Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy "GiePeeSy" czyli GPW-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Ładniutki. Jak to GPW :)

To 1A?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem dobry dzień i na mieście oprócz ga-100 spotkałem na nadgarstkach dwa gpw-1000 :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko mojego ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzicie, że 2000zł za gpw 1000rd to jest stosunkowo niedrogo? Czy można znaleźć taniej?

A i wgl czy modele master of rescue red są limitowane? Bo GWG już nie dostanę w Polsce (w wersji red oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hmmm..na ibeju sa dwa razy drozsze :) - takze,jak oryginal to mysle ze spoko..o ile sie podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie krótkie jaka jest różnica pomiędzy 1000 a 1000fc oprócz koloru, czy timer można ustawić na dłużej niż 1 godzinę mam gwg i to jest największa bolączka?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC jest na bransolecie polimerowej a inne na paskach karbonowych, poza tym oraz kolorystyką to dokładnie ten sam zegarek, ten sam moduł, te same możliwości, ta sama kiepska funkcjonalność ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ile kosztuje bransoleta?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Wczoraj kupiłem GPW 1000 i jestem prawie zadowolony bo nie mogę ustawić alarmu. Robię tak jak w instrukcji i nie działa. Ktoś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz instrukcję PL?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC jest na bransolecie polimerowej a inne na paskach karbonowych, poza tym oraz kolorystyką to dokładnie ten sam zegarek, ten sam moduł, te same możliwości, ta sama kiepska funkcjonalność ;)

Od funkcjonalności to się ma inne modele, gpw jest piękny i ma się podobać i wskazywać czas

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się: dla mnie GPW jest numerem jeden.

Cały czas.

Czasem rzucę okiem co tam w nowościach, ale nie ma w nich nic co by mnie zachwycało, jak GPW ilekroć go założę na rękę.

Wiem, że to model, który zostanie ze mną i boję się tylko jednego: jak będzie wyglądał pasek za 20 lat, czy będzie dalej do użytku, czy się nie połamie? Nie mam pojęcia jak się zachowa karbon po tylu latach :unsure:

Taki mam z nim problem :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się: dla mnie GPW jest numerem jeden.

Cały czas.

Czasem rzucę okiem co tam w nowościach, ale nie ma w nich nic co by mnie zachwycało, jak GPW ilekroć go założę na rękę.

Wiem, że to model, który zostanie ze mną i boję się tylko jednego: jak będzie wyglądał pasek za 20 lat, czy będzie dalej do użytku, czy się nie połamie? Nie mam pojęcia jak się zachowa karbon po tylu latach :unsure:

Taki mam z nim problem

Szkoda, że paski sa takie drogie i nie ma zamienników bez carbon fiber :( znowu gpw chodzi mi po głowie i chyba się skuszę, tylko czy wrócić do korzeni czy brać gpw-2000 :/

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet rozważam zakup bransolety, by czekała i kiedyś zajęła miejsce paska (chociaż nie jestem zwolennikiem bransolety) :rolleyes::lol:

 

GPW-2000 już nie ma tego pazura i dla mnie jest jakiś taki zwykły jak inne G. Bez polotu, bez drapieżności.

Tarcza mi się nie podoba. Jakoś kompozycja w niej kuleje, bo po prawej jest za dużo wolnej przestrzeni. Wolę też umieszczenie datownika w pierwszej wersji. Indeksy są też za duże. Bezel po lewej kojarzy mi się z frogiem, który... hmm... jest jaki jest ;)

 

GPW-1000-1BJF rules! :ph34r:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet rozważam zakup bransolety, by czekała i kiedyś zajęła miejsce paska (chociaż nie jestem zwolennikiem bransolety) :rolleyes:

 

GPW-2000 już nie ma tego pazura i dla mnie jest jakiś taki zwykły jak inne G. Bez polotu, bez drapieżności.

Tarcza mi się nie podoba. Jakoś kompozycja w niej kuleje, bo po prawej jest za dużo wolnej przestrzeni. Wolę też umieszczenie datownika w pierwszej wersji. Indeksy są też za duże. Bezel po lewej kojarzy mi się z frogiem, który... hmm... jest jaki jest ;)

 

GPW-1000-1BJF rules! :ph34r:

Może będzie pasowała czarna bransoleta od MTG bo kiedyś mierzyłem i było bardzo podobnie

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od funkcjonalności to się ma inne modele, gpw jest piękny i ma się podobać i wskazywać czas

 

Racja, ale od "wyglądania" też się ma inne modele i nie koniecznie za 2,5k PLN i nie konieczne "G" :P

 

Ja tam do GPW nie wrócę na 100% bo... jest dla mnie niewygodny - ogólnie w kwestii g-shocka który wygląda, jest wygodny i do tego funkcjonalny ciężko będzie przebić GWG...

Może będzie pasowała czarna bransoleta od MTG bo kiedyś mierzyłem i było bardzo podobnie

 

 

Nie pasuje ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz instrukcję PL?

Mam ale nic mi nie idzie jak zgodnie z nią robię.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale od "wyglądania" też się ma inne modele i nie koniecznie za 2,5k PLN i nie konieczne "G"

 

Ja tam do GPW nie wrócę na 100% bo... jest dla mnie niewygodny - ogólnie w kwestii g-shocka który wygląda, jest wygodny i do tego funkcjonalny ciężko będzie przebić GWG...

 

 

Nie pasuje ;)

Gwn-q1000 bije gwg na głowę ;) jest mega wygodny bardziej funkcjonalny i sporo ładniejszy

 

A gpw można kupić teraz duuuużo taniej niż 2500 , ale co kto lubi :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ale nic mi nie idzie jak zgodnie z nią robię.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

Baterię masz naładowaną na full?

 

1. Wchodzisz w tryb alarmu

2. Wyciągasz koronkę do pierwszej pozycji

3. Kręcąc koronką ustawiasz żądany czas

4. Wciskasz koronkę i blokujesz

5. Musisz pamiętać by alarm był aktywny - pozycja ON


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterię masz naładowaną na full?

 

1. Wchodzisz w tryb alarmu

2. Wyciągasz koronkę do pierwszej pozycji

3. Kręcąc koronką ustawiasz żądany czas

4. Wciskasz koronkę i blokujesz

5. Musisz pamiętać by alarm był aktywny - pozycja ON

Czas ustawiać według zegara 24h? I po co jest ta mała tarcza godzinowa?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.