Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
piowa

Liczymy "GiePeeSy" czyli GPW-1000

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek założę się, że taką :P:D

attachicon.gif2017-03-06 15.09.28_1489673341184.jpg

 

Brałbym w ciemno GPW-KH, cholernie mi się ta wersja podoba...

 

 

 

Tomek z tej "ekskluzywności" też się ubawiłem  :D

To nie Rolex tylko zwykły dziad do tyrania i tyle  ;)

 

No właśnie że zwykły dziad - tyle że nie do tyrania :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie już znacie to mi się nie chce powtarzać :P

Jak się komuś GPW nie podoba, to nie musi go przecież kupić. Nawet nie musi czytać pochwał w tym wątku od tych co go mają.

Jest cała masa innych modeli G. To, że nie mają tyle testosteronu co GPW to już inna bajka :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gpw1000 jest do tyrania ,to ja chyba jestem "nyrol" , bo mi szkoda zegarka za ponad 5k "tyrac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gpw1000 jest do tyrania ,to ja chyba jestem "nyrol" , bo mi szkoda zegarka za ponad 5k "tyrac"

Woow dałeś 5 tysi za GPW, to chyba faktycznie jesteś "nyrol" :D ja nigdy bym tyle za niego nie zapłacił.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja tytanowa, a chyba taką ma Zibi zawsze będzie ceniona... Cena faktycznie spadła, bo pojawił się następca. Ja zapłaciłem za swego już poniżej 2k pln w Time Trendzie. Ale to nie znaczy przecież że spadła jakość tego zegarka. W swoim czasie interesowałem się GW-A1100, ale przy GPW wygląda on jak plastikowa zabawka!  A kosztuje podobnie (raczej kosztował, bo model też już wycofany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gpw1000 jest do tyrania ,to ja chyba jestem "nyrol" , bo mi szkoda zegarka za ponad 5k "tyrac"

 

To jak kupisz Ferrari 488 GTB (czego Ci życzę) nie będziesz nim jeździł szybciej niż 50 - 110 km na godzinę, bo przecież szkoda auta za ponad milion do tego żeby nim szybko jeździć :P:D :D

 

GPW tyrać się nie da bo jest... niewygodny i ma metalowe elementy bezela, łatwo uszkodzić, zahaczyć, porysować, włożyć łapsko i mieć problem z jego wyjęciem, zahaczyć linką od... co kto tam lubi - co jeszcze nie byłoby problemem, bo to przecież "G" - ale tego bezela się nie da zamówić i wymienić jak się styra, a wiem to bo próbowałem... :D

 

 

Jak się komuś GPW nie podoba, to nie musi go przecież kupić. Nawet nie musi czytać pochwał w tym wątku od tych co go mają.

 

 

Masz rację - ale... fajnie się tak "gra na nerwach" Kolegom Koneserom"... ;):D :D :D

 

Oczywiście bez urazy... co złego to nie ja :rolleyes:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Daito ;)

Ja tam swojego GPW nie tyram. Chodziłem do szkół to nie muszę. Ale różne są ścieżki ludzkie :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem do szkół to nie muszę. Ale różne są ścieżki ludzkie :D

 

:D :D  no tak... woźny to fajna fucha  :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woow dałeś 5 tysi za GPW, to chyba faktycznie jesteś "nyrol" :D ja nigdy bym tyle za niego nie zapłacił.

No widzisz tommly ja jestem "nyrol" i "gadzeciasz" i lubie czasami miec cos co jest nowoscia (mImo ,ze wtedy jest najdrozsze).

 

Nie oznacza to ,ze kupilem "ten" zegarek tylko na niedziele ,ale napewno jesli wiem ze ide "tyrac" to wybieram inny model "G" , tanszy I przedewszystkim wygodniejszy.

Pozdrawiam

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz tommly ja jestem "nyrol" i "gadzeciasz" i lubie czasami miec cos co jest nowoscia (mImo ,ze wtedy jest najdrozsze).

 

Nie oznacza to ,ze kupilem "ten" zegarek tylko na niedziele ,ale napewno jesli wiem ze ide "tyrac" to wybieram inny model "G" , tanszy I przedewszystkim wygodniejszy.

Pozdrawiam

Spoko, szanuje Twój wybór. Ja jestem troszkę bardziej trzeźwo stąpajacy po ziemi i wolę poczekać lub poszukać okazji. I żeby nie było, też w GPW nie tyram, bo ciężko na niego zapracowałem i mi go zwyczajnie żal. Mówię z czym mi się kojarzy ten zegar. Na pewno nie jest zegarkiem "exclusiv" :) Najczęściej ubieram go do rzeczy sportowych, na plażę, basen itd...

