4 lata :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.