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiesz chyba znaczenie słowa "ekskluzywny"... Oczywiście używa się tego określenia jak synonimu do 'elegancki, luksusowy', ale podstawowe znaczenie to 'przeznaczony dla zamkniętej grupy osób'. Taki właśnie jest GPW - nie jest to zegarek dla każdego. I to wcale nie ze względów finansowych (bo wiele osób może sobie na niego pozwolić), raczej z powodu jego specyficznych cech i funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiesz chyba znaczenie słowa "ekskluzywny"... Oczywiście używa się tego określenia jak synonimu do 'elegancki, luksusowy', ale podstawowe znaczenie to 'przeznaczony dla zamkniętej grupy osób'. Taki właśnie jest GPW - nie jest to zegarek dla każdego. I to wcale nie ze względów finansowych (bo wiele osób może sobie na niego pozwolić), raczej z powodu jego specyficznych cech i funkcjonalności.

Wyobraź sobie, że doskonale rozumiem znaczenie tego słowa, natomiast Ty poszedłeś po linii najmniejszego oporu korzystając z wujka googla i pierwszego odnośnika do słownika j.polskiego PWN :D

 

Specyficzne cechy i funkcjonalność to raczej indywidualizm, jakość, produkt specjalnego przeznaczenia, a nie eksluzywność. Czy jeżeli np. korzystam ze skafandra dla nurków i hełmu, bo taką mam pracę, to można ten ubiór nazwać eksluzywnym? Bzdura :P

 

I proszę Cię skończmy już tą gównoburzę, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój definicjom.

Obaj macie rację, ale w innym znaczeniu słowa "ekskluzywny" :)

 

GPW można nienawidzić i wylewać wszystkie swoje żale, można też pisać o nim wiersze miłosne, ale ciężko, jak widać, przejść obok niego obojętnie.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPW można nienawidzić i wylewać wszystkie swoje żale, można też pisać o nim wiersze miłosne, ale ciężko, jak widać, przejść obok niego obojętnie.

I zapewne o to jego twórcom chodziło. Jednym się podoba i noszą, a inni lubią kostki :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kostki też lubię, bo to klasyka nad klasyką G z wiadomego powodu.

Są do tego bardzo wygodne, użyteczne i lekkie.

Ale stylowo to wiadomo - nie urywają nic na dole.

Dlatego kostkę traktuję czysto użytecznie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać do klubu  :)

 

No i jak, exclusive c'nie? :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać do klubu  :)

 

A co to?! :blink::wacko::rolleyes::o

 

Nie mów, że kupiłeś? :lol:

Przecież to takie brzydkie i wielkie i w ogóle :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia Panie Tomku  :)

 

A co to?!  :blink:  :wacko:  :rolleyes:  :o

 

Nie mów, że kupiłeś?  :lol:

Przecież to takie brzydkie i wielkie i w ogóle  :P

Nie jesteś na bieżąco co?  :lol:

 

Świeci jak latarka. W nocy drogę do kibla można oświetlić.

A myślisz że po co go kupiłem   :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia Panie Tomku  :)

 

 

Bardzo Dziękuje Panie Tomku.... :) :)

Dzień bez wazeliny dniem straconym :)  A foty na szybko robione prodiżem  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mnie też poproszę gdzieś wcisnąć na listę... bo tłok się robi

 

Listy nikt nie prowadzi... Ostatnie podliczenie Piowy jest z maja 2016go. Ale przejrzałem pobieżnie wątek i uaktualniłem dane. Jak ktoś już się pozbył, albo pominąłem, proszę się zgłosić.

 

Stan na dziś wygląda tak:

 

GPW-1000-4A ................................................... 4 zegary (Matej, Dziobak, Lordmoll, Elixir)
GPW-1000GB .................................................... 2 zegary (Zmisz, Elixir)
GPW-1000-1B ................................................... 5 zegarów (Sol, G-Mario, Banalny, Tomaliusz, Szuwar1978)
GPW-1000TBS .................................................. 1 zegar (Zibi8)
GPW-1000-1A ................................................... 4 zegary (Wilek777, Ziko 739, Tommly, Lucasonic)
GPW-1000RD .................................................. 1 zegar (Yokaszin)
 
GPW-1000-2A ................................................... 0 zegarów
GPW-1000-RAF ................................................ 0 zegarów
GPW-1000FC-1A9 ............................................ 0 zegarów
GPW-1000FC-1A .............................................. 0 zegarów
GPW-1000T ...................................................... 0 zegarów
GPW-1000V ...................................................... 0 zegarów
 
 
Suma ............................................................... 17 zegarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się wyrabia? :huh:

Jakaś promocja była - na eglobal za 1299,- czy jak? :)

 

Gratuluję obu zegarków - zwłaszcza w tej wersji ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.